Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Avtomobilizem

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
 Avtomobilizem « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
GOLTEZAN
PrispevekObjavljeno: Ned Jun 03, 2007 2:22 pm    Naslov sporočila: Avtomobilizem Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Nov 2006 15:18
Prispevkov: 377
Kraj: Velenje

Uradna stran nove lagune.
http://www.insidenewlaguna.com/


Kakšno je vaše mnenje o tem avtomobilu?


Na slikcah izgleda res dobro, če bo tudi serijski avto tako lep in se ne bo preveč podražil glede na predhodnika, bi lahko bil huda konkurenca BMW-jem in AUDI-jem.
_________________
Sezona 08/09
Dolomiti 4x
Golte 34x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cellist
PrispevekObjavljeno: Ned Jun 03, 2007 2:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se sankat
Uči se sankat

Pridružen/-a: Čet Mar 2006 9:32
Prispevkov: 63
Kraj: Domžale

Meni se zdi notri lepa, zunaj pa
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
whistler
PrispevekObjavljeno: Ned Jun 03, 2007 6:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Sep 2006 10:09
Prispevkov: 612


Renault kot Renault. Na sploh mi njihovi avtomobili zaradi ostrih robov niso všeč, drugo je pa splošno sovraštvo do te firme in neznanega razloga.
_________________
Forum namenjen izključno žičnicam: www.zicnice.mojforum.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
doppelmayr
PrispevekObjavljeno: Ned Jun 03, 2007 6:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Apr 2007 13:36
Prispevkov: 561
Kraj: Maribor

Pa kaj vam tako sovražtvo do Renaulta.
_________________
Sezona 2009/10: 12xMB Pohorje 3xKope

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
cellist
PrispevekObjavljeno: Ned Jun 03, 2007 8:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se sankat
Uči se sankat

Pridružen/-a: Čet Mar 2006 9:32
Prispevkov: 63
Kraj: Domžale

Verjetno to, da crkujejo na 10000km (preverjeno), da imajo merilniki med vožnjo lightshow, da jih večina zgleda nagravžn,...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
doppelmayr
PrispevekObjavljeno: Ned Jun 03, 2007 9:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Apr 2007 13:36
Prispevkov: 561
Kraj: Maribor

Oprosti mi smo naredili z Renoltom 45000km pa še ni crkno.
_________________
Sezona 2009/10: 12xMB Pohorje 3xKope

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
bobo
PrispevekObjavljeno: Ned Jun 03, 2007 10:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Apr 2007 12:22
Prispevkov: 235


To je itak večna debata. Nekdo bo določen model avta do 50.000 km moral 10x šlepat na servis, drugemu pa bo delal brez vsakega problema do 200.000 km. Ogromno je odvisno od sreče, res pa je da je pri določenih znamkah okvar več kot pri drugih. Renault je imel, sploh z dci motorji, ogromne probleme. Res je prihajalo do velikega števila napak, toda v zadnjem času (mogoče kakšno leto), so se kar precej izboljšali.

V bodoče bodo, če bodo nadaljevali tako, po zanesljivosti sigurno presegli določene druge, "konkurenčne", evropske znamke. Tako da kar se tiče Renaulta, sigurno ne bi kupil 2-3 leta starega z npr. 1,9 dci motorjem, medtem ko se novejši modeli presenetljivo dobro držijo. In Renault ni več slab nakup. Zelo možno, da se jim bo kdaj uspelo vrniti na nivo Renaultov 19, prvih Cliotov itd., ki so zelo zelo hvaležni avtomobili.


Aja, da ne bo kakšne pomote - mene Renaultovi modeli (z redkimi izjemami kot so Safrane, Clio RS itd., ki so res bili TOP v svojem razredu) drugače niso nikoli prepričali. Ni mi všeč design, sploh pa mi ni, predvsem pri novejših, všeč notranjost, položaj za volanom itd. A dejstva so pač dejstva
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Roadrunner
PrispevekObjavljeno: Ned Jun 03, 2007 11:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Feb 2007 19:53
Prispevkov: 89
Kraj: povsod me je dost :D (črnuče)

Renaulti so itak slabi To da v povprečju velik crkujejo je itak znano. Lepi tut niso... Tko da... So edino relativno pocen...
Tanovi, v Novem Mestu delani Twingo je tko grd da sploh ne vem kaj so delal k so to risal... Mogoče bi mogl studio Pininfarina poklicat
Mislim, da se zaenkrat ne morjo kosat z ostalimi evropskimi znamkami, ker vemo da so v ogromni krizi. To so tut sami povedal javnosti, in da bodo probal z Twingom pa Cliom to spet popravt... So v podobnem položaju kot FIAT leta 1993-1996... FIAT je vstal od mrtvih ker delajo lepe in sedaj tudi kakovostne avtomobile. O Fiatovih nekakovostnih avtomobilah ostaja samo še zelo močan mit... Žal preveč v glavah Slovencev, saj je to v tujini že povsem drugače. Če bo ratalo Renaultu to kar je FIATU bodo lahko izredno zadovolnji...
Ampak mislim, da s tako obliko avta ne bodo uspeli, kakovost ni več na enakem nivoju ker zaradi krize šparajo... Laguna je eno stopničko slabša od novega Bravota...

FIAT = ZAKON!
_________________
beep!!! beep!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
GOLTEZAN
PrispevekObjavljeno: Pon Jun 04, 2007 2:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Nov 2006 15:18
Prispevkov: 377
Kraj: Velenje

Govorite da se renaulti zelo kvarijo. V bistvu to sploh ni res. Tistemu ki se avto pokvari bo to razglašal na veliko, tisti ki mu pa deluje brezhibno pa se s tem res ne bo zelo hvalil.
Za ceno dobro opremljene lagune sploh ne moreš kupiti novega BMW ali pa audija.

Whistler je tule edini povedal resnico.

ŽIVEL RENAULT.
_________________
Sezona 08/09
Dolomiti 4x
Golte 34x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Jun 04, 2007 2:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

No ja, klele je pa veliko precej neobjektivnih zapisov. Bom še jaz dodal enega. Meni je prejšnja laguna kar všeč. Imam službeno laguno 2,0 dokaj dobro opremljeno, ki sploh ni bila poceni. Vse tiste elektronske naprave me bolj motijo kot ne. Zamenjam gume, pa mi 1 mesec gori senzor, da imam prazne gume in podobno. Poleti vžgem avto v hladni garaži, pa se mi takoj vključi avtomatsko gretje.Prtljažnik je tak, da noter ne gresta 2 normalna kovčka, bencina porabi čisto preveč (pri 170/h 15l/100km). Sam je ne bi kupil. Sem veliko bolj zadovoljen s svojim korejcem, ki je bistveno prostornejši, bil je bistveno cenejši, porabi manj goriva, se ne kvari in tatovi jih ne kradejo. Žal takšnih ne delajo več, zato bom čez kakšno leto moral kupiti nekaj novega. Najbrž bo to mercedes serija c v karavanski izvedbi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luky
PrispevekObjavljeno: Pon Jun 04, 2007 3:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 22:31
Prispevkov: 566


pri 170km/h- 15l/100km to sploh ni tolk velik, vedt mors da to ni narjen da se ga skoz 170 tera
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Roadrunner
PrispevekObjavljeno: Pon Jun 04, 2007 3:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Feb 2007 19:53
Prispevkov: 89
Kraj: povsod me je dost :D (črnuče)

GOLTEZAN je napisal/a:
Govorite da se renaulti zelo kvarijo. V bistvu to sploh ni res. Tistemu ki se avto pokvari bo to razglašal na veliko, tisti ki mu pa deluje brezhibno pa se s tem res ne bo zelo hvalil.


Renaulti se po statistiki kvarijo več kot ostali evropski konkurenti...

GOLTEZAN je napisal/a:
Za ceno dobro opremljene lagune sploh ne moreš kupiti novega BMW ali pa audija.


Sei Renaulta pa BMW-jev in Audi-jev itak ne moreš primerjat... To je isto kt da bi primerju Swatch pa Rolex... Renault se lahko primerja z VW-nom, Peugeotom, Citroenom, Škodo, Seatom ipd., čeprav zaradi krize tudi s temi čedalje manj... Audi in BMW so avtomobili malo višjega razreeda kot pa Renault... Če ne drugega pa zaradi kvalitete izdelave...
_________________
beep!!! beep!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pr0ph3t
PrispevekObjavljeno: Pon Jun 04, 2007 3:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 18:37
Prispevkov: 65


Za moje pojme je design Renaulta popolnoma zgrešen. Edina oblika, ki mi je všeč, je od prejšnjega Clia, samo kaj ko je kvaliteta materialov porazna. To govorim iz prve roke, ker si ga tudi lastim.
Od prvega dne problemi z elektroniko, crkovanje na poti, vžiga se lučka od predgretja svečk (čeprav je bencinar, ampak napako smo sami odpravili in ne "strokovni" pooblaščeni serviserji). O napakah lahko še in še nakladam, vendar ne bom, ker tema ni temu namenjena.
O samem motorju pa nimam pripomb. Teče lepo, olja ne pije, le poraba je nekoliko previsoka, kar pa je davek na kratke relacije.

Kar se pa tiče nove Lagune. Ne moreš je primerjat z BMW 3, AUDI A4, Mercedes C,... ker to so le premium znamke.
Lahko jo kvečjemu primerjaš s kakim Passatom, P407,...
Kar me tudi ZELO moti pri Renaultu je, da ima preveč elektronike.
Oblika pa mi je razen zadka pri karavanski različici, katastrofalna.

BTW 100 ljudi 100 čudi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Roadrunner
PrispevekObjavljeno: Pon Jun 04, 2007 4:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Feb 2007 19:53
Prispevkov: 89
Kraj: povsod me je dost :D (črnuče)

Pr0ph3t je napisal/a:
Lahko jo kvečjemu primerjaš s kakim Passatom, P407,...

Težko...


Spredaj grd.


Zadaj grd


Karavanska različica nekako zadaj še...


Vendar mi je tukaj že manj všeč...

Ko pomislim, da je to le nek photoshop, in da bo prvič v živo videna šele jeseni v Frankfurtu, mi ni več čisto nič všeč... Ko pogledam znamko mi je že zelo grda, ko pa pomislim na vse težave z Renaulti...
_________________
beep!!! beep!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luky
PrispevekObjavljeno: Pon Jun 04, 2007 5:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 22:31
Prispevkov: 566


o fak je grda
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja Stran 1 od 8

Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Avtomobilizem
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB