Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » GripWalk in kompatibilnost s starejšimi vezmi

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 GripWalk in kompatibilnost s starejšimi vezmi « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
trbowc
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 18, 2022 9:10 am    Naslov sporočila: GripWalk in kompatibilnost s starejšimi vezmi Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2010 15:13
Prispevkov: 15


Zanima me, če so starejše vezi (Fischer Progressor F18 + RS11 POWERRAIL BRAKE) kompatibilne z novejšimi smučarskimi čevlji z GripWalk podplatom.
_________________
Čakamo sneg!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matejp
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 18, 2022 1:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Nov 2012 10:40
Prispevkov: 239


Predvidevam, da te vezi ne bodo kompatibilne z Grip Walk pancarji.

https://www.skimag.com/gear/bindings/guide-to-gripwalk-boot-binding-compatibility/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trbowc
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 18, 2022 2:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2010 15:13
Prispevkov: 15


Hvala, se mi je zdelo.
_________________
Čakamo sneg!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kamal
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 28, 2022 5:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2013 17:46
Prispevkov: 34


Da ne odpiram nove teme, bom kar tukaj vprašal. Po novem imam Grip Walk smučarske čevlje, kateri imajo v številki 26,5 velikost 300mm. Prejšnji so bili 306mm, katere sem imel nastavljene spredaj med 305-312, zadaj pa med 301-308.

Če nove nastavim spredaj med 297-304 in zadaj med 293-300 mi ne ustreza forward pressure oz. ni med oznakama. Če potem peto premaknem med 301-308 je merilnik med oznakama in čevelj je sredinjsko poravnan. Sedaj me zanima če je ta nastavitev pravilna. Vezi so ravno tako Grip Walk od istega proizvajalca kot čevlji.
_________________
Se vidimo, ko se zagledamo.
Sezona 2014/2015: 3x Sillian, 2x St.Jakob im Defreggen, 1x Katschberg, 1x Stari vrh, 1x Vogel
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » GripWalk in kompatibilnost s starejšimi vezmi
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB