Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Načrti, naše želje in predvidevanja

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 Načrti, naše želje in predvidevanja « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
StaleY
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 14, 2008 10:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2006 18:08
Prispevkov: 76
Kraj: Ravne

Pa ja niso normalni
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andro_
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 15, 2008 7:09 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Feb 2006 20:39
Prispevkov: 537


Optimisti...
Vse skupaj me že malo skrbi, s temi njihovimi "ambicioznimi" načrti
_________________
Sezona 2016/17
Serre Chevalier 6x
Cerkno 2x
Stari vrh 1x
Rudno 1x
Bad Kleinkirchheim1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ssdnzalo
PrispevekObjavljeno: Sob Okt 18, 2008 7:10 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Jan 2007 18:24
Prispevkov: 207
Kraj: Ravne

Ma svašta nabijajo...
Nevem kako bojo vse to izvedli, če pa ne morjo ene luknje skopat da bi naredli zgoraj jezero, ker ni dovolj denarja...pa kolikor vem je letošnja sezona na Ošvenu pod velikim ?...
Enostavno ni denarja, pa še od lani so jim ostali sami pufi...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
kula
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 20, 2008 9:26 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Feb 2007 21:58
Prispevkov: 26
Kraj: selo

ssdnzalo je napisal/a:
Ma svašta nabijajo...
Nevem kako bojo vse to izvedli, če pa ne morjo ene luknje skopat da bi naredli zgoraj jezero, ker ni dovolj denarja...pa kolikor vem je letošnja sezona na Ošvenu pod velikim ?...
Enostavno ni denarja, pa še od lani so jim ostali sami pufi...


Kva se to dogoja pa res ne morem razumet. Če niso plačali kadra se lahko za sezono obrišejo, saj teh ljudi pa res ni velik. Tu v Kranski gori so največji problemi z ljudmi, saj jih ni in v takšnih pogojih ni lahko delat. Se mi je pa zdel, ko sem bil pozimi enkrat na fantastičnem nočnem smučanju, da so delavci pravi, saj je blo vse poštimano.
Se pa res čudim, da zgoraj ni narejena zajezitev za topove, pa saj to ni tako velik denar proti vsem, kar so napravil.
Me spominja na enako situacijo pred desetimi leti pri nas.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorenc2
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 20, 2008 9:35 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2007 20:41
Prispevkov: 404
Kraj: Gozd Martuljek

Kula a te to slučajno spominja na Jagra al kako je blo že!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
maki
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 20, 2008 9:38 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Nov 2007 17:34
Prispevkov: 82
Kraj: Ravne

Pa saj ne morem verjet. Bil sem optimist, saj so resnično delali kot je treba.
Za lansko zimo jim še oprostim , ampak za što situacijo pa več ne razumem.
Bomo pač čakali.
Da so jim odšli najbolši delavci, pa res ni čudno, če jih niso plačali.
Ali so mislili, da bodo delali zastonj???
Še vseeno upam na najbolše
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kula
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 20, 2008 9:43 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Feb 2007 21:58
Prispevkov: 26
Kraj: selo

gorenc2 je napisal/a:
Kula a te to slučajno spominja na Jagra al kako je blo že!


Ja tut na Jagra in še druge neumnosti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tspg
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 20, 2008 9:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Nov 2005 19:39
Prispevkov: 206


Včeraj sem bil na ivarčkem jezeru pa so spodnjo akomulacijo čistli. Tako, da se nekaj vendarle dogaja.
_________________
http://bukovnik.net

lp: Franjo Grobelnik
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
karver
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 21, 2008 12:00 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Okt 2007 10:01
Prispevkov: 67
Kraj: Slovenj gradec

tspg je napisal/a:
Včeraj sem bil na ivarčkem jezeru pa so spodnjo akomulacijo čistli. Tako, da se nekaj vendarle dogaja.


Mislim, da se bodo spet mučili, saj so brez zgornjega jezera fuč.
Tako je pokazalo lani, saj so se mi delavci prav smilili, ki pa niso bili nič krivi, ker lastniki niso plačali, da bi dokončali. Sedaj pa slišim, da še plačano niso dobili
Reši jih le mati zima z obilico snega.
Maki tudi delavce bodo našli.
Vendar vseeno upajmo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
štajerc
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 21, 2008 12:39 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2008 0:23
Prispevkov: 34
Kraj: maribor

StaleY je napisal/a:
Pa ja niso normalni


Ko vse tole pregledujem pa res niso normalni.
Imajo praktično izgrajen sistem, pa ne bodo delali zaradi jezera!!!!
Pri nas na Pohorju bomo izgradili enaki sistem vse ful avtomatik kot pri vas od istega proizvajalca.
Sem slišal, da je eden najbolših, kar jih sedaj delajo.
To da so taki sistem zbrali, morejo biti že kar dobri fahmani.
Da pa ne dodelajo do konca so pa lastniki res katastrofa.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ledenko
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 21, 2008 8:20 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mojster zasneževanja
Mojster zasneževanja

Pridružen/-a: Pet Okt 2005 22:49
Prispevkov: 1891


maki je napisal/a:

Da so jim odšli najbolši delavci, pa res ni čudno, če jih niso plačali.



Preden govoriš o najboljših raje malce poglej naokrog.


Nekaj malega za začetek:

1.) Ob spodnji postaji sedežnice npr. ležita dva Crystala in če ju dobro pogledaš boš videl nekaj, česar verjetno tovrstni top še ni doživel!
Čeprav ima tak top le eno ogromno šobo so jo uspeli zasvinjat z peskom, kar ne gre ravno skupaj z besedami o najboljših...
Verjameš ali ne, ampak tega, da je ta šoba polna peska nihče ne more verjet dokler mu ne postrežeš z fotografijo!

2.) Vse, pa resnično čisto vse žirafe so do konca napolnili z peskom! Enako so storili z Vegami.
In za ta pesek NI kriv noben sistem in NOBEN filter (ki sicer manjka), temveč navadna šlomparija delavcev najprej pri gradnji, nato pa pri čiščenju cevi. In najmanj pri čiščenju so imeli glavno besedo tisti, ki jih imenuješ najboljši!

3.) Ob tem, da zaradi butalske miselnosti niso zasnežili gorjnih nekaj metrov proge in, da so po končani sezoni topove pustili nekje na progi se mi zdi kar malce nesramno govorjenje o najboljših delavcih, saj na tak način mečeš v slabo luč resnično dobre delavce iz drugih smučišč.
Smučišče bi se dalo tudi lani za malo malco zasnežit čisto do vrha sedežnice!!!


Take gospode delavce bi na vseh dobro delujočih slovenskih smučiščih tako poterali, da se še kadit ne bi utegnilo za njimi. Edino ta lastnik jim je dal celo sezono časa, da se dokažejo. Žal trenutno izgleda kot, da ga je polomil.



@štajerc;

Sistem sam ni slab in je resnično eden boljših. Pri vas bo ob uporabi nekaterih drugačnih materialov in predvsem drugačnega pristopa zagotovo deloval, da bo veselje! Konec koncev so se vaši pred nakupom z testi sami prepričali kaj kupujejo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorenc2
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 21, 2008 9:07 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2007 20:41
Prispevkov: 404
Kraj: Gozd Martuljek

Jim pridem letos jst sneg delat pa garantiram, da bi se dal cel smučiše v dobrem tednu zasnežit, če bi bli lansko leto kj iznajdljivi bi si v najbližjem gasilskem društvu sposodil motorno brizgalno pa bi blo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
ledenko
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 21, 2008 10:54 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mojster zasneževanja
Mojster zasneževanja

Pridružen/-a: Pet Okt 2005 22:49
Prispevkov: 1891


gorenc2 je napisal/a:
če bi bli lansko leto kj iznajdljivi bi si v najbližjem gasilskem društvu sposodil motorno brizgalno pa bi blo!



Niti tega jim ne bi bilo treba! Ko me je takratni dir. Kotnik obiskal predvsem zaradi moje utemeljene kritike, sem mu imel namen za nekaj časa zastonj posodit ustrezno črpalko, ki bi jo lahko priklopil kar na hidrant in preko nje krmil dva topova. Na njegovo žalost mi je vsaj pol ure brez prestanka razlagal vse kar je sodilo in ni sodilo v kontekst in sem si premislil.

Konec koncev jih bi taka črpalka stala manj od 2.000 evrov, kar bi v hipu pokrili z prilivom od gostov, ki jih menda ni manjkalo. To sem mu tudi predlagal, a mu ni bilo najbolj všeč.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorenc2
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 21, 2008 11:06 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2007 20:41
Prispevkov: 404
Kraj: Gozd Martuljek

J takle mamo Namesto, da bi bil vesel tvoje pomoči! Ledenko kakšne so kj cene letos weg?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
maki
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 21, 2008 11:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Nov 2007 17:34
Prispevkov: 82
Kraj: Ravne

Konec koncev jih bi taka črpalka stala manj od 2.000 evrov, kar bi v hipu pokrili z prilivom od gostov, ki jih menda ni manjkalo. To sem mu tudi predlagal, a mu ni bilo najbolj všeč.[/quote]

Ledenko ali si pozabil, da še niso končanali vsa dela.
Oče mi je rekel, da če niso prevzeli nesmeš spreminjat ali pa inprovizirat sistema. Kar je verjetno res glede garancij.
Saj ne poznamo vseh dejstev.
Sicer si pa ti poleg Italijanov in bi lahko Italijanom uradno sugeriral!!!
Mi nakladamo lastnik pa ni naredil pikice na i !!!
Verjetno ve zakaj ne?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja Stran 2 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Načrti, naše želje in predvidevanja
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB