Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Zillertal

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
 Zillertal « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 14, 2024 10:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 531


To je cela dolina smucisc združena od Jenbacha do Tuxa in do Krimmla, skupaj kolko njih 500km?
Je pa samo 200km od Munchena in popularna med Nemci. Cim vzames ski karto za 2+ dni, ti velja povsod kjer imajo v imenu ali logotu še Ziller.
Zdej ne vem al bi morda bolj pravilen naslov te teme bil Zillertal-Tuxertal, al si ju zelimo zanalasc ločiti ker obmocje je res ogromno - za 10 dni smuke.
Z odlicnimi bus povezavami. Z avti se obcasno baje kr zabase in upocasni cesta, zato je v spici sezone
fajn stanovat blizje kaki gondoli - kolega je eno direkt v Finkenbuchu ob bus postaji tako na bookingu ujel za 83€ popenzion/osebo-na-dan. Sej ne da bi zdejle sred marca to potreboval.
Žal nam gostilnicar tud ni želel zrihtat kake "Jurijeve7" karte za domacine po 49€

Zdej pa na delo/smuko:

Tuxental (Finkenberg-Penken-Harakiri-Mayrhofen-Eggalm-Hintertux)
četrtek 14.3.


https://www.relive.cc/view/vDqgrVDQYG6

Vse pod 1900m je konec s smucarijo letos. Sama čofta že ob 10h.
Tako da 78 v dolino se izognite ! Pojdite ze prej z gondolo Rastkogelbahn, ali nato z Egelbahn (kjer boste traumiral na 75)

Zgornje proge 67, 63, 65, 51 pa majka !! Dbest. Ostante tam.

Ali pa pojdite ob cetrtkih in nedeljah ze 6h55 na smuci !!
https://www.zillertalarena.com/en/winter/events/good-morning-skiing/


Harakiri(34) dopoldne osencen. Nic posebnega. Skoda da je preozek, drugace bi clovek celo uzival
(kot tule v njegovem spodnjem delu, ko pa pa koncu prideš že v nevarno
zono pod 1900m in pričetek čofte in razgrbančenih turističnih prog)





v dolino Tux-Lanersbach na bus (bolje in bolj varno bi bilo z RastKogel-Bahn v dolino v Tux-VorderLanersbach, in izpustiti EggAlm)

ki do Hintertuxa vozi na 20min. GreenLine je najhitrejsa a ne ustavlja na vsaki postaji.
https://www.tux.at/en/bus-timetables/

Celo na Hintertuxu na 2100m kar +10C ob 11h !!
2600m 0C. 3200m pa -1C.
in tam prvič te dni doživel gužvo.. na Gletschbus2... kaj je tukaj februarja med počitnicami si ne predstavljam. Vse proge ob 11h "preorane" od vseh teh turistov.
Kaj vse doživljaš na progi in sidrih pa tudi raje ne vprašte. Ko da se je tista polovica Evrope, ki ne zna smucat, odločila da mora danes obiskat Htux.



"Skrite" proge 12 in 6 so še ok.
A na spološno vam ne priporocam HinterTuxa. Prevč folka. Vsi drugi hribi tukaj okoli je bolje. Okrog vseh HinterTuxa gostiln pravo mravljišče (sredi tedna, sredi marca).

Na vrhu HinTuxa čakas ob 12h za lift na razgledno ploscad 15min. Sredi marca. In tudi za dol seveda wcja tam ni.




srednji del v dolino

_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora


Nazadnje urejal/a Smucar9 Ned Mar 17, 2024 8:31 pm; skupaj popravljeno 5 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 15, 2024 9:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 531


Zillertal, Mayrhofen
petek 15.3. raziskovanje Penkna naprej....


https://www.relive.cc/view/vYvrQm19YLq

Guuuužva. Bolj kot vceraj tukaj. Moteče.
Kals-Matrei je nudil 3x vec uzitka.
Čedalje bolj sem preprican, da se bom naslednje desetletje izogibal teh znanih ski-centrov. Kaj tu vse vidiš od smučarjev...

Dbest so tukaj proge 31, 10, 16
(ja, tale 16 v Moesl še najbolj, ker se mi zdi da turisti ne vedo zanjo in
na sever obrnjena zdrži najdlje ... in ravno prav strma, a fino široka)



Ob 14h sta bile 66 in 56 nevozne, od pukljev od vseh turistov !!

... tak da jutr, ne mi rečt da sem budala, ampak dvomim da bomo šli sprobat ZillertalArene (Zell,Gerlos,Konigsleiten) ker:
- vremenu slabše kaže kot v KalsMatreiju
- se bojim sobotne gužve v teh Zillerjih, če je bila že danes norišnica

Harakiri (hehehe, se kr splača mal usedit spodaj in opazovat kako koga zmeče... in pripravit telefon za klica na 112:)



10ka





prva proga 67, iz Tuxa150 dol na območju Rastkogla


Devils Run (12) je bil ob našem obisku prejužen nič užitka,
drgač mora biti v januarju spektakularen. Boljši kot Harakiri, ker je daljši.
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora


Nazadnje urejal/a Smucar9 Tor Mar 19, 2024 9:25 pm; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 16, 2024 11:35 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 531


hmmmm, a so v sobota zgleda menjave, ker niti v Zellu spodaj ni blo gužve !?
Zastoji pa na cesti gor za Nemcijo.

Polno nemških in nizozemskih avtov in busov na vseh cestah.

Če zelite svojemu avtu dobro, ne vozit cez Oberrankenthal,
ampak pejte cez Krimml, kjer resda stane 12€ prelaz.
Sploh pa pazite pri Bookingu, ker tista cesta cez Oberrankenthal / Reitlbauer je vukojebina !
Ne rezervirat nic tam ob tej poti, ker ne verjamem da sploh kak bus mimo teh nastanitev vozi.


začuda, nič gneče spodaj Zell am Zillerja:



in tudi nič gneče spodaj Koenigsleitena:


A vreme ni idealno, zato gremo raje pogledat kako je na Sillianu. Te dni je Italija zakon glede vremena.
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matejp
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 18, 2024 11:20 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Nov 2012 10:40
Prispevkov: 241


Smucar9: Če imaš večdnevno Zillertal smučarsko karto, je cesta čez Krimml zastonj. Druga slika pa ni iz Konigsleittna ampak je iz začetka (če prihajaš iz smeri Salzburga) ali konca (če prihajaš iz Tirolske smeri) Gerlosa.

Sam sem tudi preživel podaljšan vikend (8.3. - 10.3.) v Zillertalu in malo gužve smo imeli samo v petek v Zillertal Areni. Je pa res da je bilo napovedano slabo vreme (veliko vetra), tako da je bilo v soboto nad Mayrhofnem in še posebej v nedeljo na Hochzillertalu izjemno zanimivo z zapiranjem povezav in smučanjem v takšnih razmerah... Ko si na črni progi in se premikaš 5 km/h zaradi nasprotnega viharnega vetra, je zanimiva izkušnja . Imel sem srečo, da so vedno zaprli sedežnico po tem, ko sem sam že bil na vrhu. Veliko drugih smučarjev te sreče ni imelo in kar nekaj jih je pešačilo na vrh, oziroma so morali uporabiti avtobusne povezave za vrnitev na njihovo izhodišče.

Najboljši sneg je bil na višini nad 1600m, na predelu med Ubergangjoch-om in Isskoglom se je v petek celo dalo voziti zimski pršič, v soboto pa se je lahko vozilo pršič na severnih pobočjih Horberg-a. V nedeljo pa tako kot sem napisal, je bilo preveč vetra in to se je tudi odrazilo na snegu (skorja) na pobočjih Marchkopfa (Hochzillertal).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 19, 2024 9:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 531


Hvala za popravek
Vidim da je Konigsleittn gondola skrita bolj na desno stran ceste ja, in se vzpenja hkrati z Kriml gondolo v drugo smer.

Smo si prepustili te hribe za drugič. So tebi bolj ali manj všeč kot Mayrhofnovi hribi ? primerjava obeh z Hochzillertalom ?
Katere proge so ti bile najbolj všeč po posameznih hribih ?

Kje ste vi stanovali in kako se je obneslo ?

Kako pa Kriml-prelaz za 0€ realiziraš, če šele prihajaš na počitnice ? A si
moraš prej napolnit neko plastično ski-kartico prek neta in jo pokazat na prelazu ?
Kaj pa ob vrnitvi ? Zadržiš kartico (saj jaz sem jo, ker je le 2€ da jo lahko pokažeš na prelazu za zastonj vožnjo ?
Zadržal sem jo zato, ker bi rad probaval tale 23 mestni ski-number ki je na kartici
(no, saj je na dnevnih skipass iz Hrušice tudi), iz katerih smučišč lahko web nakup
"nafilaš" na to Zillertal ski-kartico. Ima kdo že iskušnje s tem ?
Ter kaj pomeni SKIDATA 14mestna koda, desno od te 23 mestne ? Da prek neta vidiš
smučanje te kartice za vse dni ?


Dodajam še petkov #RELIVE https://www.relive.cc/view/vYvrQm19YLq
Če koga to sploh zanima
Za tiste, ki ga uporabljate pa imam tale nasvet (pri zastonjski verziji):
ker ti za video ta aplikacija zanalašč ne ponudi fotk iz fotoaparata tistega dne,
lahko vam željeno sliko, ki je niste ustvarili v RELIVU (ali jo je poslikal kolega na svojem telefonu),
poslikate s svojim telefonom naslednji dan. Potem jo RELIVE APP ponudi,
za v video. Seveda morate video potem sestavljati naslednji dan.

_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matejp
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 20, 2024 11:24 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Nov 2012 10:40
Prispevkov: 241


Ko prihajaš v Zillertal seveda in še nimaš karte, je seveda treba plačati, razen v primeru, ko imaš letno Salzburg Superski smučarsko karto. Za nazaj pa si shraniš smučarsko karto kot dokaz, da si bil na smučanju.

Kar se tiče terenov v Zillertal območju (Tux, Mayrhofen + Rastkogel + Eggalm, Hochzillertal + HochFugen in Zillertal Arena), pa so mi naljubši tereni (če tako gledam so mi skoraj vsi zelo ok, bolj je vprašanje katere ne maram):
- Hochzillertal področji Marchkopfa (freeride tereni) in Kristalhutte (karving avtocesta)
- Zillertal Arena: Področja okoli Ubergangjoch (Kapauns) in Isskogel - freeride tereni, Konigsleitten (Falschbahn-a) - freeride tereni + proge
- Mayrhofen področje (Horberg in 150er (Death Valley)) - freeride tereni + devils run
- Hintertux: področje Lamrstange (freeride tereni).

Edino tako področje, ki mi ni všeč so tereni na Penken-u - Mayrhofen: dokaj kratke in strme proge, ki se vse končujejo na skupnem mestu -> velika nevarnost trčenja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
renz11
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 23, 2024 12:06 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Mar 2023 22:22
Prispevkov: 21


Še moje poročilo iz zillertalske arene, kjer sem smučal v torek (19.3.) in sredo (20.3.):

V torek je ponoči nekje do jutranjih ur nad ca. 1600 m snežilo. Smuko sem podobno kot januarja začel na vmesni postaji dostavnih kabink iz Zella. Proge na Zell-skem delu smučišča (Karspitz, Kreuzjoch, Übergangsjoch) niso bile pretirano mehke in dalo se je dobro smučat. Nato pa sva se začela pomikati proti Gerlosplatte-ju, kar se je (pričakovano zaradi večinoma južne lege prog) izkazalo za napako. V Gerlosu že ob pol enajstih vse proge južne, najbolj kucljasta je seveda povezovalna črna št. 36 proti Königsleitnu. Ob povratku nazaj sem opazil, da se marsikdo raje zapelje s šestsedežnico Krummbach-X-Press navzdol in se s tem izogne tej problematični progi. Na Koniglsleitnu je zapadlo več snega kot v Zellu, temu primerne proge zelo mehke in opoldan že razrite, zato sva se raje obrnila in Gerlosplatte izpustila.

V sredo je ponoči zaradi jasne noči stisnil minus. Proge temu primerne odlične trde, takšne razmere sem praktično celoten februar pogrešal. Smučala sva celotno dopoldan samo na Zell-ski strani, proge tu zaradi zahodne lege in višine zelo dolgo vzdržijo. Najbolj priporočam par rund zgodaj zjutraj na Kapaunsu, saj pozneje na ta del smučišča rine največ ljudi. Nato sva se preselila na Kreuzjoch, odlična je »skrita« proga 19c, ampak tudi ta glavna 19ka je dolgo časa zdržala. Pred kosilom še na Hanser-X-Press, tukaj so bile proge zgodaj zjutraj nekoliko slabše zratrakirane, ampak jih je pozneje sonce ravno prav omehčalo. Ob Kreuzwiesn-u kar južno, medtem ko Gerlos zelo južen, dalje proti Koniglsleitnu zato nisva rinila.

Glede gužve: manj kot januarja, ampak ne čisto prazno. @Smucar9 nenormalna gužva prejšnji teden je bila predvidevam da zaradi slabih razmer na nizkih in srednje gorskih smučišč, zato se je letos veliko ljudi odločilo za pomladansko smuko v Zillertalu, ki nudi nad 2000 m marsikje še vedno dobre razmere.

Pod črto: Na Zillertal Areni se spomladi najbolje smuča na Zellu – Übergangsjochu. Morda zna bit še črni Falschbach (42) na Königsleitnu dober, vendar je treba premislit, če se do tja splača rinit čez ojužen Gerlos.

Par utrinkov:
Proga 19a (Hanser-X-Press) malo pred deveto, meni osebno odlična ampak ne čisto perfektno zratrakirana:


Nad ca. 2100 m pa odlična preparacija. Jutranja črna 20a ob Kapaunsu – treba zgodaj izkoristit dokler ni gužve:


Dopoldanska iz sedežnice Kreuzjoch, lepo se vidi kako prazna je prva proga na levi (19c):


Kreuzwiesn-X-Press, ima južno lego:



V vas Gerlos se še je dalo prit, ampak verjetno ne več dolgo:


Proga 38a ob Fussalm-X-Pressu (Königsleiten) – januarja je bilo tukaj fantastično, tokrat pa pričakovano južno:

_________________
2023/24: 2x Gurgl, Hintertux, 6x Zillertal Arena, 4x Obertauern, 2x Bad Gastein, 2x Sportgastein, Dorfgastein, 2x Kitzsteinhorn, Weißsee Gl., 2x Schladming, 3x Snow Space Sbg, 3x Wildkogel, 2x Katschi, Speiereck, Ankogel, 6x Tauplitz, MB/Areh
2022/23 (18x): 2x Areh, 2x Kope, 3x Krvavec, Peca, 3x Bad Gastein, 3x Nassfeld, Tauplitz, Kreischberg, Turracherhöhe, BKK
2021/22 (21x): 11x SLO, 3x Kitzsteinhorn, 2x Bad Gastein, 2x Kals-Matrei, St. Jakob im D., Gerlitzen, Kreischberg
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cvirn1
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 23, 2024 5:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Feb 2021 17:32
Prispevkov: 18


Super, da se poroča tudi iz teh smučišč Tu je zame Hochzillertal najboljši, s kristallhutte za pavzo. Se res da nasmučat in je vredno vsakega eura. Je pa tako kot povsod po alpah slab sneg. Sicer se zelo fobro smuča tudi v Mayerhofnu in itak Hintertuxu (kjer sicer tudi včasu SLO počitnic ni toliko ljufi, ker se ob normalnem vremenu vse porazdeli. Je pa tako, da je nesmiselno gledat za cene čez prelaze. Glede na ceno dnevne/tedenske karte je ta znesek minoren
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kamal
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 27, 2024 1:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2013 17:46
Prispevkov: 34


Ta smučišča so znana po gužvi, ko jih napadejo vsi, ko imajo vsaj malo časa. Prevladujejo predvsem Nemci, Britanci, Nizozemci potem pa še Čehi itd. Če želite izkusiti ta smučišča na polno jih obiščite od 10.12. - 22.12. Letos je bilo odprtih večina prog, manjkale so samo nekatere proge v dolini. Povezovalne pa so bile odprte vse.

Kakšno leto se zgodi, da ni odprta povezava med Zillertal Areno in Gerlosom, ker se zanašajo na naravni sneg. Stara 4 seda tudi velikokrat ni obratovala, sedaj z novo gondolo Wilde Krimml pa tega problema ni več. Prvega decembra je še polno ponudbe apartmajev. Sploh za 2-3 osebe in ni potrebno rezervirati pol leta v naprej.

Nastavitve v bljižini naprav so veliko dražje. Ker so na razdalji 30km 4 smučišča dobiš v tem območju lahko zelo ugodne nastanitve. Jaz sem letos dobil za 85 ur na noč apartma za 3 osebe. Do najbljižjega smučišča sem imel 10km, do drugega 18km in do tretjega 25km in četrtega 39km. Pa sem bil na skrajni točki. Če poiščeš nekaj vmes lahko še razpoloviš razdaljo.

Glede poti pa so vsaj 3 variante. Lahko greš po avtocesti preko Nemčije. Trenutno kar nekaj del. Druga opcija čez prelaz Gerlos, lahko preko Lienza, kjer je še en prelaz in plačljivi tunel. Tretja možnost pa preko Bischofshofena in proti Worgl. Pa še je varjant. Tak, da navigacije bolj, da nimaš vklopljene, ker se ji lahko zmeša.
_________________
Se vidimo, ko se zagledamo.
Sezona 2014/2015: 3x Sillian, 2x St.Jakob im Defreggen, 1x Katschberg, 1x Stari vrh, 1x Vogel
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fisko
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 08, 2024 9:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Jan 2013 21:31
Prispevkov: 118


Dan številka 2 ( 5.4.) smo izkoristili za obisk Zillertal Arene. Pričeli smo na Rosenalmbahnu, kjer je bila proga do vmesne postaje še vedno odprta, vendar že zjutraj močno ojužena in delno kopna. Zjutraj (do cca. 11) smo lahko naredili veliko dobrih voženj po Kapaunsu in Kreuzjoch x-pressu. Proge ob Karspitz x pressu so bile že hitro mehke, vendar dobre, medtem ko je bila zadnja strmina na Karspitz- x pressu podobna kakšnemu Habakuku ob enajstih.

Prilagam nekaj slik:












_________________
Sezona 23/24 = 13 x Mb. Pohorje, 3 x Rogla, 1 x Kope
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 15, 2024 9:40 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Zanimivo, vsi jamrate nad gnečo, nihče pa ne poroča iz Spieljocha. KO sem bil tam, je bilo na Spieljochu bistveno manj ljudi. Prijetno manjše smučišče za dan oddiha od norije Mayerhofna. Pa je v dolini se mi zdi še eno takšno manjše smučišče, na katerem pa nisem bil.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 Stran 4 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Zillertal
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB