Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » EP v košarki 2013

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 EP v košarki 2013 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
gogi2cv
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 05, 2010 2:03 pm    Naslov sporočila: EP v košarki 2013 Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 15:06
Prispevkov: 259
Kraj: celje

Tooooooooooooooo
No pa je uradno, da smo dobili EP.
http://www.rtvslo.si/sport/kosarka/evropa-bo-leta-2013-kosarko-tudi-uradno-cutila-v-sloveniji/245474

Pa to je odlično, vrhunska promocija za Slovenijo.

LP
_________________
2007/08 58x (55x golte, 3x vogel)
2008/09 31x Golte, Rogla 1x
2009/10 35x Golte, 4x Vogel
2010/11 1x Golte
2011/12 1x Molltal, 10x Golte, 1x Kope
12/13 22x Golte 21, 1x Weinebene, 1x Poseka ravne
13/14 15x
14/15 6x Val Thorens, Golte 27x
15/16 6x Val Thorens, 14X Golte
16/17 6x Les Orres. 8x Golte
17/18 Golte 5x, Kope 2x, Les Orres 6x,2x Koralpe, Petzen
18/19 6x Les Orres, Golte 2x, Celjska Koča 3x, Koralpe 1x
20/21 7x
21/22 28x
22/23 Koralpe1x, Celjska Koča 5x, Golte3x, Gerlitzen
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 10:25 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Ce mi gre kaj na jetra je to nenehno jokanje o "promociji". Kaksna promocija neki. Kaj ti bo ta "promocija" prinesla? Pa ne samo tebi... kaj bo na splosno ta "promocija" prinesla... razen kaksnih 100mio eur dodatnih stroskov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorazd78
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 10:52 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Sep 2010 16:09
Prispevkov: 52
Kraj: Prevalje

še vedno boljše to,kot pa da podpiramo zapufane države...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 11:34 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Zares niti ne, ker s tem posredno resujemo tudi svojo rit... s pufom Grciji ne s kosarkarskim EP, da ne bo pomote.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rannt
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 11:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Feb 2008 20:17
Prispevkov: 133


@pj: s posojili in poroštvi nič ne rešujemo svoje riti. A misliš, da če se Slovenija znajde pred bankrotom, da bomo dobili kakšno pomoč? Rekli bodo, znajdite se. Mi smo premajhni, da bi ogrozili euro območje, Grčija in Irska pa ga lahko. Zato tudi pomoč. Mi bi se pa lahko v takem primeru vrnili nazaj na tolarje in tolkli revščino.

Z organizacijo EP pa se dejansko da veliko narest na področju promocije ter zaslužit tut kakšen milijonček. Seveda ob dobro izpeljanem projektu, kar pa je na žalost druga zgodba ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 12:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Glede na to, da smo v EU in euro obmocju, z resevanjem le-tega posredno resujemo tudi sebe. To pa zares nima veze s tem, ali bi v primeru, da bi mi prisli v grsko situacijo kdo mignil s prstom in nam pomagal, ali pa bi nas preprosto izkljucili iz euro obmocja.
Pa se ena zgodbica iz casov, ko sem bil se aktivno v smucanju... V casih ko je Peterka serijsko zmagoval (in so se vsi hvalili kako super promocija je to za Slovenijo), sem imel kar nekaj konktakov s Skandinavci. In ko prides na Finsko ti Slovenije se vedno niso znali pokazati oz. niso bili cisto prepricani ali imamo se vedno vojno ali ne (leta 1998), so pa vedeli da je Peterka tam nekje iz Slovanije ali nekaj podobnega. V glavnem tiste zmage so bile super promocija za Peterko, pa nic od promocije za Slovenijo. In ravno tako bo tule... super promocija (predvsem ko bo kaj za v zep pospravit) za tistih par prisklednikov, ter nic od nic za vse ostale.
PS: Pa da ne bo pomote... glede na moje delo je tole zame osebno super novica... brez stroskov bom lahko kar nekaj zasluzil, ampak ce gledas vsaj malce bolj globalno, pa ravno velikega profita ne bo... oz. bolje receno ce ne bo ravno 100 miljonski minus, bomo lahko ze srecni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rannt
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 1:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Feb 2008 20:17
Prispevkov: 133


Kot prvo, EP v košarki se mi zdi vseeno malce večji dogodek kot pa dvakratna zmaga Peterke v svetovnem pokalu (ok, mogoče ne za Fince . Pa vseeno se jim je zaradi njega vsaj sanjalo, da država obstaja in če je koga zanimalo več, se je že pozanimal.

EP pa je še toliko večji dogodek in bi se ga dalo dejansko zelo dobro izkoristit za promocijo, ker v tem primeru ne gre za posameznika ampak za ekipo, ki predstavlja državo. Seveda ne bo nič padlo z neba, ampak osnova je super.

Kar se tiče financ; sam si rekel da boš imel priložnost nekaj zaslužit. To pomeni da boš potem tisti denar verjetno tudi zapravil. Evo pa smo pospešili trgovino, gospodarstvo, država pa bo ddv pobrala. Priskledniki so pa žal povsod, izkoreninit se jih ne da

Pod črto: v vseh pogledih podpiram organizacijo, četudi bo na koncu minus, saj je bolje da kradejo denar s pomočjo športa kot pa pri raznih patriah, saj bom v tem primeru tudi jaz nekaj imel od tega (če drugega ne, si bom lahko praktično doma v živo ogledal nekaj visokokakovostnih košarkarskih tekem).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 1:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

rannt je napisal/a:
Kar se tiče financ; sam si rekel da boš imel priložnost nekaj zaslužit. To pomeni da boš potem tisti denar verjetno tudi zapravil. Evo pa smo pospešili trgovino, gospodarstvo, država pa bo ddv pobrala.

Hehehe ja se dodaten teden smucanja v Avstriji si bom lahko privoscil
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rannt
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 1:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Feb 2008 20:17
Prispevkov: 133


Ti ja, nekdo drug pa ne. V glavnem pozitivnih učinkov je ob dobro speljanem projektu lahko veliko več kot negativnih pa tudi če se pokažejo šele posredno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 4:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Tudi jaz mislim, da je lahko kar nekaj pozitivnega. Če se prvenstvo organizira skromno brez prepucavanja (ne vidim razloga, da bi en Ptuj ali Novo mesto imel dvorano za 8.000 ljudi, itak na tekmah, kjer ne bodo nastopali naši v predtekmovanju gotovo ne bo 5.000 gledalcev, mogoče na tekmah Hrvaške, pa še to dvomim, v Turčiji jih je bilo enih 100, nas pa vsaj 5000) stroški ne rabijo biti preveliki.

Itak je pa promocija države po moje brez veze. Še dobro, da razni teroristi, lopovi, ilegalni migranti itd. še niso slišali za Slovenijo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » EP v košarki 2013
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB