Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Aktualno-Krvavec 2008-09

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Aktualno-Krvavec 2008-09 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Tomaž
PrispevekObjavljeno: Pon Avg 25, 2008 6:22 pm    Naslov sporočila: Aktualno-Krvavec 2008-09 Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Okt 2005 9:54
Prispevkov: 221
Kraj: moste

Prva novost
Nove cene
_________________
,Sezona 2010/11, 6 dni na snegu!!Dolomiti so res zakon!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
juventino
PrispevekObjavljeno: Sre Avg 27, 2008 10:10 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Nov 2006 23:00
Prispevkov: 97


Hahahahahahahaha, 28 eur!!!!!!

Na krvavec grem itak 1x letno, pa še to zarad tega, ker lahko kupim karto na študentskem servisu. Če je ne bi mogu kupt tam, me krvavec nebi več vidu.

Slovenska smučišča niso pr zdravi pameti da zaračunavajo take cene
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Frenk
PrispevekObjavljeno: Sre Avg 27, 2008 11:31 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Če kupim karto v predprodaji in računam izkoristek v primerjavi z ceno poldnevne, se mi letna že povrne ko smučan cca 17 krat...
LP Frenk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Sre Avg 27, 2008 11:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Prosim umiri se malo, zakaj ne bi bili pri zdravi pameti?! Saj jaz bi tudi rad ceneje smučal, tankal, pil kavo in pir, ampak žal ne gre. Meni se zdi 28 Evrov še kar realna cena, zelo primerljiva z neposredno konkurenco čez mejo: isto ceno za dnevno karto bo letos recimo imel Klippitztoerl, za katerega se verjetno vsi strinjamo da je slabše smučišče kot Krvavec. Ali drugače: v % se je smučarska karta podražila bistveno manj kot liter bencina, kila kruha ali vrček pira v lokalu ...
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
juventino
PrispevekObjavljeno: Sre Avg 27, 2008 2:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Nov 2006 23:00
Prispevkov: 97


Se strinjam, da tut kako smučišče v avstriji ni vredno 30 eur na dan.

Mamo pa lepo možnost, da se odpeljemo v večje smučarske centre za kakšen evro več. Zna pa bit problem, ko se človek naveliča teh centrov. Npr. nassfeld ima res ogromno prog, in študentska me košta 26 eur, kar je super cena. Sam kaj ko mam nasfelda poln kufer. Vse proge sem že neštetokrat presmučal.

Miki, se ti res nikoli ne naveličaš smučišč, glede na to, da maš 6 smučarskih dni na leto?

Na krvavcu bi pa že enkrat rad presmučal za zvoh. Kadar kol sem gor, je zaprt
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Sre Avg 27, 2008 3:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3117


Kaj ti pomaga cenejša karta če pa itak se ta razlika pozna v porabljenem bencinu ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
juventino
PrispevekObjavljeno: Pet Avg 29, 2008 10:23 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Nov 2006 23:00
Prispevkov: 97


lenko je napisal/a:
Kaj ti pomaga cenejša karta če pa itak se ta razlika pozna v porabljenem bencinu ?


In na koncu za isti denar namesto na krvavcu smučam v mokrinah


Sicer pa, men ni porblem dati denar za smučanje, če je smučišče odlično. Se mi zdi pa škoda 30 evrov za smučišče, kjer se bom po urci in pol naveličla smučanja...proge kratke za popizdit...infrastruktura iz 2. svetovne vojne....
Hvala lepa. Mogoče se marskdo ne strinja z mojim pogledom na to, amapk jaz raje dam mal več denarja, in se grem pošteno nasmučat v tujino. Doma pa najraj hodm na cerkno, kjer imajo vrhunsko infrastrukturo in gostilno. Teren ni glih najbolši, sam ku*c, kje pa je v sloveniji
Tut na star vrh grem z veseljem pogledat. Manjše smučišče, ampak men je tam uredu.

Sej, tud krvavec je še vedno opcija, ker dobim poceni karte na študentskem servisu. Ampak ko bom enkrat brez teh ugodnosti, me krvavec ne vidi, če ne mislijo posodobit vsaj infrastrukture. Bom jaz plačeval 30 eur da se bom fjakal s prastarinskimi enosedežnicami in dvosedežnicami

Če ne bi blo teh prekletih karavank, bi verjetno slovenci še bolj množično hodil na enodnevna smučanja v avstrijo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Pet Avg 29, 2008 12:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1016


Meni pa je Krvavec daleč najboljše smučišče - ob 6.45 se zbudim, 7.30 se odplejem iz Lj, ob 7.55 sem na spodnji postaji in 8.15 že smučam, okoli 11.00 nazaj v dolino, 12.00 tuš in malica doma, 13.00 pa grem lahko delat - seveda ob predpostavki da imam letno karto (cena se mi ne zdi pretirana). Raje pa grem 3x med tednom na Krvavec, kot pa 1x Mokrine.

Seveda pa brez vsaj 14 dni smučarije nekje v tujini ne gre, samo na enodnevne smuke se mi pa ne ljubi vozit...
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Avg 29, 2008 4:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Tudi jaz grem raje na Krvavec kot na Mokrine, še raje pa na obe smučišči. In vsako leto naredim slednje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Rotty
PrispevekObjavljeno: Sob Avg 30, 2008 12:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 17:08
Prispevkov: 186
Kraj: Črnuče

Eh to vsi pravijo. Klinc pa Krvavec, grem raje nekam drugam. Pol pa pridem gor, pa vsi, kateri so imeli dolg jezik na plaži sedijo in se sončijo. Pa jih pobaram: A niste rekli, da na Krvavec pa niti pod razno? Potem se pa začnejo izmotavat z nešteto patetičnimi izgovori....

Krvavec je glede na to, da imam letno, da je spodnja postaja 20 minut stran od Črnuč, da grem načeloma lahko tudi med delovnim časom nekaj fur narest, da sezona traja ~5+ mesecev, da se počasi začenja vlagati vanj, da....super smučišče! Imam okoli 30 dni/leto gor, pa še kakših 10 drugje in je zame sezona super! Da bi se pa fural ne vam kam za en dan, pa ne hvala!

Zdejle pišem iz Peroja (zraven Pule) in mi to furanje 200km v eno smer četrti zaporedni podaljšani vikend (torej 3+ dni) že počasi najda. Da bi se pa fural pol toliko ali celo toliko samo za en dan, pa ne hvala! Pa čeprav je to smučanje, torej moj daleč najljubši šport!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
juventino
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 15, 2008 8:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Nov 2006 23:00
Prispevkov: 97


Rotty je napisal/a:
Eh to vsi pravijo. Klinc pa Krvavec, grem raje nekam drugam. Pol pa pridem gor, pa vsi, kateri so imeli dolg jezik na plaži sedijo in se sončijo. Pa jih pobaram: A niste rekli, da na Krvavec pa niti pod razno? Potem se pa začnejo izmotavat z nešteto patetičnimi izgovori....

Krvavec je glede na to, da imam letno, da je spodnja postaja 20 minut stran od Črnuč, da grem načeloma lahko tudi med delovnim časom nekaj fur narest, da sezona traja ~5+ mesecev, da se počasi začenja vlagati vanj, da....super smučišče! Imam okoli 30 dni/leto gor, pa še kakših 10 drugje in je zame sezona super! Da bi se pa fural ne vam kam za en dan, pa ne hvala!

Zdejle pišem iz Peroja (zraven Pule) in mi to furanje 200km v eno smer četrti zaporedni podaljšani vikend (torej 3+ dni) že počasi najda. Da bi se pa fural pol toliko ali celo toliko samo za en dan, pa ne hvala! Pa čeprav je to smučanje, torej moj daleč najljubši šport!


Če imaš letno, normalno da boš gor hodu, po par urc na dan, in maš dost

Ampak jst mam na leto max. 10 smučarskih dni, in jih ne mislm polovico zapravljat na krvavcu...rečmo max. 3 smučarski dnevi v slo, ostalo v avstriji in italiji
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Marvin
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 29, 2008 10:02 am    Naslov sporočila: Zanimivo Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Okt 2006 12:28
Prispevkov: 353


http://www.skijanje.hr/hr/skijanje/clanak.php?id=19567

Sploh ideja tunela je zanimiva. A kdo ve kaj več o tem?
_________________
...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Aktualno-Krvavec 2008-09
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB