Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Moelltal 08/09

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 Moelltal 08/09 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
cresh
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 13, 2008 10:08 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Nov 2008 11:59
Prispevkov: 172


a kdo ve za kakšno stran kjer bi lahko dosti natančno videl vremensko napoved za vikend za molltaler? Mamo namen it en dan v vikendu sam še študiramo al v soboto al nedeljo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 13, 2008 10:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

cresh je napisal/a:
a kdo ve za kakšno stran kjer bi lahko dosti natančno videl vremensko napoved za vikend za molltaler? Mamo namen it en dan v vikendu sam še študiramo al v soboto al nedeljo.


To je sicer za Mallnitz, kar dobro za vikend kaže..... http://www.wetter.at/wetter/oesterreich/kaernten/mallnitz/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 13, 2008 10:27 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

Jaz običajno pogledam na te 3 strani:

http://www.wetter.at/wetter/sport-freizeit/ski-wetter/oesterreich/kaernten/moelltaler-gletscher

http://www.bergfex.at/moelltalergletscher/wetter/

http://www.skifidelity.at/moelltaler-gletscher/index.php?o_id=47

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MORIS
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 13, 2008 11:03 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 19:16
Prispevkov: 653


Še najbolj natančno napoved dobiš na strani Snow forecast.

Link:http://www.snow-forecast.com/resorts/Molltal-Glacier/6day/top
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cresh
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 13, 2008 11:18 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Nov 2008 11:59
Prispevkov: 172


MORIS je napisal/a:
Še najbolj natančno napoved dobiš na strani Snow forecast.

Link:http://www.snow-forecast.com/resorts/Molltal-Glacier/6day/top

ja sej res, sem cist pozabu na to stran. Kot kaze bomo kr v soboto sli gor. upam da ne bo guzve
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slikca
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 13, 2008 12:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 0:48
Prispevkov: 61


Še najbolj natančno napoved dobiš na strani Snow forecast.

Link:http://www.snow-forecast.com/resorts/Molltal-Glacier/6day/top

res, je...to napoved spremljamo tud mi...in zaenkrat je še skoz držala

kar se pa gužve tiče, pa... bo znalo bit zanimivo, še nov sneg, pa bolj zimske temperature, pa razni openingi

sicer pa držim pesti, da se boš nasmuču
_________________
08/09 ; 3x Moelltal, 1x Koralpe, 28x Kanin, 5x Tignes, 1x Nassfeld, 2x Kr. Gora, 1x Višarje, 1x Krvavec, 1x Vogel
09/10 ; 12x Kanin, 1x Črna, 1x Zoncolan, 1x Poseka, 1x Kope
10/11 ; sploh še nisem stala na smučkah, razen s kajtom
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cresh
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 13, 2008 2:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Nov 2008 11:59
Prispevkov: 172


jst mislm da za otvoritev moje sezone da se bomo kr nasmučal ne glede na gužvo. Itak bo treba na kondiciji delat,hehe.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 14, 2008 10:04 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Zivjo

Imam par vprasanj, ker se mislim cez vikend spraviti gor, da se koncno nasmucam (Soeldnu je bil super, samo kaj ko ni bilo casa ).
Kaj je za vas guzva? To, da moram pocakati minuto, dve ali tri na zicnico me ne moti, bolj me moti to, da je na smuciscu polno ljudi in namesto, da smucas, vijugas med stotinami smucarjev, ki so v vecini krepko pocasnejsi.
Pa se to... se kdo slucajno spomni oz. ve, ce imajo na Moeltallu enako, kot recimo v Nassfeldu, kjer je za press karta enaka ceni otroske karte?

Hvala za informacije
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tomaž
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 14, 2008 11:02 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Okt 2005 9:54
Prispevkov: 221
Kraj: moste

Proga v dolino odprta!!
_________________
,Sezona 2010/11, 6 dni na snegu!!Dolomiti so res zakon!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Niklass
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 14, 2008 1:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Avg 2006 12:38
Prispevkov: 43
Kraj: MB

pj - cez vikend je večinoma guzva..s tem, da so zdaj odprli še proge v dolino, tako da se zna to lepo porazdelit.. Prejšni teden si moral kar paziti na progah, s tem da ni bilo še odprtih prog v dolino..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorenc2
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 14, 2008 2:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2007 20:41
Prispevkov: 404
Kraj: Gozd Martuljek

Jupi u nedelo pa obvezno gor probat nov sneg!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
cresh
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 14, 2008 2:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Nov 2008 11:59
Prispevkov: 172


hjo upam da bo lep vreme jutr,zaenkrat ni ne vem kaj. Je pa dost novga snega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 14, 2008 2:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3452
Kraj: Maribor

Ne hodite jutri gor, je brez veze (samo da bo čim manj gneče). Brez heca, ta vikend zna bit kar dobra smuka, tudi noben 'opening' s testom smuči in znižano karto ni napovedan - prihodnji vikend imajo Intersport Opening, to zna biti podobna 'štala' kot Gigasportova otvoritev. Čim je odprta proga v dolino, se smučarji mnogo bolje razporedijo po smučišču kot dokler so odprte samo zgornje proge.

Sicer pa je po mojih izkušnjah ob nedeljah malo manj folka kot ob sobotah, ob predpostavki da je oba dneva enako lepo vreme. Nov sneg ... ja, fajn je da je odprta proga v dolino, drugače pa nov sneg pomeni tudi grbine na progi, nemirno smučino, ne me kamenjat, ampak približno en teden star sneg je najboljši .

Citiram:
Kaj je za vas guzva? To, da moram pocakati minuto, dve ali tri na zicnico me ne moti, bolj me moti to, da je na smuciscu polno ljudi in namesto, da smucas, vijugas med stotinami smucarjev, ki so v vecini krepko pocasnejsi.
No, pri meni je obratno, še nikoli nisem smučal na tako polni progi da ne bi nekako prišel dol, mnogo bolj me motijo vrste pred žičnicami. Nasvet: smučaj na obeh progah ob dvosedežnici Panoramabahn, ta stara žičnica ima tako skromno kapaciteto da nikakor ne more preobremeniti obeh prog .
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorenc2
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 14, 2008 2:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2007 20:41
Prispevkov: 404
Kraj: Gozd Martuljek

Maš prov miki une dve proge sta zmeri bl osamlene, a greš u nedelo kj gor?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
cresh
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 14, 2008 3:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Nov 2008 11:59
Prispevkov: 172


zaenkrat soncek sije gor in upam da bodo zalufal ratrage in lepo uredil proge in zgladil novi sneg,da bo jutr mene lepo caku,hehe
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja Stran 4 od 9

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Moelltal 08/09
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB