Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Sillian

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Naslednja
 Sillian « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 02, 2015 9:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1310
Kraj: Jesenice

Letošnje počitnice, od ponedeljka do nedelje, sva v celoti presmučala v Sillianu. Zaradi dobrih, kaj dobrih, odličnih razmer, nisva čutila želje po premiku na kakšno drugo smučišče. Age in ostala družba so naju sicer vabili v St. Jakob , a se nama zdi tamkajšnje smučišče za razred slabše od Silliana. Mogoče je bil tam sneg res za malenkost boljši, a je bil tudi tu odličen. Ob toplih (popol)dnevih je seveda spodaj postal južen, toda ne kaj dosti razrit. Seveda pa sem, tako kot Miki, pravi ljubitelj mehkega spomladanskega "putrčka", žena pa itak smuča samo dopoldne.
K dobrim progam je pripomogel majhen obisk, kar malo nepričakovano za zadnji februarski teden. Veliko večino so predstavljali Nizozemci, precej je bilo tudi Slovencev. Čakanja na žičnicah praktično ni bilo. Še posebej malo ljudi je bilo v soboto, še manj pa nato v nedeljo .

Vreme je bilo kar pestro. Za začetek je bilo v ponedeljek cel dan sončno in pomladansko toplo, a proge so dobro zdržale . Ponoči je začelo snežiti in zjutraj je bilo na progah od 5 do dobrih 10cm celca, pač odvisno od tega, kdaj so jih ponoči teptali. Zjutraj je bilo super vleči sveže špure po praznih progah, kasneje se je seveda razrilo in ta dan sem nabral samo dobrih 8000 višincev. Zanimivo je bilo to, da je celo dopoldne v dolini kar močno snežilo, zgoraj pa je sneg le rahlo naletaval. Podobno hecno je bilo z vetrom v nedeljo, spodaj je pihal kar močan jugazahodnik, na vrhu pa le sapica s severozahodne strani.
Standardna situacija v ostalih dneh pa je bila taka:



Na vrhu se je večkrat vztrajno zasidral oblak, ki je zastrl pot sončnim žarkom, pod 2100m nadmorske višine pa je nemoteno sijalo sonce. Ob tem je bilo veliko oblakov po vseh hribih naokrog, tako da praktično ni bilo enega lepega pogleda na Dolomite. Zato tudi nisem preveč pogrešal grebenske proge.

Zdaj pa še nekaj komentarja ob slikah.

Najprej proga tedna , Ausservillgraten. Še nikoli doslej nisva toliko smučala po njej. Proga je bila praktično vse dneve perfektna in odlična tudi še popoldne. Žičnica je seveda večinoma vozila prazna, na tejle sliki je že kar gneča :



Sreda ob 9.30:



ob 11h:







Petek ob 9h:



in 10h:





Sobota opoldne:







Večinoma odlična je bila tudi proga v dolino. Žal se je dalo zjutraj peljati z gondolo šele ob 8.25 , in po prvi vožnji sva dvakrat naletela na avtobusarske skupine, zaradi katerih sva morala počakati kar dobrih 5 minut! Matr . Sicer je bilo dopoldne običajno treba počakati kakšno gondolo, kasneje pa nič, razen če sva kakšno spustila, da ni bilo treba četrt ure poslušati Nizozemcev .

Jutranji pogled na Sillian:



in na zgornji del smučišča:



Prazno parkirišče v nedeljo ob 11h:



Sreda zjutraj:



in opoldne:



ter ob koncu dneva:







Petek zjutraj:



ob 10h:







Sobota ob 10h:





Pogled iz gondole v soboto dopoldne:




Grebenska proga je žal zaprta, ker nima zasneževanja, naravnega snega pa je malo:



Od spodaj je sicer ob novem snegu izgledala dobro:



Še nedeljske slike ob zaključku dneva:











Daleč najmanj sva tokrat smučala ob šestsedežnici. Saj ne, da bi bilo slabo, a je bilo drugje še boljše. Že na začetku pa sem omenil vreme, zaradi katerega je bila zgoraj vidljivost velikokrat slaba.

Pogled na zgornjo postajo štirisedežnice Ausservillgraten:



Petek zjutraj:















V nedeljo je bilo oblačno, a popoldne so se oblaki začeli redčiti:



in posijalo je sonce:



Sončno sneženje :



Perfektna proga ob 14.30:







Super teden potrjuje tudi statistika. V sedmih dneh sem naredil 80600 višinskih metrov, dolžinsko pa sem presmučal skoraj natančno razdaljo od doma in nazaj .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Kunta
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 05, 2015 11:45 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 13:45
Prispevkov: 34


Lepa in izčrpna reportaža! Smo bili lani sredi Marca tam in mislim, da se nisem niti enkrat spustil v Ausservillgraten je bilo že zjutraj preveč južno ... no je pa bilo kar več snega kolikor vidim...
Gremo sicer ta konec tedna spet gor, pa me zanima če ste kaj skočili na sosednji hrib preko meje? Na Helmu oz še bolj na Rotwandu nam je bilo bolj všeč, Silliana smo se po dveh dneh že naveličali (upam da nismo preveč zamudili z izpuščeno progo...)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 29, 2015 8:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

Danes podobna slika, kot iz vseh smučišč v okolici, bele stezice, kot kakšne rečice se valijo po bregovih, na njih se 'mučimo' pa mi na smučeh. Od vzhodno-tirolskih smučišč, ki sem jih obiskal, mi je bil tu še najboljši sneg. Imela sva tudi srečo zjutraj, da sva bila zgodnja in sva bila že na zgornjem delu, ko se je ustavila gondola in se menda ustavljala celo jutro. Nisem se pretirano posvečal temu, opazil pa sem, da je zelo malo smučarjev za ta čas. Sonček, odlično pripravljene proge, sanjsko, hehe. Ko sva se ob 11 uri odločila da greva v dolino, sva hitro ugotovila, da sva naredila napako. Malo pred enajsto so ustavili gondolo zaradi popravila, in sva z drugimi nesrečniki potem čakala 15 minut, da so jo spet pognali. Mal sreče sva vseeno imela, ker nisva čakala več kot pol ure, kot nekateri. Upam, da se tole ne bo nadaljevalo še naslednje dni.
V glavnem sva se danes kljub manj odprtim progam zgoraj pošteno nasmučala. Popoldne po 14 uri se je potem nabralo dovolj počasnih smučarjev, da so začeli postajati tečni. Proga v dolino je odprta na silo, ogromno ozkih prehodov, ratrakirano do zemlje, slaba preparacija snega... v glavnem meni ni čisto nič sedla. Upam, da je ne bo kdo hvalil, ker se naj potem kar zaposli pri Schultzu (lastniku), pa jo naj skupaj hvalita .
Če že smuka ni prav vrhunska, se je lepo nastavit sončku, spet dobivamo barvo, hehe.
Proge so lepo zasnežili na široko, kjer se je le dalo, struktura snega odlična, dokler se popoldne ne zdrsa.




Smo se vsaj sončili, ko smo čakali na gondolo, črna pika za smučišče, jurček še ni obratoval ob tej uri, tako se nismo imeli kam okrepčat


Lep pozdrav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 01, 2016 8:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Po ponedeljku sva danes še drugi dan vzhodnotirolske ture preživela v Sillianu, to sončno smučišče mi enostavno 'sede', zato mu odpustim tudi kakšno pomanjkljivost. Meni se je recimo (age, ne bodi jezen ) že ob prvem obisku proga v dolino zdela prav dobra, sploh dopoldan. Res je na nekaterih prehodih še malo ozka in popoldan se je tu in tam prikazala trava, kamenja pa na teh travnikih nisem našel. V nekaj dnevih pa so z intenzivnim zasneževanjem situacijo zelo izboljšali, zato sva dan začela kar s tremi zaporednimi 'furami' v dolino. Ker Age to progo žalostno zanemarja, sem pa jaz naredil nekaj več fotk. Proga je mešanica širiših strmin in ožjih prehodov:


V osrednjem delu (prek palca 1 km nad vmesno postajo in nekaj več pod njo) so letos postavili približno 30 novih žiraf, ki so svoje delo odlično opravile:






Nižje na travnikih se zasnežuje 'po sterem' z mobilnimi propelerci, pod vsakim je bil zajeten kupček svežega pršiča, ki se je na toplem sončku počasi južil. Na splošno so bile temperature (meni) skorej idealne, na progi v dolino malo nad ničlo, na vrhu stopinjo ali dve pod ničlo:








S šestsedežnice danes samo ena fotka:


Progo v Vilgraten so danes popoldan 'peglali', upam da to pomeni skorajšnje odprtje?


Za hec še enkrat z vlečnico:




Pogled po grebenski progi:


Pa še večerna s proge v dolino (ne se bat, stojim izven proge, na mestu kjer je pri zasneževanju nekaj snega zaneslo na travnik):

_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 01, 2016 9:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

@miki, progo v dolino si slikal danes na identičnih mestih, kot jaz, z razliko, da jaz pred deveto, ti pa ... . Še vedno pa velja, da mi ta tip prog ne sede, čeprav je bila danes zjutraj dobro pripravljena. Še vedno je ne zamenjam za proge zgoraj z bistveno boljšim snegom in pravo širino za široke zavoje in dobro brzino. Je pa druga pesem, ko pripravijo progo v dolino iz vrha Turnthalerja po desnem grebenu in naprej po črni, to pa je proga, čeprav rečlativno ozka. Letos, se pravi danes, je bilo do enajste tako malo obiskovalcev, da me spominjalo na leta nazaj, ko je bilo to še normalno. Še včeraj je bilo tu več obiska, pa tudi ta ni bil prav velik. Popoldan so se pa nabrali družinski smučarji, tako včeraj, kot danes. Sta bila pa oba dneva čudovita smučarska, z velikooooo sončka in vedno bolj pripravljenimi progami.

Še moje današnje slikce, samo jutranje:
Najprej iz proge v dolino, da malo zbodem našega velikega guruja




Ratrakirali pa na nekaterih mestih niso prav lepo, izgleda je Silvestrovo imelo posledice

Tukaj tudi še potrebujejo nekaj za odprtje Auservillgrana




Da dodam še tole, medtem, ko smo zadnja leta med božično-novoletno turnejo jamrali zaradi pomanjkanja sonca in toplote (Sva iz ženo gledala za leta nazaj, kakšno je bilo vreme -19, snega meter in pol v enem dnevu, ni bilo elektrike etc.), se letos lahko pohvalimo z res lepim sončnim dopustom. Jaz ne pomnim tako vreme. V sedmih smučarskih dnevih sonce, sonce, sonce...,noro, za jutri imamo še najslabši dan, pa še ta bo z nekaj oblačnosti, neverjetno.

Lep pozdrav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 03, 2016 9:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1310
Kraj: Jesenice

Še moj prispevek z današnjega, že petega dne v Sillianu. Najprej sem odsmučal v dolino po dobrih 5cm pršiča, ki je padel ponoči. Za slikanje se nisem ustavljal, da ne bi slučajno kdo potegnil prve špure pred menoj .
Nato pa na danes prvič odprti Auservilgraten, skozi oblake se je že začenjalo prebijati sonce:





Zgoraj je bila proga odlična, nadaljevanje malce grudasto, na strmini pa kupi nastreljanega snega.

Na vrhu smučišča:











Odličen zgornji del na Auservilgratnu:



Že pred enajsto se je popolnoma zjasnilo:











Na progah so počasi začeli nastajati kupi, ki niso bili problematični, neugodno pa je bilo na mestih, kjer so ponoči delali sneg. Ta je bil pod topovi utrjen, malo dlje pa vedno mehkejši:



Še dve z Auservilgratna:





Ljudi je bilo danes nekaj več kot prejšnje dni, prevladovali so Hrvati, a vendarle gneče ni bilo:



Proga v dolino je bila še v zgodnjem popoldnevu zgoraj odlična:



Tudi spodaj je bila dobra, čeprav se je bilo treba kmalu pod srednjo postajo prebiti skozi pas ne pregoste megle, spodaj je ni bilo:





Zaključek: še malo pred začetkom počitnic sem okleval, če zaradi razmer ne bi bilo bolje iti kar na morje. A od 11h sončnih smučarskih dni (včeraj je sonce res sijalo le skozi oblake) lahko dam prav dobro oceno le nekaterim, večini pa odlično . Mogoče so se nam v tej zimi standardi res malo znižali, a vseeno. Poleg sonca, primernih temperatur in dobre družbe, k dobrim ocenam prispeva še to, da ni bilo nobene gneče. Še največ sem čakal na ....... Meliju .

S R E Č N O 2 0 1 6
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 17, 2016 9:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

Tomi najprej hvala za zelooo dober namig, kam ta vikend na smučanje.
Hitra odločitev za vikend smučanje v Sillianu je prinesla najboljše snežne razmere v tej sezoni. Včeraj zjutraj je bilo nad zgornjim delom smučišča še oblačnost, ki pa je do enajste ure prešla v delno jasnino, do popoldneva pa se je razvedrilo. Isto se je ponovilo danes, s tem da je bilo zgoraj oblačno samo do pol desete. Napovedani veter je bil tukaj zanemarljiv, preko dneva na vseh izpostavljenih grebenih nekje med 20 in 25 km/h, popoldne pa je ponehal. Temperature so bile res nizke, včeraj največ minus 14 zjutraj, do minus 10 na 2400 nm, danes pa cel dan minus 16. Oblečen sem bil, kot kočevski medved in je dobro delovalo. Danes sem si omislil za moje nožne prste dvojno gretje. Že tako uporabljam grelce na baterije, če je mrzlo, danes pa sem dodal na zgornje prste še enodnevne grelne blazinice, in je bil zadetek v polno, toplo, toplo, majka . Če ima kdo iste probleme, odlična rešitev, če so pancerji ob obuvanu topli pa je še boljše.
Sneg pa v takih razmerah odličen, suh, sprijet s podlago, do konca smuke je bila podlaga nezdrsana, brez ledenih plošč in to večinoma umeten sneg. Vsak dan je bilo na vseh 'kritičnih' mestih na novo nastreljan sneg, tako da nekaj plošč, ki so nastale včeraj na zadnji strmini proge v dolino, danes ni bilo več. Tole pišem predvsem po pogovoru z receptorjem hotela, ki pravi, da imajo na smučišču Sillian vedno manj gostov zaradi združitve Helm-Rotwanda (tudi v njihovem hotelu je tako) in sem nekako povezal to zavzetost za pripravo prog tu. Nepripravljenih/neodprtih prog tu ni prav veliko več, samo tiste, kjer nimajo nobene prave možnosti za umetno zasneževanje, naravnega še vedno ni prav veliko, zimska kulisa pa je spet krasna. Po nformacijah naj bi gazdajezda Schultz zdaj popolnoma spremenil smer, nič več širitve smučišča na Höchrast z dvema sedežnicama, kar bi bilo iz moje perspektive fenomenalno in bi ornk konkurirali sosednjemu smučišču, sploh ker imajo vseeno boljše snežne razmere tukaj. Tako pa je zdaj glavni cilj čim prej povezat oba smučišča (Helm in Sillian), z menda tremi napravami, ena naj bi šla direktno čez mesto. Vse skup en drek, spet samo da pritegnejo čimveč gostov, vse skupaj bo pa samo ena vožnja iz enega konca na drug, občutka, da si kaj smučal pa sploh ne boš imel, pa še gneča bo bistveno večja. Kaj bo to pomenila za nas lastnike TOPSKI karte je pa še vprašanje.
Tri možnosti so: da gre Sillian ven iz karte - slaba, da bomo lahko smučali samo na avstrijski strani, potem pa doplačilo, tretja: v to, da bo karta veljala za celo združeno smučišče pa skoraj ne verjamem.
Nč kaj prida ne kaže .
No, da neham z glupim neplodnim razlabljanjem, in povzamem vikend smuko, mrzlo, skoraj sončno, odličen sneg, odlično pripravljene proge in malo obiskovalcev, kot 10,15 let nazaj.

Še obsežen slikovni material:

Jutranja, na progi v dolino

Zgoraj smučišče v senci do enajste ure

Na progi v dolino sonček, pa neomajne skupine hodcev, ki jih je bilo več kot nas smučarjev/deskarjev . za mikija, naredila sva prvo šest fur po tvoji omiljeni progi, hehe, zdaj lahko rečem, da je proga, ne pa tiste potke iz tvojega posta o Pohorju

Potem pa se zjasnilo, zgoraj pa odličen sneg in končno prava snežna kulisa



Še najslabša podlaga je bila na progi sedežnice Auservillgraten, zaradi mrazu je bila sedežnica precej prazna, vsak deseti sedež je bil poln, pa ni bilo tako huda vožnja, razen na zgornji postaji, ki je izpostavljena vetrovom.

Zgornji del vedno bolj miren in sončen. Nisem se prav trudil, da ne bi bilo smučarjev na slikah, ker je bilo kar precej prazno smučišče.







Današnja jutranja, pogled na črno progo iz grebena, ki še ni odprta, se jo pa da presmučat s starimi smučmi.

Takole pa izgleda proga v dolino, širina prava in vse lepo zglajeno zjutraj, pa tudi na koncu ni dosti slabše.



Danes so se občasno nabrale grupe šolarjev, tako da ni bilo čist občutek praznosti. Sicer se je že v kočah videlo, kako malo ljudi je, med 12 in 13 uro polprazne koče. So naju pa zato bolj slišali danes, ko sva navijala za Ano Drev.


Pogled na Helm


Še za mikija in tomija, spodnji del 'njune' priljubljene proge.

Evo to pa je italijansko zasneževanje, zato tudi ni ledenih plošč na koncu dneva.


Lep pozdrav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 17, 2016 10:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


Hvala za slike, letos imam v planu prvič it pogledat na Sillian, pa se bom očitno lahko že kar kmalu odpravil.

A se mi splača it po cesti 111 mimo Obertilliacha? Oziroma zakaj me Google Maps iz Kötschacha pelje po daljši poti skozi Lienz?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 17, 2016 11:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

Časovno sigurno ne. Najhitrejša je pot preko Spitalla/Lendorfa, Lienza. Jaz sem danes rabil 2 uri in 15 minut iz Silliana do LJ (domače garaže). Če si pa želiš malo drugačnosti je pa lepa pot mimo Obertilliacha. Sam sem enkrat šel domov iz Obertilliacha po tej poti mimo Šmohorja, potem ko sem smučal tam, lepa pot, samo potuješ pa kar predolgo.

Lep pozdrav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 17, 2016 11:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


Hvala za odgovor. Ponavadi grem v Lienz oziroma na okoliška smučišča tako ali tako po tej poti mimo Šmohorja, da se izognem tunelu in vinjeti, ker imam ponavadi zadosti časa pa še precej uživam v vožnji po manjših cestah. Ampak do sedaj sem šel potem vedno mimo Lienza, pa me je zanimalo kako je s to potjo mimo Obertilliacha.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 17, 2016 4:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1310
Kraj: Jesenice

Spodaj kakšnih 30cm, zgoraj pa skoraj pol m novega snega in še vedno sneži , jaz budala pa pustil pauderke doma, ker je bilo napovedanega precej manj. Ampak jutri bo sonce
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 18, 2016 6:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1310
Kraj: Jesenice

Danes krasen zimski dan :-D. Kljub novemu snegu so proge kar zdržale, še najbolj proga v dolino, čeprav je spodaj sneg popoldne postal južen. Grebenska proga pa je žal še vedno zaprta.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 19, 2016 7:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1310
Kraj: Jesenice

Danes drugačen, a prav lep zimski dan, cel dan je rahlo snežilo . Snežna podlaga je bila prav perfektna, zgoraj sem sicer zaradi slabe vidljivosti smučal samo zjutraj. Proga v dolino je bila še ob treh popoldne zelo dobra. Razen nekaj skupin otrok je bilo ljudi malo, v celem dnevu sem "moral" počakati le eno gondolo, ker je bila polovično zasedena .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 20, 2016 7:57 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Ti kar uživaj, in bodi prepričan da sem ti malo 'fovš' . Je pa kar presenetljivo da je smučišče sredi februarja, v času slovenskih in avstrijskih šolskih počitnic, tako zelo prazno. Seveda, tebi paše in meni bi tudi, vprašanje pa je, kaj to pomeni dolgoročno ...
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 21, 2016 11:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1310
Kraj: Jesenice

Tudi včeraj in danes ni bilo gneče, a pojdimo po vrsti. Sreda proti večeru v dolini:

Zasneženi četrtek:















Popoldan pa že bolj spomladansko:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Naslednja Stran 7 od 11

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Sillian
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB