Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Načrti, naše želje in predvidevanja

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
 Načrti, naše želje in predvidevanja « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
karver
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 30, 2008 12:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Okt 2007 10:01
Prispevkov: 67
Kraj: Slovenj gradec

Ali kdo kaj ve kaj novega glede obratovanja na Ivarčkem.
Sem slišal, da nimajo ljudi z licencami?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
maki
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 02, 2008 3:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Nov 2007 17:34
Prispevkov: 82
Kraj: Ravne

karver je napisal/a:
Ali kdo kaj ve kaj novega glede obratovanja na Ivarčkem.
Sem slišal, da nimajo ljudi z licencami?



Ali so Ivarčko že res prodali?.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
štajerc
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 10, 2008 10:31 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2008 0:23
Prispevkov: 34
Kraj: maribor

Ali so Ivarčko že res prodali?.[/quote]



Smo šli na Uršljo goro s kameradi čez smučišče.
Lepo smučišče, vendar letos sigurno ne bodo obratovali, saj niso počistili terena.
Šli smo čez toti znani S. Zgleda strašno. kamarad pravi, ko je bilo pozimi urejeno, da nemore verjeti, kako zgleda sedaj brez snega. Uf strmina pa je prava.
Res škoda, da ne bo kaj. Mi je smučišče bolj všeč kot Ruška. Nočna mora biti fantazija.
Berem vaše bloge pa ne razumem, kaj se dogaja. Saj toti konc je dosti bolj mrzu kot pa v Mariboru, pa ni problem z snegom.
Morda bo kupu Maribor?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 12, 2008 8:28 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


He, he štajerc...kako to misliš - zgleda strašno? A zaradi strmine, al je že tako zaraščeno?

V glavnem, ko je sneg, ni tako kruto, kot če pešačiš čez gor, ko moreš res pazit, da ne vsipaš...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
štajerc
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 13, 2008 10:32 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2008 0:23
Prispevkov: 34
Kraj: maribor

dejvi je napisal/a:
He, he štajerc...kako to misliš - zgleda strašno? A zaradi strmine, al je že tako zaraščeno?

V glavnem, ko je sneg, ni tako kruto, kot če pešačiš čez gor, ko moreš res pazit, da ne vsipaš...



Strmina, uf!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gusti
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 15, 2008 4:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2006 23:30
Prispevkov: 68
Kraj: Kotlje

Večji problem kot sama strmina, je zame ožina tistega dela. Ko se tam noter naštepajo ateki in mamice ki plužijo dol z svojimi otroci, ti hiter zmanjka maneverskega prostora in ti ostane edina pot naravnost navzdol. To pa lahk hiter postane adrenalinsko, sploh če so še kakšni nariti kupi snega, vmes pa ledene plošče, kar je kar pogost pojav, zaradi same strmine Če pa ni pretirane gneče na ovinku, pa je to en sam velik užitek

LP
_________________
Kabl na kabl....pol pa kurčlus :>
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
StaleY
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2008 1:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2006 18:08
Prispevkov: 76
Kraj: Ravne

Genav to
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iron_Horse
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2008 1:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Jul 2008 15:38
Prispevkov: 78


Uff letos sem biv gor, ko je bila otvoritev. Pa sem si dav po dovgem cajto malo duška Sem šev od vrha sedežnice pa do konca smuk..brez kakršne koli ride in moram priznati da je zeeeloo adrenalinsko, pa še kak fajn puklček je tam pa tam da te malo dvigne in letiš kar nekaj metrov..tako da res odlično. Pa letos morejo zalavfati..drugače jih tepem Letos je menda napovedana bolša zima kakor lani tako da bojo imeli nekaj majn problemov z snegom kot lani.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gusti
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2008 3:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2006 23:30
Prispevkov: 68
Kraj: Kotlje

Iron_Horse je napisal/a:
Uff letos sem biv gor, ko je bila otvoritev. Pa sem si dav po dovgem cajto malo duška Sem šev od vrha sedežnice pa do konca smuk..brez kakršne koli ride in moram priznati da je zeeeloo adrenalinsko, pa še kak fajn puklček je tam pa tam da te malo dvigne in letiš kar nekaj metrov..tako da res odlično. Pa letos morejo zalavfati..drugače jih tepem Letos je menda napovedana bolša zima kakor lani tako da bojo imeli nekaj majn problemov z snegom kot lani.


Tega ne priporočam nikomur, razen če se pišeš Miller ali Maier ... to je enkrat moj brat probal... pa se je malo pod S-om sam pokadilo za njim, en velik snežni oblak, ko se je pa razkadilo pa tut ni bil lep prizor Svetovna sreča, da jo je odnesel samo z poškodovanim materialom.

Edit: pa da nem čist offtopic: Ka zej a bo lavfalo na ivarčkem sploh kaj letos, tudi če bo naravni sneg, al so se čist spufali?
_________________
Kabl na kabl....pol pa kurčlus :>
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
tdm
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2008 4:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Jan 2007 21:18
Prispevkov: 60


Meni so rekli da če bo sneg bodo laufali in da bodo poskušali zasneževati zgornji del tako kot lani. Pa še to so mi rekli da se ne prodaja. Tako da počakajmo kak mesec pa se bo že vidlo kaj bo od tega res.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 Stran 4 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Načrti, naše želje in predvidevanja
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB