Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2007/2008

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63, 64  Naslednja
 Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2007/2008 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 10, 2008 2:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3128


In tudi zdaj ni kopin, stopničk itd...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pipimax
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 10, 2008 3:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2007 11:35
Prispevkov: 35


Pa ne se delat norce iz koga!!!!!!

Me že mal vid matra, bom mogu očala nabavit:


Ka pa je to, mogoč kašne zaplate rjavga snega??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mariborcan
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 10, 2008 3:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 3:45
Prispevkov: 400
Kraj: Maribor

doppelmayr je napisal/a:
Pohorje končuje sezono
Citiram:
NAPRAVE BODO OBRATOVALE ŠE DO 13.04.2008
Sem malo skeptičen, ali bo Cojzerica do takrat zdržala...sicer pa vsaka čast, če jim uspe...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
doppelmayr
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 10, 2008 3:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Apr 2007 13:36
Prispevkov: 561
Kraj: Maribor

Ja sej cojzarica ne rabi vzdržati.Zato pa imajo žigart,ruško pa vlečnico areh
_________________
Sezona 2009/10: 12xMB Pohorje 3xKope



Nazadnje urejal/a doppelmayr Čet Apr 10, 2008 7:54 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
mariborcan
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 10, 2008 3:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 3:45
Prispevkov: 400
Kraj: Maribor

doppelmayr, maš prav, tudi sam sem o tem razmišljal, ampak, če sklepamo po Cojzerici, je verjetno tudi na spodnji postaji Ruške kriza. Če pa bi ostala samo Areh in Žigart, potem pa je po moje boljše, da enostavno zaključijo...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
doppelmayr
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 10, 2008 3:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Apr 2007 13:36
Prispevkov: 561
Kraj: Maribor

Sicer pa se pustimo presenetiti.
_________________
Sezona 2009/10: 12xMB Pohorje 3xKope

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Fantastic
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 10, 2008 4:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 18:06
Prispevkov: 812
Kraj: wait city

koga pa to privlači?
_________________
Lp Georg!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 10, 2008 6:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3128


Na žigartu ni dovolj snega ker je samo naravni sneg tam, ruška pa verjetno bo zdražala čez vikend...

Pipimax, mislil sem predvsem kupe narinjenega snega ne pa mesta brez snega

Sicer nevem zakaj vas mika cojzerica, saj je bolše da se čimprej konča da prej začnejo graditi

Mariborčan:

Kaj pa vmesna postaja? Sicer sem gledal zadnje dni iz kalvarije na Pohorje in je ruška zgledala zelo bela! Tako da če nebo snega boš pač smučal do polovice...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
doppelmayr
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 10, 2008 6:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Apr 2007 13:36
Prispevkov: 561
Kraj: Maribor

Lenko imaš mogoče informacijo kdaj bodo začeli graditi pisker?
_________________
Sezona 2009/10: 12xMB Pohorje 3xKope

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Fantastic
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 10, 2008 8:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 18:06
Prispevkov: 812
Kraj: wait city

ko bo boš že obveščen ....
_________________
Lp Georg!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 11, 2008 9:06 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Kaj ste taki nergači? Meni se zdi pa ful fer, da nudijo še tako smuko. Jasno je, da se jim to ne splača, za tiste s sezonskimi kartami je pa lahko še prav prijetno, da se zapeljejo par voženj. Me prav zanima, će je na taki nadmorski višini kje kje v Evropi kaj odprtega, saj so v glavnem že vse tudi nad 2000 m zaprli.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
doppelmayr
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 11, 2008 12:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Apr 2007 13:36
Prispevkov: 561
Kraj: Maribor

Evo zdaj še samo obratujeta vlečnica areh in ruška,medtem pa na stadionu postavljajo minijet.
_________________
Sezona 2009/10: 12xMB Pohorje 3xKope

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
mariborcan
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 11, 2008 2:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 3:45
Prispevkov: 400
Kraj: Maribor

@marko:
Se popolnoma strinjam, ni mi jasno, zakaj bi koga motilo, da obratujejo, saj nikogar ne silijo, da gre gor, pa tudi je vsakemu lahko jasno, da gori ne bo našel pršiča.

Sicer pa, kot sem predvideval, je s Cojzerico konec, saj, če bi se ful potrudli, bi verjetno še lahko kaki dan skupaj spravli, ampak v takem to res nima več nekega smisla...je bila dovolj dolga sezona, da se je lahko vsak, ki se je hotel, nasmučal.

lenko je napisal/a:
Tako da če nebo snega boš pač smučal do polovice...
Hehe, ne ne bom, ker v takem ne bom gor hodo. Jaz sem sezono več ali manj že zaključo in se posveto nesnežnim aktivnostim, no, če se bodo poklopili vreme, čas in razmere še morda skočim kak dan v Avstrijo ali na Krvavec, drugače pa je to bilo to za letos...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
doppelmayr
PrispevekObjavljeno: Sob Apr 12, 2008 9:56 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Apr 2007 13:36
Prispevkov: 561
Kraj: Maribor

Pohorje je končalo sezono
Citiram:
Naprave na smučišču ne obratujejo zaradi pomanjkanja snega

pohorje poleti
_________________
Sezona 2009/10: 12xMB Pohorje 3xKope

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
SMUČAR (KOPE)
PrispevekObjavljeno: Sob Apr 12, 2008 4:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Jun 2006 11:28
Prispevkov: 385


Fjertik luštnega , če bo jutr vreme, grem pa pogledat na Ribniško Pohorje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63, 64  Naslednja Stran 61 od 64

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2007/2008
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB