Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Rogla » Novosti na Rogli?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 18, 19, 20  Naslednja
 Novosti na Rogli? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 11, 2011 3:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3118


Kolikor vem, v parku imajo posebaj ratrak, tako da neke sile glede tega ravno ni. Kakšno vzdrževanje skakalnic, pa se opravlja večinoma z lopatami. Kaj večjega pa z ratraki.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
funparkFTW
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 05, 2011 7:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Feb 2011 19:19
Prispevkov: 3


rokxy

Glej, meni je čist jasno da ti vidiš zgrešeno investicijo da so naredili funpark ker očitno ta zadeva ni za tebe. Meni so pa vse ostale investicije zgrešene, ki se ne tičejo funparka in vlečnice Mašinžaga , vendar se o tem ne pritožujem.

Dejstvo je da jaz samo zaradi tega hodim na Roglo, ker imajo funpark. Če ga nebi bilo je še samo Vogel smučišče kjer so neke skakalnice in sploh nimam motivacije it na Vogel, ker je funpark na Rogli fajn zriktan in je najboljši park v Sloveniji.

Imam kar precej prijateljev, ki samo zaradi funparka hodijo na Roglo, pa tudi tisti kolegi, ki niso navdušeni nad funparkom hodijo na Roglo samo zaradi mene, ker me težko prepričajo da bi šel kam drugam


Poleg tega pa še nimajo nevem kak velkih stroškov z vzdrževanjem, saj imajo tam nekaj profi borderov, ki še sami skačejo tu pa tam in 2-3 krat dnevno z lopatami popravijo skakalnice...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
funparkFTW
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 05, 2011 7:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Feb 2011 19:19
Prispevkov: 3


Aja, sem pozabiš še povedati da se v funparku nemoreš peljati "ti levo, jaz pa desno" saj se nas večina vozi po istih objektih in moraš ljudi kar čakat na začetku parka, pa tudi pred nekaterimi drugimi objekti. Tako da se vsi lepo enakomerno porazdelimo po parku in nemoreš videti kako se trije "vštric" vozijo, da bi lahko rekel če je gužva v parku...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 06, 2011 10:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3118


Da te dopolnim. Pozabil si še funpark na javorniku, ki itak skoraj nič ne dela, kako je z funparkom na rimskem vrelcu, ki je pred nekaj leti bil nevem, in pa še v Kranjski gori. To bo kar to zaenkrat.

Na Rogli še mi edino manjka odprt park pred januarjem, in sedežnica mašinžaga.

No pa, da bi malo bolj prijazno gledali smučarje kot sem tudi sam
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
funparkFTW
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 09, 2011 9:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Feb 2011 19:19
Prispevkov: 3


lenko je napisal/a:

No pa, da bi malo bolj prijazno gledali smučarje kot sem tudi sam


Jaz nimam nobenih problemov s smučarji, ki se vozijo po funparku in dejansko poskusijo kakšen trik nardit - al pa vsaj ravno skočijo na skakalnici - ker so mi taki "kul" isto kot borderji.. (no ja, borderji so meni vseeno bol )

Me pa včasih mal razživcirajo tisti, ki se spravijo v park z njihovimi otroci in se pol sam po parku peljejo in delajo gužvo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Sre Jul 13, 2011 8:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Frenk je napisal/a:
Zdravo!
Pri tekaškem stadionu bodo gradili večnamenski objekt. Pričetek gradnje julija letos. Tudi evropska sredstva.
LP Frenk

Nekaj fotk s sobotnega 'hlajenja' na Rogli (moje standarno pribežališče ko temperature v MB dosežejo in presežejo 30 stopinj ), ki na pol spadajo pod temo 'novosti':

Omenjen večnamenski objekt na tekaškem stadionu; posebej daleč še niso z gradnjo ... :


Lani nova proga pod Planjo: travica že sramežljivo poganja, še vedno pa pogrešam zasneževanje. In ko bodo čez nekaj let ugotovili da brez topov ne gre, bodo seveda prihrumeli z bagerji in ponovno vse razrili :


Jezero po prav lepo zgleda, trenutno dva bagerja še 'šminkarita' okolico, dovažata humus in odstranjujeta večje kamne:


Zgleda prav profesionalno narejeno, nikjer se ne vidi tista neugledna črna folija. Škoda da ga niso naredili kot kopalno jezero, v dnevih kot so trenutno bi osvežitev prišla zelo prav:

_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Frenk
PrispevekObjavljeno: Pet Jul 15, 2011 10:16 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Zdravo!
Zastoj pri gradnji je zaradi stečaja gradbenega podjetja. Potem pa nov razpis....
LP Frenk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Frenk
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 01, 2011 11:18 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Gradnja novega športnega hotela se kar pridno nadaljuje.
Gradi se tudi kotlovnica (na lesno maso) za skupno ogrevanje.
LP Frenk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janez
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 03, 2012 10:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Sep 2007 21:12
Prispevkov: 226
Kraj: brežice

v dnevniku piše da naj bi se rogla v prihodnje širila proti mislinjskem grabnu in nato proti ribniški koči ? kdo pozna tam terene ,kaj bi to pomenilo smučanje po ravnem kot rogla ali bolj konkretne proge ,smiselno ,dober plan ali spet sanje kot velikokrat pri nas'??
pozna kdo teren itd
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 06, 2012 2:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Nekako v spominu imam, da se omenjalo vrh Ostruščice in komisijo, pa tudi Mislinjski graben. Teren do Komisije je dokaj položen, nekako podoben Mašinžagi. Mislinjski graben pa je pač graben, precej bolj strm, mislim, da bi tam za smučišče buldožer imel kar precej dela. Bi bilo pa to v redu. Od Mislinjskega grabna je le skok do Ribniške koče, od tam pa...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 06, 2012 2:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Ribniška koča je pa pod ŠC Pohorje, takisto Kope....tako da se bomo še naprej igrali vsak v svojem peskovniku
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 06, 2012 5:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

fischerpro3 je napisal/a:
Ribniška koča je pa pod ŠC Pohorje, takisto Kope....tako da se bomo še naprej igrali vsak v svojem peskovniku
Če sta se po 20 letih nekako dogovorila slovenska in italijanska stran Kanina, ni hudič, da se v enih 40 letih ne bi tudi ŠS Pohorje in Unior turizem. Drugače bo imeli pa 2 karti. Spomni se, kako smo pred mnogimi leti smučali na Češkem (v resnici je bila to Slčovaška) in smo morali imeti za skoraj vsako žičnico druge karte. Pa je bilo vse skupaj celio od istega lastnika (države)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
TgT
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 16, 2012 8:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Mar 2012 18:21
Prispevkov: 1


V preteklem tednu je bila ponovno omenjena
nova proga mašin žaga ter sedežnica, nova proga na Jurgovem?
ter nov projekt ki je najbolj "vrjeten" - projekt jasa, zamenjava trenutne vlečnice z dvojno. in širjenje proge proti ostruščici.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mraz
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 18, 2012 4:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Jan 2012 22:08
Prispevkov: 72


Stanje na Rogli je vremenu primerno. Po 14. uri je zelo težko smučati, na Jurgovem se naredijo do 1 metra visoki kupi snega.









































Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Stane60
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 18, 2012 11:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 15:18
Prispevkov: 406
Kraj: Kašarija (Dežela kranjska nima lepšga kraja,...)

No, no Mraz ob 14. si pa težko videl na Jurgovem kakšen kup in ne vem kako bi nastal meterski ob tej višini snežne odeje. Saj, če si bil gor, dobro veš, da so Jurgovo ob 13.30 zapril , da bi jo lažje uredili za jutrišnji dan. Zraven pa še to, kako si se znašel s tem komentarjem med "novostmi"?
_________________
2021/2022 31x: 16x Krvavec, 6x Golte, 2x Celjska koča, 1x Stari vrh, 6x Rogla
2022/2023 21x: 11x Krvavec, 1x Cortina dʼAmpezzo, 3x Kronplatz, 6x Rogla
2023/2024 20x: 12x Krvavec, 4x Kronplatz, 4x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 18, 19, 20  Naslednja Stran 11 od 20

Kazalo po Smucisca.net forumu » Rogla » Novosti na Rogli?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB