Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Rogla » Novosti na Rogli?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Naslednja
 Novosti na Rogli? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Bojč
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 20, 2005 1:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 20:12
Prispevkov: 59
Kraj: Mirna

dalojee kooš je napisal/a:
Točn to, več prog, NOVE IN DALŠE.

in ŠIRŠE
_________________
AC/DC
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 23, 2005 5:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

A mogoče kdo ve, zakaj nikoli ne obratuje una stara vlečnica na Jurgovem...
Proga do dol je super....al pa zakaj je zelooo redko odprta desna varjanta (od vrha proti dnu) proge ob štirisedežnici Jurgovo I?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Frenk
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 23, 2005 9:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Problem te vlečnice je v tem,ker je odvisna samo od naravnega snega in to v najbolj srtmemu delu,kjer trasa ni dostopna ratrakom.Vsako leto jo ročno (nožno štamfajo),sama proga pa je krasna.
LP Frenk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 23, 2005 9:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

kko pa da ni dostopna ratragom?? Če je petelinji greben v Kidzbilu dostopen, pol more bit tut tale pukl.....

in zakaj ne postavjo tja topov??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 23, 2005 9:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Če je ful strmo morš ratragerat z vitlom, tko da je dotopna. So pa teli na Rogli mal čudni, ker je res škoda da tm ne strelajo, čeprov mislm, da so lan prpelal propelarce in strelal, saj k sm bil jest tm.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zelenec
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 24, 2005 9:49 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 14:17
Prispevkov: 192


Ne vem, ali se pogovarjata o levi progi ob vlečnici ali desni ob sedežnici v spodnjem delu - če gre za prvo potem je moje mnenje tako:

Mislim, da ni nobene potrebe investirat v to progo, saj imaš na drugi strani vlečnice lepo urejeno, vendar malo položnejšo progo. Poleg tega ima neurejena raven iztek in bi slabši smučarji zadnji del pešačili. Če je veliko naravnega snega, se ponujajo idealne možnosti za off piste vožnjo. Če imaš kaj želje po izpopolnjevanju v smučanju, potem bi se moral take proge veseliti.. To je edina proga na Rogli, ki mi požene malo adrenalina v kri, zato naj takšna tudi ostane.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 24, 2005 11:02 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Sej, sej sam zasnežujejo jo pa lohk vse en.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Frenk
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 24, 2005 11:32 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Ne mislim proge za spust,ampak traso vlečnice navzgor,ker v sredini približno 150 m ni dostopna za ratrake.Se strinjam,samo na tej progi nastanejo ob obilici snega pravi kuclji in prav je da jo ne urejajo.
LP Frenk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 25, 2005 1:58 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

zadnja 4 leta kar hodim na Roglo onstantno še ni bilo toliko snega, da bi se dalo po tej progi pelat..zto bi rad da jo uredijo


kaj pa una desna pod štirisedežnico?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Brabar
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 04, 2006 11:17 pm    Naslov sporočila: Zapadle karte Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 23:00
Prispevkov: 1


A ste že slišali za največjo sramoto, ki sta si jo privoščila Krvavec in Rogla? Naj vam jo povem? Ja, meni so lani prepasale smučarske karte, ki sem jih kupil na Smučarskem sejmu v predprodaji za tistih 500 tolarčkov ceneje. Žal sem se potem kmalu ponesrečil in sezona je šla k vragu, tako, da kart do maja nisem mogel izkoristiti. Na prošnjo (e-mail), kaj naj naredim, mi niti odgovorili niso, ko pa sem jim jeseni telefoniral, so rekli, a se ne da nič narediti, tudi zamenjati ne proti doplačilu. Niti hvala mi niso rekli za podarjeni denar. BARABE LOPOVSKE. Če ste pametni jim ne nasedajte in kart ne kupujte v naprej, ker, če se vam zgodi tako kot meni, vam brez VIPa tudi gate ukradejo.
Naj se oglasi še kdo, če so ga tako nategnili (OKRADLI).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 05, 2006 10:30 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

To pa je na Krvavcu že videno, sem upal, da se ne bo več zgodilo. Meni je namreč pred kakšnimi 8 leti propadlo 15 kart, pa se mi je Cerkovnik (komercialni direktor) samo smejal. Propadle so mi zato, ker so mi na njihovi stojnici na sejmu dali napačno informacijo o veljavnosti kart. Niti kaj takega ni hotel slišati, da bi mi jh zamenjali npr. 2 stari za 1 novo, čeprav so se razni sponzorji in delničarji takrat naravnost obmetavali z brezplačnimi kartami. Seveda sem bil tako jezen, da naslednja leta, če ni bilo nujno, nisem šel na Krvavec, pa še povsod sem delal slabo reklamo. Ne iz maščevanja, ampak res sem tako čutil. Jaz sem sicer res takrat izgubil kakih 60.000 sit, zato pa krvavec vsako leto precej več, ker sem jaz svoj denar puščal drugje.

Ampak glej presenečenje. Ne vem zakaj jaz svojih kart nisem vrgel stran in ko so predlani spremenili politiko, sem lahko porabil vse te karte, ki so bile že kar zgodovinske. Z njimi sem smučal celo na Rogli. Res sem moral malenkost doplačati, ampak s to potezo so me vrnili med prijatelje Krvavca. Mogoče bodo tudi tvoje karte še kdaj veljavne, saj jih zna še srečati pamet.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 04, 2006 9:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

govorice o novi šestsedežnici Mašin Žaga so potihnle-kaj je zdj s tem projektom? Bo realiziran, če bo, kdaj bo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Frenk
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 03, 2006 8:30 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Evo,kaj bo novega na Rogli:
Zgradili bodo kapelo!!
Pa ni 1.april.
LP Frenk
Smučal 40 x.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 03, 2006 5:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj?

ne ne ne to sm zihr narobe slišu
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Frenk
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 04, 2006 6:46 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Kar pojdi na recepcijo hotela in so ogleg plakate....
LP Frenk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Naslednja Stran 3 od 20

Kazalo po Smucisca.net forumu » Rogla » Novosti na Rogli?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB