Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » ROSSIGNOL 9S Ti OVERSIZE ali Fischer RC4 Progression?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 ROSSIGNOL 9S Ti OVERSIZE ali Fischer RC4 Progression? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
preemde
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 29, 2007 2:59 am    Naslov sporočila: ROSSIGNOL 9S Ti OVERSIZE ali Fischer RC4 Progression? Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Okt 2007 2:49
Prispevkov: 4
Kraj: lj

Živjo!

Letos se odločam ali bi kupil ene ali druge smuči?
Rossignol so mi že od nekdaj zakon, lani sem jih vozil pa sem zelo zadovoljen. Ponuja pa se mi tudi opcija da bi uzel fischerke . Glede na to da je slalomska in veleslalomska dila v eni, povrhu vsega tudi nova dila, me zelo vleče k njej, v dilemi pa sem tudi glede dolžine.
Se mi splača uzet 165cm velke , glede na to da sem visok 183cm?



hvala za odgovore!

lpP
_________________
skijanje je zakon!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Župmart
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 30, 2007 4:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Okt 2007 14:29
Prispevkov: 19
Kraj: Mengeš

Jaz imem Rossignol 9S Ti Oversize. Seni je super. Ni ne premehka, ne pretrda.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Don Rossi Carleone
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 01, 2007 7:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2006 17:11
Prispevkov: 226
Kraj: Wič

Glede vseh smuči 2v1 je priporočena vičina nekje -10cm na telesno višino.
Tko da 165 cm je za vas minimalna višina.
Seveda pa ne pozabimo na znanje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
preemde
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 04, 2007 1:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Okt 2007 2:49
Prispevkov: 4
Kraj: lj

Ja morm rečt da sm vozu sezono na dilah višine 158cm, pa se mi je zdel super, hitri kratki zavoji pa še izkoristu sm jo na povno!

lpP
_________________
skijanje je zakon!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
swissy
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 21, 2007 8:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 20:36
Prispevkov: 1


Lep pozdrav!

Bom pa še jaz pristavila sklečko za nasvet. Odločam se za nakup novih smuči in se odločam med Rossignol 9S ti oversize in rossignol radical RX mutix, malo pa me matrajo tudi elan spedwave 10 ali 12.

Kaj mi tudi svetujete glede dolžine smučk: visoka sem 174, kilaža 57 kg, in se štejem za zelo dobrega rekreativnega smučarja (če se najdejo kucli in pršič sem vedno tam ).

Hvala že vnaprej vsem za nasvete!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samokham
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 22, 2007 12:41 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Maj 2007 11:47
Prispevkov: 349


Hm, pol pa lohk tut kej med freeridem in alpsko dilo. Žal pa jest ne poznam kej dobr Rosignoja, vem sam to da so te za lajike čist plastične (polivratan) in zato hitr zgubijo torzijo - po cca 25 dneh smučanja. Elanove smučke v višjem rangu so pa vse lesene kar je najbolš. Take so tud headove. Za ostale ferme pa nevem razen atomik k je tut plastika.
Jest bi ti svetovou da vzamš kej šeršiga, če dost vozš po celcu. npr.: Jest mama headke m88 (širina 88mm pod pancarjem) pa se da tut supr karvat, pa povsod gre kul.
Če bi se pa jest odločov med temi smučami, kt si jih navedla, bi pa vzel sw12, 160 če maš raj kraše zavoje in 168 če mal dalše oz. za hitrejše smučanje. Čeprav si lahka bi ti lahko bile sw10 premehke, predusem na trdem. 12ka ma pa že eno lamelo titanala in je torzija elik boljša, po dolgem so pa vrjetn zarad valov mehke.
_________________
www.khamikaze.net
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Don Rossi Carleone
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 22, 2007 4:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2006 17:11
Prispevkov: 226
Kraj: Wič

Elan SW 12 168 cm
Glede na to pa da bi rad vozil v celcu pa ELAN MAGMA 168 cm oz če boš letel 176 cm - to ti je prva liga, majke mi
No ravno na moji avatar slikci vozim Magmo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » ROSSIGNOL 9S Ti OVERSIZE ali Fischer RC4 Progression?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB