Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Organizirani prevozi

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Organizirani prevozi « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
iztok66
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 10, 2007 1:35 pm    Naslov sporočila: Organizirani prevozi Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Nov 2007 13:33
Prispevkov: 5


Kje se da najti kakšne organizirane prevoze na sosednja smučišča. Predvsem iz okolice Maribora.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mariborcan
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 10, 2007 3:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 3:45
Prispevkov: 400
Kraj: Maribor

Lani so neke agencije (med drugim menda Žnider's ?!?) imele takšne izlete. Nassfeld vem, da je bil, pa še kaj drugega menda. Zdaj trenutno nisem na netu sicer na hitro nič našo, verjetno še niso gor dali. Pa Gigasport organizira v začetku sezone vedno neki izlet, poglej na njihovi spletni strani, če sem jaz to prav vido, imajo letos Amade, 22.12, cena 44 EUR (glej tu).
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 12, 2007 9:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Na tej strani je najavljenih nekaj izletov (novica je bila objavljena 6.11.07).
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mariborcan
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 28, 2007 8:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 3:45
Prispevkov: 400
Kraj: Maribor

Danes mi je prišel v roke nek Kompasov katalog, kjer je reklama za organizirano smučanje v Heiligenblutu. Prevoz + karta 29 EUR. Odhodi iz Maribora, Ljubljane in Nove Gorice. Datumi: 12.01.2008, 26.01.2008, 08.02.2008. Min. 45 udeležencev.
Poleg tega ponujajo, če sem prav razumel, tudi možnost nakupa samo karte preko njih za ceno 15 EUR. Ne vsak dan, ampak za določene datume: 15.12.2007, 22.12.2007, 12.01.2008, 19.01.2008, 26.01.2008, 08.02.2008, 06.02.2008 (tu je nekak tak čudno napisano, da je ta 06.02. morda kak tiskarski škrat, je tudi malo čudno, ker ostalo so sobote oz. prazniki, 06.02. pa je neka sreda), 09.02.2008. Piše, da dobiš voucher, s katerim potem prevzameš karto na blagajni.
Upam, da ne zgleda, kot da zdaj nekaj reklamiram Kompas, zdelo se mi je pač pametno obvestit folk, ker ponudba je po moje kar ugodna. Še posebej, če ima kdo tako ali tako namen it v Heiligenblut, se mu ziher splača na enega od teh terminov. Edino pač mogoče je lahko ob sobotah večja gužva, ne vem sicer, kak je kaj z gužvo v Heiligenblutu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Organizirani prevozi
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB