Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Rogla » Rogla - nepopularnost?!

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
 Rogla - nepopularnost?! « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
mariborcan
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 12, 2007 3:13 am    Naslov sporočila: Rogla - nepopularnost?! Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 3:45
Prispevkov: 400
Kraj: Maribor

Pozdrav!
Nekako se mi zdi, da je, v primerjavi s podobnimi smučišči po velikosti in kvaliteti, Rogla na tem forumu izrazito manj popularna (glede na število tem in prispevkov). Pa me zanima, kaj mislite, zakaj je temu tako? Je čisto slučajno, da ljudje, ki sodelujejo na tem forumu, pač ne hodijo kaj preveč na Roglo al je res tako slaba/nepopularna (meni se smučišče sicer zdi kar dobro obiskano)?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 12, 2007 8:43 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Glej, bil sem parkrat gor in vedno si rečem, da ne grem več gor, in zdaj me res ni bilo že veliko let. Zakaj? Proti smučišču samem nimam nič, čeprav je bolj kot ne le ena proga, ki bi ji lahko rekel, da se da fajn smučat in vemo katera je to. Sicer pa kadar sem bil gor, vedno katastrofalna gužva ali pa sam led oz. grbine na Jurgovem. Kje je pol alternativa - Mašin Žaga, lepo vas prosim...Za denar, ki ga porabiš za karto, se nek malo bolj zahtevni smučar nikakor ne more zadosti navoziti po teh ravninah. Rogla je primerna za družinsko smučanje z malimi otroki in ljubitelje tega smučišča boš našel med njimi in pa takimi, ki jim je gostilna in poležavanje na soncu bližje kot pa užitek na snegu in takih ni ravno dosti na tem forumu. Mislim, da so uporabniki tega foruma bolj kot ne zelo dobri in zahtevni smučarji, ki denar za karto raje porabijo za druga, zahtevnejša smučišča oz. tujino, zato pa tudi ni toliko prispevkov na to temo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 12, 2007 10:23 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

No meni je Rogla za razliko od Dejvija čisto všeč (do 2x na leto), pa ne samo zato, ker ponavadi za sabo po smučišču vlačim še familijo. Všeč mi je okolje, pa lepa proga ob vlečnici Jurgovo. Dobro se nasmučam tudi ob tistih dveh vsporednih vlečnicah (srna ali nekaj podobnega). Na teh napravah tudi običajno ni neke hude gneče. Žal pa o Rogli ni kaj dosti pisati, ker raje gradijo kapelice, namesto da bi po 20 letih potegnili kakšno novo progo. Če bi samo vsake 3 leta postavili novo napravo, bi bila smučišča Rogla, Kope in Ribnica že povezana v eno smučišče.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hrošč
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 12, 2007 10:32 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 9:43
Prispevkov: 494


Kot je rekel dejvi, smucisce primerno predvsem za druzine in zacetnike. Da se bolj resno nasmucas pa na Rogli bolj tezko. In ce primerjas karto in bencin, ki ga porabis do tja (konkretno iz Lj), se bolj splaca Gorenjska oz. tujina. Zal.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 12, 2007 10:48 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

marko je napisal/a:
No meni je Rogla za razliko od Dejvija čisto všeč (do 2x na leto), pa ne samo zato, ker ponavadi za sabo po smučišču vlačim še familijo. Všeč mi je okolje, pa lepa proga ob vlečnici Jurgovo. Dobro se nasmučam tudi ob tistih dveh vsporednih vlečnicah (srna ali nekaj podobnega). Na teh napravah tudi običajno ni neke hude gneče. Žal pa o Rogli ni kaj dosti pisati, ker raje gradijo kapelice, namesto da bi po 20 letih potegnili kakšno novo progo. Če bi samo vsake 3 leta postavili novo napravo, bi bila smučišča Rogla, Kope in Ribnica že povezana v eno smučišče.


Kope bodo z Ribniško prej povezali v ŠC Pohorje.....Drugače pa me Rogla ni nikoli impresionirala. Šel sem edino takrat, ko sem moral (zaradi kakšne tekme, al pa enkrat ko sem šel jagat eno deklino)....Ne vem, za mlade družine vsekakor da, za resno smučanje pa ravno ne.... Edini resni progi sta zame na celotnem Pohorju Kaštivnik in spodnji del stadiona v MB....Bom pa letos preizkusil novo progo v sami Ribnici (poleti, ko sem jo prehodil je kar obetal njen naklon)......Z ostalim se ni ravno za hvalit.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sandy
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 12, 2007 10:51 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2006 22:11
Prispevkov: 59


Meni je rogla tudi tak bol ker pravzaprav ni prave proge ki bi se mi dopadla in bi se lahko nasmučal. Najbolj pa me motijo grbine pa ne samo na jurgovem ampak na vseh progah. Majo pa dobro nadmorsko glede na Mariborsko. Drugače pa najraje grem na našo Mariborsko Pohorje.
_________________
škrat bolfenk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streif
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 12, 2007 12:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2007 13:40
Prispevkov: 419


...ajd, mogoče Jurgovo (=OK), pa še to lansko sezono in če se prav spomnim tudi predlani ni obratovalo.
_________________
*23/24* : 34x
*22/23* : 40x
*19/20* : Reiteralm, Schladming, Kleinlobming, 9x Turnau, Semmering/Stuhleck, KL Hebalm, Brunnalm-Hohe Veitsch, St. Kathrein am Hauenstein, Präbichl, 11x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tadej
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 12, 2007 5:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2007 15:19
Prispevkov: 11


Moje mnenje: Jasa, košuta in jurgovo OK! Ostalo pa bol bogo. Pa še nekaj velja za roglo smuka je do 12e ure ok. Potem pa grbine takšne da se ni za vozit. Lahko bi se dosti stvari od severnih sosedov naučili!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gogi2cv
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 12, 2007 6:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 15:06
Prispevkov: 259
Kraj: celje

Js pa Rogla ne grema naj bolj skup.
Res je Rogal družinsko smučišče, se ne spomnem dober kdaj sm bil nazadnje gor, koker vem na nočni kake štiri lete nazaj.
Edina proga, ki je men ok je Jurgovo, sam se pa tam smučajo ponavad vsi ki znajo in neznajo smučat. Pa še gužva je bla vedno taka da hudo. Pa proge so ponavadi zlo ledene oz. polno ledenih plošč.
Pa še kako uro rabm da pridem gor.
Golte zakon!!!!!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SMUČAR (KOPE)
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 12, 2007 7:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Jun 2006 11:28
Prispevkov: 385


gogi2cv je napisal/a:
Js pa Rogla ne grema naj bolj skup.
Res je Rogal družinsko smučišče, se ne spomnem dober kdaj sm bil nazadnje gor, koker vem na nočni kake štiri lete nazaj.
Edina proga, ki je men ok je Jurgovo, sam se pa tam smučajo ponavad vsi ki znajo in neznajo smučat. Pa še gužva je bla vedno taka da hudo. Pa proge so ponavadi zlo ledene oz. polno ledenih plošč.
Pa še kako uro rabm da pridem gor.
Golte zakon!!!!!!!


se strinjam- drugače pa sta meni najljubši smučišči v Sloveniji Kope in Stari vrh no o Rogli ne morem nič rečt, ker še nisem tam smučal, mam kr okol 60 km do gor
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tadej
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 12, 2007 8:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2007 15:19
Prispevkov: 11


Hihi da mam jst do kakšnega smučišča 60km bi blo veselje...Če odštejem Sleme v Zagrebu mi je najbližja Rogla...tam okoli 100km Oddaljena Celjsko kočo in podobne reči pa nebom omenjal...

Potem rečeta da se splača na golte it?!? Ful si želim gor.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
everts72
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 12, 2007 9:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 20:53
Prispevkov: 335
Kraj: na robniku

Tadej je napisal/a:
Hihi da mam jst do kakšnega smučišča 60km bi blo veselje...Če odštejem Sleme v Zagrebu mi je najbližja Rogla...tam okoli 100km Oddaljena Celjsko kočo in podobne reči pa nebom omenjal...

Potem rečeta da se splača na golte it?!? Ful si želim gor.


Ja isto js..da imam do kakšnega smučišča ˝samo˝ 60km bi bil večkrat na snegu

pa še to..ko sem bil še mlajši smo dosti hodili na Roglo, takrat praktično drugega smučišča sploh nisem poznal. Sedaj pa, ko gremo s kolegi v Avstrijo, ali kam drugam je Rogla pozabljena.
In še moje mnenje o Rogli: http://www.smucisca.net/forum/viewtopic.php?t=116&postdays=0&postorder=asc&start=90
_________________
-Artiče Extreme Carving Team: www.facebook.com/CarvingTeam

www.worldofwindsurf.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tadej
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 12, 2007 10:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2007 15:19
Prispevkov: 11


Jap Everts mi smo tut od malega hodli in se gor nekak domače počutim...Vse vem na pamet pa to....Medtem ko pa če grem v kak Nassfeld pa nevem vsega na pamet in nimam takga dobrega občutka. Morem še zraven mislt kje sem... Aja Everts72 lahko greš v pondelk poleg..Jst Grmšk pa Medo pičimo gor.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SMUČAR (KOPE)
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 12, 2007 10:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Jun 2006 11:28
Prispevkov: 385


Tadej je napisal/a:
Hihi da mam jst do kakšnega smučišča 60km bi blo veselje...Če odštejem Sleme v Zagrebu mi je najbližja Rogla...tam okoli 100km Oddaljena Celjsko kočo in podobne reči pa nebom omenjal...

Potem rečeta da se splača na golte it?!? Ful si želim gor.


ja od kod pa si pol?

60 km, jah kakor za koga, npr. zakaj bi šel na Roglo če imam npr. do Golt 20 km, do Kop pa cca 35, do Ivarčkega pa tudi nekje okol 35-40
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tadej
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 12, 2007 10:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2007 15:19
Prispevkov: 11


Iz Brežic sem doma.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja Stran 1 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Rogla » Rogla - nepopularnost?!
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB