| |
| Vlaganje v žičniško infastrukturo |
« Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » |
| Ali naj država subvencionira gradnjo novih žičniških naprav? |
| Da |
|
88% |
[ 66 ] |
| Ne |
|
12% |
[ 9 ] |
|
| Skupaj glasov : 75 |
|
| Avtor |
Sporočilo
|
| gapi202 |
Objavljeno: Tor Jun 11, 2024 12:57 pm Naslov sporočila: |
|
|
 Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 22:08 Prispevkov: 2370
|
O super. Lepo da ima kar velik delež Slovenija. Ko bi bilo tako vsako leto
Zanimivo je bila pa edina vlečnica postavljena pri nas. Se zdaj za otroke res postavlja samo še trakove? _________________ 10/11=12x
11/12=16x
12/13=17x
13/14=17x
14/15=23x
15/16=23x
16/17=62x
17/18=31x
18/19=34x
19/20=26x
20/21=21x+15xturno
21/22=15xVogel,21xKr. Gora,1xstari vrh,1xkrvavec,3xKanin
22/23=21xVogel,17xKr. Gora,1xKanin
23/24=1xVogel,2xKr. Gora,1xKozji hrbet,1xMojstrana, 2xStari vrh
Zaradi tehničnih težav je vzpostavljen nov forum.
Vabljen tja na http://smucar.si
Navodila kako to narediš so pa na https://www.smucisca.net/forum/viewtopic.php?t=5546&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight= |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|
|
|
|
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
|
|
|
|