Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2007/2008

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64  Naslednja
 Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2007/2008 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
doppelmayr
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 14, 2008 5:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Apr 2007 13:36
Prispevkov: 561
Kraj: Maribor

Koliko ljudi je navalilo na areh

_________________
Sezona 2009/10: 12xMB Pohorje 3xKope

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Fantastic
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 14, 2008 8:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 18:06
Prispevkov: 812
Kraj: wait city

navalilo?
_________________
Lp Georg!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
atomic sl12
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 14, 2008 9:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2008 20:21
Prispevkov: 197
Kraj: maribor

A te še pa obratujejo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 15, 2008 7:03 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3118


NE OBRATUJEJO... Ker verjetno so v hotelu Areh ali pa otroci v Zidanšku tako da so še malo šli sneg pogledat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
doppelmayr
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 15, 2008 1:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Apr 2007 13:36
Prispevkov: 561
Kraj: Maribor

Na Arehu je zopet snežilo.zima se vrača

_________________
Sezona 2009/10: 12xMB Pohorje 3xKope

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
MORIS
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 15, 2008 3:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 19:16
Prispevkov: 653


Doppelmayr a se ti ne zdijo tile posti brezvezni a?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Fantastic
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 15, 2008 3:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 18:06
Prispevkov: 812
Kraj: wait city

MORIS moraš razumeti,da ima vsak človek svoje veselje
_________________
Lp Georg!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alioth
PrispevekObjavljeno: Pet Maj 02, 2008 11:26 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Maj 2006 17:02
Prispevkov: 131


Na Pohorju se je začela poletna sezona. In tu se skriva novo razočaranje. Letna karta ne velja več za prevoz kolesa z gondolo. Od kdaj??? Je bilo oz. je to kje javno objavljeno?
In zdaj imam zares dovolj tega cirkusa. Ne bom več zastonj hodil in nosil opreme od spodnje postaje ruške do Areha, ko crknejo najmodernejše naprave na "največjem" smučišču v SLO, ključ od varovalk pa se izgubi. Kupci dnevnih kart so takrat dobili novo dnevno karto, lastniki letnih kart pa ničesar. Vsaj eno kopanje v bolfenku bi lahko dali v opravičilo. Ampak ne, tisti ki ima letno karto, je itak drugorazredni smučar (hrvati in madžari welcome). Pa sem omenil samo en neprijeten dogodek, bilo jih je veliko več.
Dragi branikovci, zaključil sem s kreditiranjem vaših požrešnih žepov. Tri karte v nasledni sezoni bodo manj, ampak to vam itak ustreza.
Za slovo pa vam želim seveda vse najslabše v prihodnosti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Maj 02, 2008 9:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Pošlji še na njihov mail, ker dvomim da kreteni to berejo.....zanima me njihov odgovor......če ti ga bodo seveda posredovali......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pon Maj 05, 2008 10:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3438
Kraj: Maribor

Fajn, s tem mi je odpadel še en majhen pomislek, da bi prihodnje leto morda vendar spet kupil sezonsko za Pohorje ... enkrat se bodo zadavili od svoje požrešnosti .

Mimogrede, koliko je treba doplačati za kolo, če imaš sezonsko?
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Maj 05, 2008 12:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Enklrat se bodo spomnili tudi pozimi zaračunati dodatek za prevoz smuči.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Windy
PrispevekObjavljeno: Pon Maj 05, 2008 2:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Avg 2007 11:13
Prispevkov: 670
Kraj: Maribor

Mislim da je 5? na dan drugače če pa hočeš celo sezono voziti je 70? pa mislim halo! to je enako kot da bi pozimi moral doplačati za smučke
Aja sezonska karta za bike park je 200 in nekaj malega evrov
tako da ko vse skupaj lepo izračunam tukaj ni nobene računice glede na to da moram jas plačati zraven masne cene za letno še 70e
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Pon Maj 05, 2008 7:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Očitno se vse manj ljudi odloča za nakup letne karte - tudi jaz bi se verjetno enako, če je ne bi imel v dobrem za naslednjo sezono, saj letošnjo sem že na začetku sezone deponiral.
Ampak, ko pomislim, je verjetno velik odstotek takih, ki karto tak in tak uporabljajo samo pozimi - jaz sem npr. lansko leto menda dva krat peljal kolo na gondoli, ampak četudi le dva krat, jim iz principa ne bi plačal še dodatno za prevoz kolesa, raje prigonim na vrh ... khm, kaj ni dovolj, da itak preplačaš letno karto, potem pa niti enga bajka ne moreš spravit na vrh, brez da bi za to doplačal!?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Windy
PrispevekObjavljeno: Pon Maj 05, 2008 8:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Avg 2007 11:13
Prispevkov: 670
Kraj: Maribor

Ja sej jim osebno tudi nebi plačeval samo če sem pa kupil kolo za spuste in sem doma tik pod pohorjem bom verjetno primoran kupiti karto
pa verjemi takšnih ni malo
Sicer pa pohorci kar dobro služijo z temi kartami za kolesa in bike park če samo pogledam pretekli vikend ko se je po pohorju spuščalo okoli 30 ali več downhillerjev se ne čudim da so karte tako drage saj pohorci kot vemo nabijejo cene do vrha ponudijo pa bore bore malo

Aia pa razumel bi če bi bil to dober bike park tako pa je to navadna vožena pot v dolino z malo objekti...preprosto rečeno bi bilo enako če bi jas kupil gozd, naredil pot zrihtal prevoz do vrha pa bi kasiro 200? na sezono.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
alioth
PrispevekObjavljeno: Pon Maj 05, 2008 9:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Maj 2006 17:02
Prispevkov: 131


Windy je napisal/a:
Mislim da je 5? na dan ...(

Se mi zdi, da je 5 eur za ENO vožnjo. Za nas bedake z letno pa menda 4 eure. Za ENO vožnjo. Tako mi je povedal strojnik, razumne objave pa itak ni nikjer.
Tudi sam nisem pretirano uporabljal prevoza bicikla gor, lani menda le enkrat, ker raje gonim sam. Včasih pa le pride prav.

Da se jim potopijo vse barke v hrvatiji!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64  Naslednja Stran 62 od 64

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2007/2008
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB