Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Vogel » Izgubljeno na smučišču

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 Izgubljeno na smučišču « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Struky
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 26, 2008 10:00 pm    Naslov sporočila: Izgubljeno na smučišču Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Jan 2008 21:54
Prispevkov: 5


Živjo danes sm na voglu izgubila baterijo za grelce za v pancarje... je črne barve, velikost 7x3x7 cm, firma je therm-ic, ob strani pa piše footwarmer
če jo je kdo slučajno našel, naj mi prosim pošlje zs (zasebno sporočilo). najditelju bom zelo hvaležna

lp, anja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hrošč
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 27, 2008 1:05 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 9:43
Prispevkov: 494


Skoda, tako baterijo sem jaz izgubil na Katschbergu, nekje v celcu in ni bilo sans da jo najdem. Mi je bilo zelo zal, tele grelci niso slabi. Je pa res da me zadnje case manj zebe v noge tako da sem se navadil spet brez smucat. So pa te grelci res fajn zadeva, ce te kronicno zebe v noge na smucanju
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Struky
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 27, 2008 11:03 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Jan 2008 21:54
Prispevkov: 5


jah dans bom še tja poklicala, če so kej po čudežu najdl
drugač pa dj če maš isto firmo pa če maš še to baterijo, pol bi jz to odkupla od tebe če ne pa ne wem kaj bom, bom mal na e-bay pogledala, če kdo kej prodaja...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hrošč
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 27, 2008 11:28 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 9:43
Prispevkov: 494


Firma je ista, sem zdele pogledal tam kjer bi morala bit, pa sem najdu samo navodila pa polnilec, baterije pa nikjer. Bom moru se mal prebrskat, upam da jo najdem, ker mislim da stran ni sla.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mitjak
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 27, 2008 11:54 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Okt 2007 13:40
Prispevkov: 51


Ma tej grelci so en lari fari. To samo poveča ceno pancerju. Jaz si to predstavljam, da je bolj za stare mame ko smučajo pa jih zebe v noge.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Marvin
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 27, 2008 12:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Okt 2006 12:28
Prispevkov: 353



dobra!
_________________
...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andrej777
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 27, 2008 12:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 16:35
Prispevkov: 70


Jaz tudi ne pogrešam nobenih grelcev. Nevem no. Nogavice pa dobri pancerji/bootsi pa te nima kaj v noge zebst. Če pa komu paše pa naj ma jaz pa res ne vidm potrebe.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hrošč
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 27, 2008 12:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 9:43
Prispevkov: 494


Jaz sem jih imel se ko sem bil otrok, ker me je vedno zeblo, ne glede na stumfe in pancarje. So bli pa naknadno vgrajeni. Kot sem rekel, jih zdej ne rabim vec, sam ce mas pac take probleme, je to kar dobra resitev
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andro_
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 27, 2008 3:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Feb 2006 20:39
Prispevkov: 537


@ hrošč
Torej koliko časa nazaj si uporabljal te grelce?
_________________
Sezona 2016/17
Serre Chevalier 6x
Cerkno 2x
Stari vrh 1x
Rudno 1x
Bad Kleinkirchheim1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
hrošč
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 27, 2008 3:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 9:43
Prispevkov: 494


Hm, dobil sem jih ce se ne motim pri 13ih, 14ih, pa sem jih uporabljal ene dve tri sezone. Sem imel pac probleme z mrzlimi nogami. Tako da vprasanje ce je tista baterija sploh se dobra. Ce pa to leti na mojo starost, 20 sem star.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dolenc
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 27, 2008 5:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Okt 2006 15:29
Prispevkov: 762
Kraj: Stari vrh

Saj mogoče jo pa še najde. Jaz sem enkrat izgubil telefon v celcu pa mi ga je eden nazaj prinesu pa letos sem ga tut enkrat izgubil pa me je en poklical pa sem ga nazaj dobil. Je pa odvisno kdo najde če sploh kdo.
_________________
www.tdstarivrh.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Struky
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 27, 2008 7:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Jan 2008 21:54
Prispevkov: 5


jah zdj sm še tja klicala, na vogel, če so kej najdl pa pravjo da ne. bedno je k sm jo čist na konc dneva zgubila,pomojm tm okol treh na zadnjem voglu, tko d takrt ni blo niti ne wem kok ljudi, d bi jo loh najdl... verjetn jo je kšn ratrak do zdej itak že razmesaru
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andro_
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 27, 2008 8:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Feb 2006 20:39
Prispevkov: 537


hrošč je napisal/a:
Hm, dobil sem jih ce se ne motim pri 13ih, 14ih, pa sem jih uporabljal ene dve tri sezone. Sem imel pac probleme z mrzlimi nogami. Tako da vprasanje ce je tista baterija sploh se dobra. Ce pa to leti na mojo starost, 20 sem star.

Aja?? A to se je že tolk cajta nazaj dobilo?
_________________
Sezona 2016/17
Serre Chevalier 6x
Cerkno 2x
Stari vrh 1x
Rudno 1x
Bad Kleinkirchheim1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
hrošč
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 27, 2008 8:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 9:43
Prispevkov: 494


Ja, jaz sem to dobil v Avstriji (Ischgl). Mogoce kaksno leto kasnej, ampak ziher je ze vsaj 5 6 let od tega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elan
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 27, 2008 9:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 9:56
Prispevkov: 496


struky, če te bo zeblo te pa jst z veseljem pogrejem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja Stran 1 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Vogel » Izgubljeno na smučišču
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB