Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2007/2008

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 62, 63, 64  Naslednja
 Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2007/2008 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
doppelmayr
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 15, 2007 3:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Apr 2007 13:36
Prispevkov: 561
Kraj: Maribor

DELAJO na arehu in bolfenku streljajo vsi topovi!
_________________
Sezona 2009/10: 12xMB Pohorje 3xKope

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
polde
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 15, 2007 6:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Nov 2005 9:25
Prispevkov: 357
Kraj: Dunaj

........jih ob enih ponoči razvažali po progah me ima da bi enega nekam brcnil ... ...
in ko se naveličaš brcanja greš k sosedom. To sem jaz storil že pred 15 leti, ko sem se naveličal jamranja naših žičničarjev, s tem sicer zmanjšal število svojih smučarskih dni s 40-50 na 20-25, ki pa so zaradi tega ti bolj kvaliteni in uživaški
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dulee
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 15, 2007 6:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Feb 2007 20:57
Prispevkov: 79


Miki na bolfenku so bile komaj ob pol 5 temparature primerne za zasneževanje,tak da je čist vseeno kdaj so jih po progi postavlali,glavno da smo jih in da danes že celi dan delajo topi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 16, 2007 10:15 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

dulee je napisal/a:
Miki na bolfenku so bile komaj ob pol 5 temparature primerne za zasneževanje,tak da je čist vseeno kdaj so jih po progi postavlali,glavno da smo jih in da danes že celi dan delajo topi.


No, pa mi potem obrazloži, kako je Hrvatom na Slemenu ratalo, da so že v torek 13.11.2007, začeli z zasneževanjem.......V primerjavi z njimi so na Pohorju za najmanj 18 ur v buli......Tako, da ni ravno vseeno kdaj se kje kaj postavi.......A ja, še vir: http://www.skijanje.hr/hr/skijanje/foto.php
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Windy
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 16, 2007 4:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Avg 2007 11:13
Prispevkov: 670
Kraj: Maribor

No danes so se spravili postavljati tope tudi na habakuku in nižje.
Verjetno so se kaj naučili iz tega da se topov ne pripravlja zadnji trenutek




Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
doppelmayr
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 16, 2007 4:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Apr 2007 13:36
Prispevkov: 561
Kraj: Maribor

Na arehu že teptajo!

_________________
Sezona 2009/10: 12xMB Pohorje 3xKope

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
TheAnswer
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 16, 2007 4:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2007 14:37
Prispevkov: 50


Jst sem mnenja da gre bolj za to da bodo kakšen top premaknili, al pa se kdo od delavcev na enga takratkega pele.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
doppelmayr
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 16, 2007 5:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Apr 2007 13:36
Prispevkov: 561
Kraj: Maribor

Tudi na slemenu so začeli

_________________
Sezona 2009/10: 12xMB Pohorje 3xKope

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Windy
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 16, 2007 6:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Avg 2007 11:13
Prispevkov: 670
Kraj: Maribor

doppelmayr nemorem si nič, da ti nebi reko da si malo zaostal za realnim časom.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
lenko
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 16, 2007 7:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3128


No danes ob 15 pa do zdaj sem bil na Pohorju in je bilo kaj nekaj za videt!!!
No naštel sem okoli 30 topov(na habakuku in na slemenu na slemenu jih je bilo 19 ostali so na habakuku...)


Pogled na habakuk in spodnjo postajo slemena:




Temparatura je na habakuku še previsoka:



Novi pb 600 se pozira s prelepim topom :



Pogled na sleme:


Potem je en sufag ki pa je preveč zeleni da bi ga slikal...
Malo višje:



Še višje:


In še malo višje:



In potem sem šal nižje in postalo je vse hladneje....

sleme again(MIKI spodnji del so zasneževali z 6 topovi letos se ne boš rabil jeziti):





Na habakuku dovažajo topove:





s tole mašinco:



in s 300 w:



pogled nazaj:




LENKO ORIGINAL SNOW!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
doppelmayr
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 16, 2007 8:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Apr 2007 13:36
Prispevkov: 561
Kraj: Maribor

Lepe slike
_________________
Sezona 2009/10: 12xMB Pohorje 3xKope

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
dulee
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 16, 2007 8:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Feb 2007 20:57
Prispevkov: 79


Fischerpro3 jih je pač prej zajev val hladnega zraka.Lenko ti si pa mene kr sliko.A si mogoče šov mimo mene sredi habakuka??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 16, 2007 9:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3128


mogoče

bol mladi sem bil
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 16, 2007 10:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3128


In kje si ti bil?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 16, 2007 10:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Ne zamerit, ampak dajta prosim nadaljevat to debato preko pm ali pa v čveku. Da ne bomo spet zajadrali prehudo v offtopic.

Sicer pa super slike lenko!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 62, 63, 64  Naslednja Stran 2 od 64

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2007/2008
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB