Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2022/23

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 17, 18, 19  Naslednja
 Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2022/23 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 01, 2023 6:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 530


..."filunga 4, ker je sesut števec tega posta"...
(ker je razlike že za 3 poste, torej hoče obrnit stran že pri 12., ne šele 15.postu)
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 01, 2023 9:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 530


jurij7 je napisal/a:
smucar9 je napisal/a:

NO, TA VIDEO BI PA RAD VIDEL !!!

Pozabil opremo za snemanje doma tako da videa ni. Čakam, da bo enkrat odprto vse in potem lako posnamem Pohorje v vsem svojem "sijaju". Na to sicer čakam že nekaj let. ]


Pa sej si me razumel, da si želimo tudi anti-videov, ne samo lepih in ohinsploh dogodivščin
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 01, 2023 10:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3449
Kraj: Maribor

Ne vem kaj je letos narobe z menoj, ampak moje dojemanje Pohorja se nekako ne ujema z vso gnojnico ki se tukaj zliva po 'totem bregi'. Zdaj pa ne vem, ali (a) imam neznansko srečo v življenju, da meni ne crkne nobena žičnica, vedno dobim parking, še aftobusi (kadar jih uporabljam) se držijo voznih redov; ali (b) sem na domačem bregu spustil kriterije in sem že z vsem zadovoljen; ali (c) hodim na neko drugo Pohorje kot nekateri uporabniki tega foruma ?

Kakorkoli, ja, malo do pol devetih se je nekje od hotela Terano proti Vzpenjači pomikala precej počasna kolona, ampak več kot 5 minut mi ni vzela. 'Zaslužna' za to kolono je seveda rampa na desnem parkplacu, prej smo lepo tekoče zapeljali s ceste na parkirišče, zdaj pa se vsak ustavi, poskenira karto (ali pritisne gumb da dobi listek), počaka da se rampa odpre, in vsak naslednji 'jovo na novo'. Še najbolj pa kolono ustvarjajo tisti, ki na križišču začnejo razmišljati kaj bi naredili s seboj: naj zavijejo desno za rampo, ali levo proti Drašu, ali morda pod Areno, eni hočejo rinit celo naravnost za busom. Ja, res je hudič če ima človek v življenju preveč možnosti .

Na Vzpenjači je bila ob 8:35 sicer že gruča čkajočih, ki pa jo je žičnica v 5 minutah po začetku obratovanja požrla. Poezija na Pošteli:


Steptana in odlična je tudi 'viseča' 5b, torej desno od bivšega Habakuka:


Tudi spodnjo polovico MB Slaloma so (precej na ozko) poteptali, na enem mestu se je pri tem malo prikazala zemlja:


Stadion kot smo ga zadnja 2 tedna vajeni: do 100 m pred koncem čisto OK, spodaj pa malo čaranja. Aleluja: 1. februarja so nastavili in priklopili na štrom tiste 3 mobilne topove iz izteka!


Zgoraj pa zimska pravljica, sledovi padlih dreves so vidni vsepovsod:




Tipična vrsta na Videcu, ±3 minute. Za sončen dan med počitnicami sprejemljivo:


Podobno na Partizanki, s tem da je folk prihajal in odhajal v valovih, z nekaj sreče je bilo tudi tako:


Sneg pa odličen, že kar dobro predelan:


Na Ruško sem prišel ob pol enih, ker sem upal da bo gneča kaj manjša, pa sem še vseeno stal v vrsti dobrih 10 minut. Na Piskru pa neke hude gneče ni bilo, spet nekje 2 - 3 minute, pa še to ne bi bilo potrebno če se ne bi sedežnica vsaj enkrat na vožnjo ustavila brez vidnega razloga:


Res so steptali tudi desno od trase ... :


... in pri tem ustvarili šodrjamo. Ni mi jasno zakaj se je pri toliko snega tu zdrsalo do zemlje, medtem ko se da na Partizanki ali Habakuku normalno smučati na narabvnem snegu? Vsekakor je vožnja po tem robu za smuči neizmerno bolj tvegana kot previden spust po Stadionu za konec dneva:




Pod črto: odlično sem se nasmučal, v vrstah nisem preživel nič več časa kot v nedeljo v Bad Kleinkirchheimu, ne smem jamrat. Da bi marsikaj lahko bilo bolje, je pa druga zgodba ...
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.


Nazadnje urejal/a miki Čet Feb 02, 2023 10:50 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andmer99
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 01, 2023 10:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 10:24
Prispevkov: 202


Evo, da ne bo samo šimfanja - danes so aftobusarji končno uspeli najti bager, da je dodatno sčistil parkirišča na Arehu. Torej se le da, samo hoteti je treba! Očiščen je ta drugi rob ob cesti in pa parkirišče pod velikim krogom pri hotelu. Za kar nekaj več avtov prostora. Ali je bilo zjutraj parkirišč dovolj ne vem, prišel sem komaj po poldnevu, ko se je že dalo normalno parkirati.

Sneg še vedno naravno "grifik", vreme lepo sončno, vmes je malo pihalo. Gneče popoldne ni bilo več hude, je pa bilo vseeno dosti smučarjev za takšno uro med tednom, tudi v primerjavi z včeraj. Tudi ob 15h se je kakšen krog na Piskru čakalo 2-3 minute. Res me zanima, koliko h tej današnji obiskanosti doprinese akcija kart z Energijo+. Pričakoval bi, da kar dosti.

Se pa je število smučarjev že malo poznalo na progi. Ob koncu dneva je bila na levi strani prelomnica pri Iveku že zdrajsana do umetne ledene podlage, na ta ozkem rokavu na desni strani strmine Piskra pa je kljub vsemu naravnemu snegu na nekaj mestih že gledalo ven kamenje in trava - se vidi, da tam ni bilo umetne podlage.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 02, 2023 6:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 943


Špik je napisal/a:
JurijB je napisal/a:

PS: zakaj se najbolj "v zobe" mečete tisti, ki vam Pohorje daje "skorjo rženega kruha"? Če je drugod tako fajn - vsak dan se iščejo učitelji po celi Evropi!


Halo, pa kaj je s teboj, a sedaj bi pa morali vsi kar tiho biti in z vsem zadovoljni. Sploh pa, ko očitno stvari ne funkcionirajo kot bi lahko in če je zadeva (tako kot recimo Kanin) v občinski javni/lasti.

Pa drugič mogoče vsaj prav napiši, lokacijo kjer smučaš...

Kaj je s tabo? A si bil letos že na Pohorju?

Portes du Soleil - srečen?

Še enkrat - pozitivna kritika (verjetno) zaželjena - vsesplošno pluvanje pa je "nacionalni šport" na Pohorju.
Ko sem še delal na Pohorju sem bil v istem dnevu popolnoma popljuvan od domačinov in pohvaljen od vseh ostalih!

Pa še nekaj - a pro po učitelji smučanja - "Fišer" vesel sem za tebe da delaš to kar te veseli, ti pa še veliko kilometrov/ur učenja manjka do nekaterih, ki smo licence delali pred 40 leti! Predvsem tistih "pripadnosti" ur/kilometrov. Največja svinjarija je, da po Pohorju najbolj bruhate prav aktivni učitelji smučanja.

Prej boste spoznali, da ste na enem navadnem vaškem smučišču, lažje vam bo prenašat vsa znanja in neznanja vodij tega brega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 02, 2023 10:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1018


A če je "vaško" smučišče, pa potem ni treba da je urejeno? V tem primeru bi človek pričakoval še bolj domač odnos, kar pa človek nima občutka.

In ja, letos še nisem bil na Pohorju, pa verjetno ne bom. In sam nisem ničesar takega napisal, kar ne bi videl recimo po webcamih - kot recimo pol-zanseževanje čopke in stadiona.

Pa verjami, da sem videl ogromno takšnih in drugačnih smučišč...

Pa še to - a Pohorje pa nima nič od učiteljev?

Over and out.
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 02, 2023 10:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3122


Od tem kdo ma daljšega, pa kdo je večji posebnež na Pohorju, kjer tisti Božjidar na eni izmed prog samooklicano kraljuje Pohorju, pa k prijetnejšim temam.

Z nedeljo prihaja precej suh zrak, z nizko vlažnostjo in hladneje, kar bo omogočalo zasneževanje v dolino. Je pa sedaj precej odvisno od evropske tekme, ki bo v prihodnjem tednu, koliko bo ta tekma omogočala odprte proge. Lani je recimo do Trikotne jase bila proga polovično odprta, kar je omogočalo smuko do doline preko čopke. Glede na širino proge do špelcinega loga, in odprtosti mariborskega slaloma, mislim da s smuko do trikotne jase ne bi smelo biti problema, tudi če bo tekma od vrha Habakuka do Trikotne jase.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 02, 2023 10:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3449
Kraj: Maribor

Špik je napisal/a:
A če je "vaško" smučišče, pa potem ni treba da je urejeno? (...)


_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 02, 2023 11:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1018


No Miki pa saj smučišče niso samo proge, razni parking kaosi, avtobusne ne-povezave, kontejnerska ponudba hrane in podobne zadeve - ob kar si se tudi ti dostikrat spotikal. Drugače pa ja, snežna pošiljka je naredila idilo in po klavernem začetku sezone prikrila tudi kakšno pomankljivost. Upam pa, da nisi postal malo občutljiv, ker se je nedomorodec obrgenil malo ob tvoj breg :-)

Nič, pojdimo raje na sneg...
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 03, 2023 7:19 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

JurijB je napisal/a:
Špik je napisal/a:
JurijB je napisal/a:

PS: zakaj se najbolj "v zobe" mečete tisti, ki vam Pohorje daje "skorjo rženega kruha"? Če je drugod tako fajn - vsak dan se iščejo učitelji po celi Evropi!


Halo, pa kaj je s teboj, a sedaj bi pa morali vsi kar tiho biti in z vsem zadovoljni. Sploh pa, ko očitno stvari ne funkcionirajo kot bi lahko in če je zadeva (tako kot recimo Kanin) v občinski javni/lasti.

Pa drugič mogoče vsaj prav napiši, lokacijo kjer smučaš...

Kaj je s tabo? A si bil letos že na Pohorju?

Portes du Soleil - srečen?

Še enkrat - pozitivna kritika (verjetno) zaželjena - vsesplošno pluvanje pa je "nacionalni šport" na Pohorju.
Ko sem še delal na Pohorju sem bil v istem dnevu popolnoma popljuvan od domačinov in pohvaljen od vseh ostalih!

Pa še nekaj - a pro po učitelji smučanja - "Fišer" vesel sem za tebe da delaš to kar te veseli, ti pa še veliko kilometrov/ur učenja manjka do nekaterih, ki smo licence delali pred 40 leti! Predvsem tistih "pripadnosti" ur/kilometrov. Največja svinjarija je, da po Pohorju najbolj bruhate prav aktivni učitelji smučanja.

Prej boste spoznali, da ste na enem navadnem vaškem smučišču, lažje vam bo prenašat vsa znanja in neznanja vodij tega brega.


Spet pokroviteljski, tako kot vedno in soljenje pameti....še enkrat...meni ne moreš svojih fint prodajat...predolgo tlačim sneg na Pohorju PS čestitam za teh 40 let izkušenj in znanja in nazdravljam v ta namen... me too...over and out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 03, 2023 9:55 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3449
Kraj: Maribor

Špik je napisal/a:
No Miki pa saj smučišče niso samo proge, razni parking kaosi, avtobusne ne-povezave, kontejnerska ponudba hrane in podobne zadeve - ob kar si se tudi ti dostikrat spotikal. Drugače pa ja, snežna pošiljka je naredila idilo in po klavernem začetku sezone prikrila tudi kakšno pomankljivost. Upam pa, da nisi postal malo občutljiv, ker se je nedomorodec obrgenil malo ob tvoj breg :-)

Nič, pojdimo raje na sneg...

Predvsem z zadnjim stavkom se povsem strinjam. In ja, domorodci vidimo stvari včasih skozi rožnata očala , ker imamo druge želje, potrebe in izkušnje kot občasni obiskovalci. Če nič drugega, znamo najti kakšno na pol legalno 'luknjo' da vanjo stisnemo avto. Ob kontejnersko ponudbo se spotikam predvsem ko je mraz, ker nimam spodobnega zaprtega prostora kamor bi se šel pogret s čajem ali kuhančkom. Jem pa na Pohorju že dolgo ne, ne vem zakaj bi med smučanjem zgubljal čas s predragimi vročimi psi in podobno junkfood ponudbo, raje zaključim ob treh, potem pa - če se mi ne da kuhat doma - imam v MB v krogu 2 km od spodnje postaje Vzpenjače na razpolago neizmerno boljšo gostinsko ponudbo kot jo bo Pohorje lahko kadarkoli imelo.

Moti pa me, ko nekdo očita Pohorju žičniški muzej, potem pa v istem prispevku pošilja ljudi na Roglo in Kope. Ker dve fiksni štirisedežnici in kup starih Graferc / Pominih štang so pa res na povsem drugem nivoju kot naprave na Mariborskem Pohorju ... ?

Se mi je pa ob aktualnih težavah s parkiranjem, predvsem na Arehu, porodila misel kako bi upravljalci, če bi le bili vsaj pol tako ambiciozni kot prejšnja 'Ratajeva' garnitura, lahko situacijo celo izkoristili sebi v prid. Namreč, kot 'dokaz' kako nujno potrebna je gondola iz Ruš. Kako nima smisla posekat pol Areha za izgradnjo parkirišč, ker je mnogo bolj ekološko da obiskovalci parkirajo v dolini in se okolju prijazno pripeljejo na Areh z žičnico. Kak avstrijski leporečnež bi še izračunal koliko ton CO2 se bi prihranilo, če bi obiskovalci, namesto da se vozijo s SUV-jem na Areh, ali do spodnje postaje Piskra, peljali z javnim prevozom v Ruše in od tam s kabinsko žičnico, ki jo bo seveda poganjal 'zeleni štrom'. Zraven pa še fotomontažo: na eni sliki, po možnosti v sivih odtenkih, Areh z orjaškim parkiriščem za 1000 avtov, na drugi, živopisani, pa bleščeča nova gondola v objemu zelenih gozdov .
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 03, 2023 2:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3122


Po ekstremni snežni obremenitvi za Pohorski konec, bo jutri veter ekstremne jakosti za Pohorski konec s sunki do 130 km/h.
Glede na to da so še nekatera drevesa obremenjena s snegom, je za pričakovati obsežnejši lom dreves in posledično neobratovanje smučišča jutri.
Da ne bo kdo presenečen, pa nejevoljen .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kotulc
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 05, 2023 9:35 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 13:46
Prispevkov: 876


Zdaj pa je prispel konkreten mraz pod Pohorje, če so postavili dovolj topov na Čopko, bi znala biti v par dneh dobro zasnežena.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 05, 2023 2:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3449
Kraj: Maribor

kotulc je napisal/a:
Zdaj pa je prispel konkreten mraz pod Pohorje, če so postavili dovolj topov na Čopko, bi znala biti v par dneh dobro zasnežena.

Če bi na Pohorju vedno vse 'klapalo' tako kot danes, bi bilo v tej temi pol manj prispevkov, ker ne bi imeli kaj za 'šimfat' . Brez heca, za današnje zasneževanje si zaslužijo desetko. Po Čopki stoji 16 topov, od tega jih dela 15 ... :






Pogoji v spodnji polovici Čopke:


Dva v izteku Poštele:


Izjemno pozitivno presenečenje: vsaj trije delajo po spodnjem delu MB Slaloma:


Po Stadionu pa vsi (12 na stebrih + 5 mobilnih) z izjemo 'kroničnega bolnika' na levi strani nad prelomnico:


Za eno noč zasneževanja je snega kar dosti, pohodne palice sem ne več kot enem mestu zapičil do polovice:


Proga je brez problema prevozna (seveda še zaprta) in so jo kar z veseljem uporabljali :

_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simo
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 05, 2023 6:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 14:45
Prispevkov: 189
Kraj: Prlekija

Torej v torek smucamo v dolino po 2 progah?
Glede na prakticno vse odprte proge, predvidevam da hujse guzve nebo?
_________________
2022/23: 2x Mb. Pohorje, 1x Rogla, 1x Stuhleck
2021/22: 2x Kranjska Gora, 1x Rogla, 6x Jahorina, 1x Mb. Pohorje, 1x Golte
2020/21: 2x Mb. pohorje, 1xRogla, 6x Jahorina
2019/20: 1x Rogla, 1xKreischberg, 6xJahorina
2018/19: 2x Rogla, 1x Osojščica, 1x Golte, 3x Mb. Pohorje, 1x Kranjska Gora, 1x Vogel
2017/18: 4x Jahorina, 3x Rogla, 1x Trije Kralji
2016/17: 5x
2015/2016: 8x
2014/2015: 8x
2013/2014: 6x, 2012/2013: 10x
2011/2012: 9x, 2010/2011: 11x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 17, 18, 19  Naslednja Stran 11 od 19

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2022/23
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB