Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Pravila, vprašanja, komentarji » od kje skijanje

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 od kje skijanje « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 20, 2005 3:05 pm    Naslov sporočila: od kje skijanje Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Zanima me, kdo si je izmislil ime foruma skijanje. zakaj tak naziv?Ali je to forum kakšnih južnih bratov. Upam, da nam potem ne bo treba pisati v srbo-hrvaščini.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lux
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 20, 2005 4:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pet Dec 2004 0:06
Prispevkov: 516
Kraj: Mozirje

Domena skijanje.org je bila, kolikor je meni znano, le neka 'začasna rešitev'. Sedaj ko so se zadeve uredile in se je našla slovenska domena, ki je primerna in prosta, pa je forum (oz. bo po vsej verjetnosti tudi portal) na naslovu www.smucisca.net.
In brez skrbi...ni potrebno pisati v srbo-hrvaščini.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
jama
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 22, 2005 7:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Feb 2005 20:51
Prispevkov: 80
Kraj: KK

Pohvale za forum in predvsem za spremembo imena foruma. Nisem sicer nacionalist, vendar mi prejšnje ime foruma ni odgovarjalo ampak me je kvečjemu odvračalo od pisanja.

Zelim vam veliko uspeha

Lp jama
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 22, 2005 7:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


jama je napisal/a:
Pohvale za forum in predvsem za spremembo imena foruma. Nisem sicer nacionalist, vendar mi prejšnje ime foruma ni odgovarjalo ampak me je kvečjemu odvračalo od pisanja.

Zelim vam veliko uspeha

Lp jama


Hehe, hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 22, 2005 9:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


No, jest morm pa napisat, da nimam čist nč prot drugačnim in tut drgim narodom, sam se pa turudm bit zavedn in ponosn slovenc. Sem tut zato vesel ker si sopremenu naslov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Pravila, vprašanja, komentarji » od kje skijanje
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB