Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Žičnice, snežni topovi, teptalci » Mini Pisten Bully

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
 Mini Pisten Bully « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
BoziceK
PrispevekObjavljeno: Sob Sep 08, 2007 1:28 pm    Naslov sporočila: Mini Pisten Bully Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Sep 2007 12:39
Prispevkov: 627


jst bi pa letas pozim naredu enga minija PB mere prbližn (dolžina)1,80 m, Višina 1,30 m širina pa prbližn 1.20, v plugu 1,50 m...
a mi gdo kj priporoče kire dele nj uporabm...tnx za info.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
dolenc
PrispevekObjavljeno: Sob Sep 08, 2007 1:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Okt 2006 15:29
Prispevkov: 762
Kraj: Stari vrh

Tale velikost se men ne zdi prov primerna. Premejhen de bi uporablu navadne dele od ratraka pa prevelk za kešne modelarske podvige... saj pomoje...
_________________
www.tdstarivrh.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BoziceK
PrispevekObjavljeno: Sob Sep 08, 2007 1:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Sep 2007 12:39
Prispevkov: 627


ja ne jst bi jemu neki tazga...d bi se po unmu vaškmu smučišču mal gonu pa hihtou proge...pa mal za rekreacijo...

pa ne jst nebi dau od ratraka dele not... jst bi dau od kešnga motorja al pa kj tazga...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
dolenc
PrispevekObjavljeno: Sob Sep 08, 2007 3:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Okt 2006 15:29
Prispevkov: 762
Kraj: Stari vrh

BoziceK je napisal/a:
pa ne jst nebi dau od ratraka dele not... jst bi dau od kešnga motorja al pa kj tazga...


Motorja? Prvič če nisi mehanik pa če ne znaš delat z železom pol kar pozab. Rabš tut velik dnarja, materiala pa znanja za ratrak narest to ni ker neki de boš mal železa skup zmetu pa motor od mopeda gor dal.
Varjanta bi bla edin to de bi kupu kešn rablen ratrak pa ga popravu sam še to ne vem... http://www.smucisca.net/forum/viewtopic.php?t=532&postdays=0&postorder=asc&start=0 tole si poglej da boš vidu kako se naredi ratrak
_________________
www.tdstarivrh.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Baky
PrispevekObjavljeno: Ned Sep 09, 2007 10:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Sep 2007 22:15
Prispevkov: 4
Kraj: Maribor

Pozdravleni vsi skupaj na tem forumu!!Kar nekaj časa ga že vsakodnevno preglejujem in mislim da je ta tema bila le še pika na i, da sem se prijavil.

Zanimiv hobi si si izbral ti moram povedat BoziceK!! Če se kaj bolj podrobneje spustiš v same dimenzije tvojega teptalca(recimo širina deske), ki ga želiš izdelati, naj ti pomagam, da želiš narediti model v merilu 1:4. Lahko bi začel razpravlati na dolgo in široko o stroških, o materialih, in o vsem kar te bo na poti do realizacije tvojega načrta spremljalo, pa bi ti za začetek le dal nekaj linkov in si oglej podobne mašince, ki so predvsem v merilu 1:10.

http://www.snow-groomer.com/index.php?cat=66

In to sta moja izdelka:
http://www.snow-groomer.com/thumbnails.php?album=166
http://www.youtube.com/watch?v=F4Yh8sVwVFM
http://www.youtube.com/watch?v=poxg12X9dLg&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=J_FVy10Cahs&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=HraW8GhZz3o&mode=related&search=

Pa lep pozdrav!!

Branko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dolenc
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 11, 2007 9:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Okt 2006 15:29
Prispevkov: 762
Kraj: Stari vrh

Vsaka ti čast za tole me pa zanima kolk močan pa kakšen motor ima, pa s kakšnega materiala so deli. drugač sm pa brez besed.
_________________
www.tdstarivrh.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BoziceK
PrispevekObjavljeno: Sre Sep 12, 2007 2:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Sep 2007 12:39
Prispevkov: 627


tnx za use informacije
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Baky
PrispevekObjavljeno: Sre Sep 12, 2007 10:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Sep 2007 22:15
Prispevkov: 4
Kraj: Maribor

dolenc:ta velikega, ki je v merilu 1:4 poganja bencinski motor 11.5HP.Pogon je pa speljan preko hidromotorjev.Mali, pa je na elektromotorje je sicer bolj švoh, je pa fina igračka za čiščenje snega s dvorišča. Podvozje je iz jekla, gosenice iz rostfreia, kabina iz epoksija, deska iz AL.

BoziceK: informacije so bile bolj skope, drugač pa ni blema
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snegec
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 03, 2008 1:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Feb 2008 10:06
Prispevkov: 21


alo baky ali bi ti prodav tega rattraka ki je na elektro motorje ?
_________________
trenutno snega ni a mi naredili bomo ga
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 03, 2008 1:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3127


No da ti na hitro povem on je meni ponudal da mi naredi takšni mali ratrak za 1000? !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 03, 2008 10:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3127


http://www.huettengaudi.de
To vi le kliknite, pridete na stran stisnite tv spot in uživajte v gledanju njegovega pistenbully-ja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BoziceK
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 03, 2008 10:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Sep 2007 12:39
Prispevkov: 627


ja sm tle se ga zlo mal vid...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
luky
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 03, 2008 10:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 22:31
Prispevkov: 566


ja sej to sploh ni nov
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BoziceK
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 03, 2008 10:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Sep 2007 12:39
Prispevkov: 627


ja PB 300 je pa še nč nalepk ni gor...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
snegec
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 03, 2008 11:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Feb 2008 10:06
Prispevkov: 21


alo lenko za kok ti ga je ponuju povej u evrih:D
_________________
trenutno snega ni a mi naredili bomo ga
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja Stran 1 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Žičnice, snežni topovi, teptalci » Mini Pisten Bully
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB