Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Švica » St.Moritz

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 St.Moritz « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
buick
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 08, 2017 8:50 am    Naslov sporočila: Corviglia Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Nov 2014 1:50
Prispevkov: 3


Pozdrav. Smučal v začetku januarja en dan v St. Moritzu - Corviglia. Pripeljal sem se iz Italije - Passo Tonale preko prelaza Bernina v St.Moritz.
Na prelazu je smučišče Legalb - Diavolezza. Vsako je na drugi strani ceste. Izgledalo je prav lepo, o kakšni gužvi seveda ne sluha ne duha. Pot iz Passo Tonala do St.Moritza traja dobri 2 uri. Že sam prelaz je zanimiv in slikovit, pa rdeči vlak, ki vozi iz Tirana v Italiji čez Bernino v Švico..
Smučišče Corviglia odlično. Proge lepo urejene, sneg fantastičen. Navdušile so me proge desno od Piz Naira gledano od spodaj, še posebej pa proge, kjer ravnokar poteka svetovno prvenstvo v alpskem smučanju. Ravno prav široke, strašno razgibane, ogromno prelomnic..Zame ene najboljših prog, pa sem bil že marsikje.
Dnevna karta je bila 75 €, recimo kapučino na smučišču 5 CHF. Ampak to smo vedeli že prej. Razgledi prekrasni, mesto tudi..
Drag, a res lep smučarski dan.





























Nazadnje urejal/a buick Pon Apr 01, 2019 7:43 am; skupaj popravljeno 4 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 20, 2017 9:48 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1018


Takole je bilo zadnjih 14 dni :-) Moje 6. svetovno prvenstvo v alpskem smučanju tokrat v malo bolj umirjenem delovnem ritmu (tuja TV) in je bilo na srečo tudi nekaj časa za snežne užitke.





















_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mitjaz
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 20, 2017 10:32 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 8:18
Prispevkov: 216


HUH! Pravljica!

foto oprema?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 20, 2017 3:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1018


mitjaz je napisal/a:
HUH! Pravljica!

foto oprema?


Če si mislil na mojo foto opremo je bil to telefon...
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 08, 2020 1:26 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1018


Tekme so odpadle, smučanje skoraj nemogoče (vidljivost, veter, kupi napihanega snega), ampak še vseeno bolje kot nič... vsaj smučal sem, tudi to nekaj šteje. Verjetno je bilo to edino smučanje v decembru z žičnicami :-(

Je pa zapadlo res veliko snega, tako da je bila na koncu zelo lepa zimska idila. Je pa malo manj lepa cena testov... PCR test 150€, hitri test 75€ :-(








_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 27, 2023 12:20 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1018


Haha. Ta odgivor sem pa spregledal... No cez 10 dni bomo videli kako bo letos
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Švica » St.Moritz
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB