Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Nacin smucanja

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 Nacin smucanja « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 10, 2005 7:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Ja, sam največji užitk je smučat gs, za kar je pa bl mal možnosti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
angur
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 11, 2005 10:15 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Sep 2005 8:54
Prispevkov: 44
Kraj: gorica

ja to pa mas možnost npr. u Arabbi(sela ronda) usaj en teden pred bozicem!Skor sami na smuciscih razen u Badii je blo neki folka!Lani preverjeno,letos zagotovo spet!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 11, 2005 2:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Ja, dolomiti so kr dobri za gs.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 11, 2005 4:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

ja, sam letos mamo (mi) počitnice spet istočasno kot pol evrope, in take gužve si ne želim več! sicer pa sploh nevem če bom šou smučat u času počitnic...
sela ronda
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
baltic
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 11, 2005 4:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 13:00
Prispevkov: 641
Kraj: Kranj

Jp,to je res.Ko sm lan biu na Sella Rondi,se je nad Cannazeiom zabasal na šestsedi!Je blo treba ene 3-5 min čakat v vrsti.
Najbol je pa blo jet popoldan,ko se je bližal koncu,na Secado.Žičnce so delale še čez čas mal,ker so so Sella Rondisti iz Ortisea vračal nazaj tm čez.Jest pa s sedo gor in ker je skor vse šlo v Ortisei,sm dol smuči po prazni pisti sm sreču ene 3,4 smučarjev.Pol ki so žičnce ustavl je bla čist tišina.Pršu sm dol ob petih
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
bole
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 11, 2005 4:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

baltic je napisal/a:
Pršu sm dol ob petih
ha ha pa smo bli še za tabo. enkrat ko smo šli na marmolado smo za nazaj divjali, in useeno pršli dol ob 5:30. jp, sam so se pizdli žičničarji
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2005 10:39 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Jaz sem bil tudi tam med počitnicami. Sem marsikje čakal tudi več kot 10 min. Pa najhuje ni bilo čakanje, ampak da je bilo povsod na Sella Rondi polno živčnih makaronarjev. Eni so se grebli, ker so hoteli postavljati rekorde, drugi pa zato, ker so se bali, da ne bodo prišli pravočasno okrog. V enem dnevu sem se 2x skoraj stepel z Lahi, en me je zmerja, naj grem kar nazaj domov v Avstrijo, ker je tukaj red!! Na smučiščih pa horde. V istem času je malo stran od Selle Ronde lahko prav prijetno. recimo v malo bolj oddaljenih dolinah ALte Badie ali pa nižje v Val gardeni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2005 10:55 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3454
Kraj: Maribor

Citiram:
V istem času je malo stran od Selle Ronde lahko prav prijetno. recimo v malo bolj oddaljenih dolinah ALte Badie ali pa nižje v Val gardeni.
Imam povsem isto izkušnjo iz doline Fassa: Latemar, Moena, Passo San Pelegrino so bili na pol prazni, nobene vrste na žičnicah, tudi proge ne prepolne. Še posebej Passo san Pellegrino je bol pravi užitek za karvanje po skoraj praznih smučiščih .

Na Rondi pa sem mislil, da sem se znašel v drugem svetu . Dovolj sva jo imela dvakrat v celem tednu (po enkrat v vsako smer), pa še takrat sva se, kolikor je pač bilo možno, umikala v 'slepe ulice' izven glavnega toka, kot npr. na drugo stran Passo Campolonga (Cherz in tja proti St. Kassianu, pa tiste kratke gondole nad Colfoscom).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2005 11:12 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Men je pa sella ronda dokaj dolgočasna, tko da se mi itk ne da jt.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2005 11:30 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3454
Kraj: Maribor

No, jaz že tudi napredujem: prvič ko sva bila na tedenskem dopustu v Dolomitih sva v enem tednu bila štirikrat na Rondi, po dvakrat v vsako smer. Drugič ko sva bila tam sva Rondo delela dvakrat. Napoved: ko bom naslednjič v Dolomitih bom šel na Rondo samo še enkrat .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2005 3:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Saj ne gre samo za Rondo. Če recimo spiš v Corvari ali nekje v Gardeni, pa hočeš na Marmolado (tam je sicer dren in živčnost še hujša), se pol časa voziš po žičnicah iz Ronde. Mene je že skoraj prijelo, da bi se z avtom peljal čez prelaz. V bistvu je najboljša rešitev, da si med prvimi na žičnici in imaš potem slabo uro časa, da prideš mimo naslednjega ishodišča za Sello Rondo. Potem se pa umakneš v kakšno stransko dolino.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
angur
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 19, 2005 12:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Sep 2005 8:54
Prispevkov: 44
Kraj: gorica

Pa sej vam pravim,da ce greste na rondo pejte u decembru- vsaj teden pred bozicem(boste zihr cist sami na progah),ne pa februarju!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
baltic
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 19, 2005 3:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 13:00
Prispevkov: 641
Kraj: Kranj

Ja,sm šu iz Val Gardene na Marmolado,v Februarju.Najslabš je,ko ste tm tisti dve tavelki novi tahitri nihalki,tanova pa je bla še tastara (gor je pisal da naj bi letos tm tut novo nardil).Dren,za znort na tatretji.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 20, 2005 12:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Sej sred dneva je na tazdni tut največ folka k hoče gor.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
malo
PrispevekObjavljeno: Ned Okt 23, 2005 12:08 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 9:47
Prispevkov: 48
Kraj: desni breg Krke

Vidim,da smo vsi smučali tam naokoli. Zanima me,če je kdo smučal v La Villi (Alta badia) tista strma proga za ženski veleslalom..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja Stran 2 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Nacin smucanja
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB