Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Kronplatz

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 62, 63, 64  Naslednja
 Kronplatz « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Cimet
PrispevekObjavljeno: Tor Jun 06, 2023 8:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jul 2015 6:34
Prispevkov: 22


Letne karte se dražijo z nižjim odstotkom kot dnevne / tedenske.

Mene je "dnevna" karta SuperSki tako lansko leto prišla 23,4 eur.

Ne bom pa o stroških nočitev
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Jun 07, 2023 2:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Cvajs je napisal/a:
Je pa glede na to, da so izenačili cene predsezone in sezone v januarju, jasen trend vse večje priljubljenosti Ski openingov v decembru....

Ja, ampak če bodo ostale za predsezono akcije 3 za 4, je razlika še vedno občutna.

Se pa res pozna večje zanimanje za predsezono. Letos sem prvič videl vrste na žičnicah v predsezoni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
blajo
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 06, 2023 9:49 am    Naslov sporočila: tiroleee Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 23:54
Prispevkov: 213


hmja, vsi sveti so mimo tudi na Tirolskem, kar pomeni, da se začne kanonada ...











.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 21, 2023 10:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

V soboto zalaufajo, in to s konkretno ponudbo (na kratko: do polovice v Olangu in Reischachu, do doline v St. Vigilu):

https://www.kronplatz.com/de/der-kronplatz/pisten-anlagen/aufstiegsanlagen

So pa res svetovni mojstri v zasneževanju, cel november že gledam webcame: čim se ohladi pod -2, se zasvetijo lučke. Pa vseeno če je to ob 7. zjutraj, in bo mraz vztrajal samo do 10., vseeno če lahko vklopijo topove samo na zgornjih 50 višinskih metrih: bodo pač zasneževali na zgornjih 50 višincih/samo 3 ure, dalje pač ko se bo ohladilo. Na Kronplatzu ne vidiš da bi 'zaspali' ali da bi topovi pri -4 mirovali, ker se 'topovi vedno vklapljajo zvečer' kot recimo v St. Jakobu dobrih 30 km severovzhodno .
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
blajo
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 29, 2023 10:08 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 23:54
Prispevkov: 213


fakin kič ... :








.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 29, 2023 10:50 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Popuščajo: en top (za zgornjim stebrom najbolj leve žičnice) ne dela !
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
-_m4tj4z_-
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 29, 2023 7:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Feb 2010 12:11
Prispevkov: 416


In vsak vecer spravjo kabine v garazo….lepo skrbijo da jim ni mraz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 29, 2023 7:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Prvo navdušeno poročilo z nedeljske smuke se tudi že najde na AF. Ne povsem tipično za tiste kraje, je tudi izven prog vsaj približno zimsko vzdušje.
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 17, 2024 12:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


V nedeljo in včeraj sem smučal na Kronplatzu. Proge so bile kot ponavadi odlično pripravljene (najljubši zjutraj Alpen in Marchner, potem pa čez cel dan Sonne, ki je bila odlična še ob 16.00, dolga modra v San Vigilio in pa Piculin, na katerem je bil na sveže nastreljan, maslen sneg; pod kabinko Rara so bila še popoldne rebrca, se mi zdi, da vsi kar nekako spregledajo to progo).

Zgoraj na platoju je bilo čez dan preveč ljudi, drugje je bilo kar se tiče gužve brez težav, tudi na napravah z izjemo kakšne občasne minute ni bilo treba čakati. Obisk v nedeljo in torek se mi je zdel približno enak
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 31, 2024 6:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1016


Ima kdo namen smučati v kratkem na Kronplatzu - sem nekja pzabil v app v San Vigilu :-(

Drugače pa odlilčna dva dneva (pon&to) na Kronplatzu.
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 07, 2024 9:07 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Ker sem se končno naučil lepiti slike, nekaj posnetkov iz začetka sezone. Tole je začetek nove proge (popravite me, če ni nova):


srednji del:


priključek na 2R:


Ne morem brez jamranja - Rara, 2 široki krasni prazni sicer kratki progi. Če bi bila sedežnica, bi se lahko tu vozil pol dneva, tako pa se nikomur ne da sklanjati za 5 zavojev.


Technoalpini so lahko tudi modri!


Pogled na Kronplatz iz Monte Elma (3 Zinnen):
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cvirn1
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 19, 2024 9:54 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Feb 2021 17:32
Prispevkov: 16


Zna kdo povedat kakšna je trenutna situacija? So kupi in čofta že od jutra?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smukmiha
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 23, 2024 5:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Feb 2020 19:10
Prispevkov: 36


Od 18.2 do 21.2. je bilo vsak dan nekaj posebnega. Vsem dnem je bilo skupno veliko ljudi in seveda južen sneg po 12. uri. Nedelja že zjutraj odjuga, ponoči niti na vrhu ni bilo pod minus. Prvič mi je bilo žal, da sem ženo pustil samo na gondolo (Olang) v dolino. Smučaje v dolino čista muka, sem mislil, da bom dušo spustil.
Ponedeljek in sredo dokaj solidno, se je poznala vsaka minuta, ko oblaki zakrijejo sonček. Če si se držal severnih pobočij in zbiral proge in naprave, ki so manj popularne (npr Arndt, Olanag II) se je dalo cel dan solidno smučati.
Veliko ljudi. Npr. parking v Gasslu je bil že ob 8:45 poln in so filali nad zgornjim mostom. Verjetno zaradi bolj zgodnjih prihodov na smučišče, ali pa tudi zato, ker je parkiranje v Gasslu brezplačno. Letos je bilo ogromno hrvatov, ki jih prejšnja leta nisem opazil toliko. Ne vem ali so se nam pokrile počitnice.
Snega imajo dovolj, ponoči so pa itak delali tudi topovi.
V devetih letih najslabše smučanje kar hodimo v Kron, ampak na razmere pač težko vplivaš. Nasmučali pa smo se, kot vsako leto.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elan
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 24, 2024 11:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 9:56
Prispevkov: 496


ne vem zakaj vsi rinejo parkirat pri Gasslu, jaz se raje zapeljem tisti 5min do Marchnerja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smukmiha
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 24, 2024 8:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Feb 2020 19:10
Prispevkov: 36


Mi recimo zaradi skidepoja. Koliko je pa prostora pri Marchnerju?. Ali je to ob cesti, ali je še kakšno "skrito" parkirišče?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 62, 63, 64  Naslednja Stran 63 od 64

Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Kronplatz
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB