Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Francija » Tri doline 23.2-1.3. 2007

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Tri doline 23.2-1.3. 2007 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
baltic
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 02, 2008 12:11 am    Naslov sporočila: Tri doline 23.2-1.3. 2007 Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 13:00
Prispevkov: 641
Kraj: Kranj

Danes se vrnil it Treh dolin, konkretneje Val Thorensa. Počitnice so bile bolj polom, saj sem po dolgem času zbolel ravno na smučanju - spet (sj ne da bi en teden kasnej, ko bo šola ), tako da sem na polno smučal 2 dni, 2 dni na pol, 2 dni pa ležal v apartmaju. Vreme bilo v nedeljo in ponedeljek jasno, potem pa bolj ali manj oblačno, v petek in četrtek tudi z vmesnim sneženjem. Snega je bilo na lokalne razmere malo, čeprav ga je na progah zadostovalo (nižje so se na kakšnih prelomnicah pojavljali kamni), off piste pa je bil bolj slab (razrito, mehek ali zmrznjen sneg). Smučišče sem si bolj ali manj celo ogledal, zelo mi je žal Chorchevela, s katerim nisem imel sreče. V ponedeljek sem se odpravil tja, pa me preseneti z mrežo, koli in tablami zaprta "železna zavesa" na meji z Meriblom in stoječe naprave. Kasneje zvem, da so imeli turistični delavci štrajk (Francoski sindikati so očitno pač bolj sposebni od naših in imajo več jajc, tako da stavke niso na dela prost dan ampak v višku sezone). Danes je tam snežilo, v Les Menuiresu pa že deževalo.

Še primerjava poti: Tja smo šli čez Mont Blanc, nazaj čez Frejus, po kilometrih je skoraj enako, časovno pa ne,morem povedat, smo se tja pa nazaj kar pogosto ustavljali. Slikce pridejo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
smitko
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 02, 2008 10:33 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Mar 2006 10:11
Prispevkov: 235
Kraj: mb

baltic ti z smučarskimi dopusti res nimaš sreče
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
baltic
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 09, 2008 1:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 13:00
Prispevkov: 641
Kraj: Kranj

Šele dons sm si vzel čas za lovdanje slik na net, tako da obljubljene slikce:
http://baltic.moj-album.com/album/11321985/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Francija » Tri doline 23.2-1.3. 2007
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB