Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Stari vrh » Stari vrh - Aktualne informacije 2009/2010

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  Naslednja
 Stari vrh - Aktualne informacije 2009/2010 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 04, 2010 1:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


OMG! Neee...ob takih novicah sem pa enostavno brez besed....
Upam, da bo okreval.
_________________
Video arhiv
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 04, 2010 5:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


Upam na najboljše za smučarja!

Starega vrha se pa še naprej drži nesreča...
_________________
Prevajanje | Tečaj angleščine | Optimizacija | Verzi za rojstni dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
luky
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 04, 2010 11:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 22:31
Prispevkov: 566


Sem slišal da naj bi umrl
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 04, 2010 11:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3131


Torej nekaj bučk sem našel, vozil se naj bi izven urejenega smučišča, kako pa naj bi se, kot vidim je samo okoli 5cm naravnega snega?

Stari vrh nima sreče....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Marvin
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2010 8:45 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Okt 2006 12:28
Prispevkov: 360


Stari vrh res nima sreče

RIP

http://24ur.com/novice/crna-kronika/smucar-preminul-v-klinicnem-centru.html
_________________
...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dolenc
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2010 4:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Okt 2006 15:29
Prispevkov: 762
Kraj: Stari vrh

lenko je napisal/a:
Torej nekaj bučk sem našel, vozil se naj bi izven urejenega smučišča, kako pa naj bi se, kot vidim je samo okoli 5cm naravnega snega?

Stari vrh nima sreče....


Iz prispevka na tv je bilo razvidno, da je hotel nekaj malo izven proge skočit, kar mu nekako ni uspelo, glede na poškodbe si pa raje ne predstavljam pri kakšni hitrosti se je to zgodilo. Priletel je na cesto. Vsaj tako je bilo razumeti vse skupaj. Seveda ne trdim da je bilo res tako.

Sožalje svojcem
_________________
www.tdstarivrh.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki2
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2010 10:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Nov 2007 19:45
Prispevkov: 96


Jaz pa ne verjamem, da je hotel voziti izven proge saj sem biu isto nočno gor in naravnega snega je blo res malo :S lahko da se je hotel komu izogniti saj ima ta sedežnica preveliko kapaciteto za tako ozke proge :S pa še desna stran smučišča je bila zaprta :S usi pa vemo d zna bit na starem vrhu kar precejšna gužva na smučišču.


sožalje svojcem
_________________
Stari vrh je zakon!!!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smučar
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 06, 2010 9:57 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 10:07
Prispevkov: 316


Tudi jaz sem na tisti nočni smučal, ampak toliko ljudi, da bi bila na smučišču taka gneča pa tudi ni bilo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 06, 2010 3:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Ali je mogoče bilo mišljeno, da je smučal na delih smučišča, ki so sicer urejeni za dnevno smuko, ponoči pa niso razsvetljeni. Meni se sicer zdi bolj verjetno, da je izgubil oblast nad smučmi, pa ga je vrglo izven urejene proge, kjer je tragično padel, potem pa upravljalci razlagajo, da je vozil zunaj prog, da ne bi slučajno padel na njih kakšen sum o delni sokrivdi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luky
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 06, 2010 4:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 22:31
Prispevkov: 566


Ma ni res no, vozil se je izven proge, saj je bilo po tv.
Lepo so pokazali do kje je proga s količki označena, on je pa izven proge šel skakat pa priletel ravno na cesto.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 06, 2010 4:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3131


Koliko pa je za novinarjem za verjeti?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
borutz
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 06, 2010 4:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Mar 2008 18:45
Prispevkov: 97


jaz sem bil na tem smučišču 2x na nočni in se prav ne čudim da se take stvari dogajajo. Ko sem bil prvič in sem prišel iz naše strani sploh nisem vedel kje se na smučišče pride. Na srečo so bili tam neki ljudje, da sem se po spustil za njimi po enih poteh mimo enih hiš, čez neke ceste (na spletni strani je ta dostop kot del ponudbe).... Sneg je bil pod vsako kritiko in marsikatero smučišče ki da kaj nase ob takem snegu ne bi niti imelo odprtega smučišča. Rob smučišča takrat za nočne razmere ni bil ok označen, tako da je bilo bolj pravilo da je 2m od tam kjer je konec snega je nekje rob proge. Sem ter tja je bil še kak količek in tudi luči ni za prehvalit. Edini plus se mi je zdela sedežnica. Kar se pa tiče smučarskih površin pa še zmeraj stojim za svojim prepričanjem, da je Stari Vrh glede na to koliko se hvalijo najbolj overrated smučišče v Sloveniji.
_________________
41xCerkno, 3xKrvavec, 1x Pohorje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
dolenc
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 06, 2010 11:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Okt 2006 15:29
Prispevkov: 762
Kraj: Stari vrh

Danes in včeraj na nočni zakon Lepa trda proga čez pa nekaj cm svežega pršiča Folka malo, kupi se niso naredili niti na koncu. Lahko samo priporočam!

Menda je preiskava končana, krivda smučišča je izključena. Smučišče je bilo pač označeno kot so pravila verjetno, kriv naj bi bil smučar sam.
_________________
www.tdstarivrh.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rannt
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 08, 2010 6:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Feb 2008 20:17
Prispevkov: 133


Tudi včeraj fino na nočni, ljudi malo, proge so zdržale. Edino megla je bla nadležna

Imam pa vprašanje: je cesta do grebljice s poljanske strani v takih razmerah, kot so trenutno, redno plužena in bo jutri normalno prevozna, a bo treba verige natikat?

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dolenc
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 08, 2010 6:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Okt 2006 15:29
Prispevkov: 762
Kraj: Stari vrh

Trenutno je sveže spluženo, je pa odvisno. Če bo zelo močno snežilo zjutraj, ti priporočam dostop po selški strani. Je pa ponavadi tudi poljanska stran kar očiščena, tudi zaradi smučišča.
_________________
www.tdstarivrh.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  Naslednja Stran 6 od 14

Kazalo po Smucisca.net forumu » Stari vrh » Stari vrh - Aktualne informacije 2009/2010
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB