Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Oprema za servisiranje smuči

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Oprema za servisiranje smuči « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Pr0ph3t
PrispevekObjavljeno: Pon Maj 28, 2007 11:19 pm    Naslov sporočila: Oprema za servisiranje smuči Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 18:37
Prispevkov: 65


Torej, za veselje in hobi si mislm nabavt nekaj opreme za servisiranje smuči in bordov
Kot prvo rabim vpenjala, vendar kot opažam so cene kar lepe. Predvsem me zanimajo razlike od proizvajalca do proizvajalca? A mogoče obstaja kakšna cenejša rešitev?
Kaj pa te poligun pištole? To so namenjene samo za zalivanje večjih poškodb, ali se lahko tudi une ta male? Cena je zasoljena, pa me zanima, če je mogoče opraviti podobno delo z nekoliko boljšo pištolo za vroče lepilo?

To bo za enkrat vse.
Če ima kdo še kakšno trgovino s takšo opremo (razen Tesme), bi prosil če mi poda povezavo ali naslov trgovine.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Tor Maj 29, 2007 9:24 am    Naslov sporočila: Re: Oprema za servisiranje smuči Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Pr0ph3t je napisal/a:
Torej, za veselje in hobi si mislm nabavt nekaj opreme za servisiranje smuči in bordov
Kot prvo rabim vpenjala, vendar kot opažam so cene kar lepe. Predvsem me zanimajo razlike od proizvajalca do proizvajalca? A mogoče obstaja kakšna cenejša rešitev?
Kaj pa te poligun pištole? To so namenjene samo za zalivanje večjih poškodb, ali se lahko tudi une ta male? Cena je zasoljena, pa me zanima, če je mogoče opraviti podobno delo z nekoliko boljšo pištolo za vroče lepilo?

To bo za enkrat vse.
Če ima kdo še kakšno trgovino s takšo opremo (razen Tesme), bi prosil če mi poda povezavo ali naslov trgovine.

LP


Glej, se mi zdi da nisi ravno nov na forumu, sodeloval si v temi Vzdrževanje smuči (popravi me, če se motim). Lepo idi tja še enkrat, preberi še enkrat v nulo, malo pokliči po tel. štev., ki so ti v temi Vzdrževanje smuči napisane.......in našel boš zagotovo vse odgovore (pa serviserja "dverbnika" na forumu ne pozabi na PM kontaktirat). Odpirat novo temo za stvari, katere so že miljonkrat prežvekane.......no dalje ne bom komentiral.....Sicer pa mislim, da so to zadeve za katere bi morali poskrbeti moderatorji, saj se drugače zadeve po nepotrebnem drobijo in postanejo totalno nepregledne....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pr0ph3t
PrispevekObjavljeno: Tor Maj 29, 2007 12:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 18:37
Prispevkov: 65


Res, da nisem nov, pa tudi v tisti temi sem že sodeloval.
Gre se mi za to, da je v tisti temi napisan več al manj postopek vzdrževanja smuči, ni pa napisano kje bi se opremo dobilo (samo ena trgovina je omenjena, pa še ta v Mariboru).
Mene zanima samo nakup opreme, za ostale stvari pa sem se že pozanimal, prebral, ogledal določene filmčke...
Na Dareta, pa se res nisem spomnil. Ga bo treba malček povprašat, če se slučajno ne bo javil tukaj
Kar se pa tiče preglednosti. Preberi si temo vzdrževanje smuči, pa potem govori o preglednosti (tam je od opreme, splošnega vzdrževanja, nogavic,...). Je pa res, da je to stvar moderatorjev oz. administratorjev.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Tor Maj 29, 2007 12:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Pr0ph3t je napisal/a:
Res, da nisem nov, pa tudi v tisti temi sem že sodeloval.
Gre se mi za to, da je v tisti temi napisan več al manj postopek vzdrževanja smuči, ni pa napisano kje bi se opremo dobilo (samo ena trgovina je omenjena, pa še ta v Mariboru).
Mene zanima samo nakup opreme, za ostale stvari pa sem se že pozanimal, prebral, ogledal določene filmčke...
Na Dareta, pa se res nisem spomnil. Ga bo treba malček povprašat, če se slučajno ne bo javil tukaj
Kar se pa tiče preglednosti. Preberi si temo vzdrževanje smuči, pa potem govori o preglednosti (tam je od opreme, splošnega vzdrževanja, nogavic,...). Je pa res, da je to stvar moderatorjev oz. administratorjev.

LP

O ja, sem si jo prebral, glede preglednosti imaš prav, pa vendar to ni noben razlog, da odpiraš novo temo......Piši tja, kamor sodi. Sicer pa naj si Adm. in Mod. vzamejo za vzgled Motosvet.com. Tam se podvajajoče teme striktno klonkajo, člane pa se napoti na iskalnik. Malo več reda ne škodi...... upam, da se strinjaš......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Oprema za servisiranje smuči
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB