Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Hrvaški gostje na Krvavcu

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
 Hrvaški gostje na Krvavcu « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 6:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


Zakaj izbris, tukaj ljudje pišejo svoje izkušnje in ne mnenja, na smučiščih sem imel par slabih izkušenj, recimo na morju nikoli.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jama
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 6:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Feb 2005 20:51
Prispevkov: 80
Kraj: KK

hrošč je napisal/a:
dejvi je napisal/a:
"Hrvati na Krvavcu?" To je predstavljeno kot da se gre za neko eksotično subtropsko podvrsto plazilcev... Dejte prosim admini brisat tole bolano temo, ki sploh ne spada na nek normalen forum - in vedno, ko odpreš temo od Krvavca - dobesedno pade v oči. Menim, da spada tema pod rasno netrpno problematiko, ki je prepovedana, da se sploh objavlja na forumu...Ali pa - če res nobenega ne moti - razen mene - da narediti nekakšen arhiv starih tem in te že 100 x prežvečene teme prestavite tja. Torej, kaj boste storili?

Podpis.


tudi moj podpis.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 7:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Jap, se strinjam. Naslov je (bil) malo nerodno izbran, čeprav verjetno sploh ni blo slabo mišljeno na začetku. Sem preimenoval in prestavljam v čvek zaenkrat. Bom vprašal še za mnenje ostalih moderatorjev in če bo večina za brisanje, bomo kar izbrisali, glede na to da vas večnioma to ne bi motilo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5 Stran 5 od 5

Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Hrvaški gostje na Krvavcu
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB