Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Vogel » Ignoranca, lenoba ali kaj drugega?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Ignoranca, lenoba ali kaj drugega? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
offroad
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 13, 2008 7:06 pm    Naslov sporočila: Ignoranca, lenoba ali kaj drugega? Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Mar 2008 18:23
Prispevkov: 24


Pozdravljeni,

Prigodki iz Vogla, danes:

Zjutraj ob 9.uri, ko naj bi začela obratovati 4-seda Orlove glave, so se vrli fantje, ki nadzorujejo sedežnico spomnili, da sedežnica ne deluje tako kot bi morala in so jo nahitro poservisirali. Se zgodi, se strinjam. Pa vendarle: če bi jo sprobali in začeli pregledovati nekoliko prej kot 5 minut pred 9.uro, bi se temu lahko izognili.

Nadalje sem na vrhu Orlovih glav opazil, da ni zratrakiran niti Kratki Plaz niti Šija, ki posledično seveda nista obratovala. Si mislim, saj je še zgodaj, dajmo fantom čas. In res, okoli pol enajste (!) so fantje celo zratrakirali Kratki plaz. Parkrat so pripeljali pokazat ratrage pred restavracijo Orlove glave, to pa je tudi vse, kar so storili na smučiščih na ta dan. Okoli 14. ure (!!!!) pa so se celo odpravili ratrakirat še Šijo.

Naj omenim, da je bilo že ob 6ih zjutraj nebo brez obalčka, brez vetra (tako je bilo tudi večino dneva). Hočem povedat, da so imeli čez glavo časa, da bi pripravili tako Kratki plaz kot tudi Šijo pred pričetkom obratovanja smučišča in ju tudi obe pravočasno odprli za obiskovalce.

Vogel, nekoč moje (verjamem, da še od koga najljubše slovensko smučišče) se mi je zasmradilo do konca, predvsem odnos, vi samo kupite karte, odprli bomo pa toliko prog, kot se nam bo zazdelo.

Svoje so dodali tudi popolnoma zmahana počasna sedežnica Zadnji Vogel z polomljenimi zapirali in mnogokratnim ustavljanjem ter velika gneča na progi Zadnji Vogel (zaradi zaprtih vseh ostalih vsaj približno strmih prog).

Mogoče sem pa vseskupaj le narobe razumel.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 13, 2008 7:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Mislim, da nisi bil prvi, ki se ti je kaj takega zgodilo. Tudi sam sem pred časom občutil nekaj podobnega, ko sta nehali delovati obe vlečnici kratki plaz in konta in smo morali iti peš do orlovih glav. Nevem kako so se jim v tistem dnevu pokvarili obe napravi.

predvčerajšnjim sem gledal po webcam in sem se čudil, kako to, da ni še noben ratrak pripeljal do postaje Šije.

Se popolnoma strinjam s tvojim pogledom na Vogel.

Za povrh pa bom povedal še to, da ko smo smučali iz vrha šije do zadnjega vogla, je bila proga zratrakirana tako, kot če ratraku ne bi delala freza. Obup
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 13, 2008 11:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Ja ... ko to berem, bi se kar strinjal s tem kar je napisal Zelenec pod naslovom Vogel - zasneževanje in nadaljnji razvoj. Namreč: dokler bodo z Voglom upravljali takšni ljudje, jim nič ne pomaga ne izločitev iz TNP ne gradnja sistema za zasneževanje niti še kakšna nova štirisedežnica. Škoda !
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Vogel » Ignoranca, lenoba ali kaj drugega?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB