Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Rogla » Rogla - nepopularnost?!

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 Rogla - nepopularnost?! « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
alessio
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 04, 2008 9:48 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Jan 2008 22:28
Prispevkov: 39
Kraj: Obala

Naj povem se jaz kaj.
Sem smučar začetnik. Leta 2006 sem prvič dopustnikoval na Rogli in nisem bil preveč zadovoljen.
Takrat je bilo okoli 150 cm snega in je bilo zelo mrzlo. Naprave so zastarele, same vlečnice, razen dveh. Proge so slabo pripravljene. Med tednom kadar ni nobene gužve pri -10°C so bile proge ob 13 uri polne kucljev. Cene smučarskih kart so za moje pojme previsoke za tisto kar nudijo. Ampak to velja za vsa naša smučišča.
Kot je že nekdo omenil grem na roglo smučat samo če dobim karto gratis.
Ker sem z obale imam do najbljižjega slovenskega smučišča okoli dve uri vožnje. Grem rajši v Italijo (Zoncolan, Piancavallo). Vožnja do italijanskih smučišč je enako dolga, cena vozovnic so skoraj enake, samo smučišče je pa veliko bolj urejeno kot naše. Naprave so povsod skoraj nove. Same sedežnice. Proge so odlično pripravjene, kar za naša smučišča ne morem reči.
Tudi na dopust ne grem več na naša smučišča, ker za enako ceno dobim v Italiji veliko več.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 04, 2008 12:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Zanimivo je, da na hrvaškem forumu skijanje.hr vsi po vrsti izredno hvalijo Roglo, še posebno smučarsko šolo in prijaznost osebja. Enemu je recimo na Rogli bistveno bolje kot na katschbergu itd.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 04, 2008 12:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Seveda, vendar jih večina omenja Roglo, kot ustrezno in primerno smučišče za otroke (kar jim ne osporavamo).....Za kaj več pa jim manjka terenov oz. prog......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 Stran 3 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Rogla » Rogla - nepopularnost?!
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB