Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kranjska Gora » Novosti na smučiščih v Kranjski Gori

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 23, 24, 25  Naslednja
 Novosti na smučiščih v Kranjski Gori « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
ledenko
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 30, 2021 12:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mojster zasneževanja
Mojster zasneževanja

Pridružen/-a: Pet Okt 2005 22:49
Prispevkov: 1891


Ne me držat za besedo, ker ne vem veliko, ampak ko sem že omenjen;

Na Vitranc menda nikoli ne bo dobičkonosne proge, ker je prestrmo. Sedežnica je opravičljiva izključno v povezavi z gostilno na vrhu, ki bi lahko bila donosna zaradi fantastičnega razgleda.

Povezava z Planico je pomembna za celo občino, ker bi na tak način razbremenili dolino v času skokov. Vsi gledalci bodo prišli tja z kabinko in veliko logistike bo udobno rešene. Naprava bo zanimiva tudi poleti za lepe izlete in za ne preveč zahtevno kolesarsko progo.
Pozimi bo ta kabinka povezava z predvidenim smučiščem v Planici in Kranjsko Goro, bo pa imela tudi progo ob napravi sami.

Tako nekako sem uspel razumet iz pogovorov med domačini.
Če špekuliram z prihodnostjo se mi zdi, da bo šel trend smučarije (Ne samo v Krg.) v smeri kot jo prakticira Kronplatz. Zaradi službe razpotegnjene čez cel dan si vedno manj smučarjev privošči svojo opremo, raje si jo izposojajo na smučišču, oziroma kar na vlaku, ki pelje na željeno smučišče. Ni treba razglabljat, da taki smučarji niso najbolj vešči smučarije in če se že dela nova proga, naj bo taka, ki jim ustreza, torej začetniška. Kone koncev poglejte usodo Rogle in usodo Koble. Rogla ima same začetniške proge, tudi Jurgovo ni bavbav, pa je vedno polna. Kobla ima res dobre proge, posebej Kobla 3 in Ravne so za moje pojme najboljše proge kar jih premore naša državica, ampak so šli cugrunt, ker so proge pretežke za klasičnega turista, ki pride smučat v Slovenijo.

Ne vem, morda se motim, pri nobeni od zgornjih navedb me ne preveč držat za besedo. Ampak kakorkoli obrneš, so lastniki vzeli KRG resno, veliko investirajo (tudi privatnega dnarja) in je ne jemljejo kot molzno kravo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
-_m4tj4z_-
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 30, 2021 3:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Feb 2010 12:11
Prispevkov: 416


Glede na lastniško strukturo, bo v KG hmalu polno kabink...Na en način je to trapasto, saj treba vsakič odpenjat smuči, samo po drugi strani pa če gledamo manj vešče smučarje oz. otroke oz. druzine z več kot dvema trokoma je pa to super rešitev. Videt je da so konkretno zagrabli (naj tko tud nadaljujejo), naše izvajalce so potisnili na stran in pripeljal svoje hišne (kot na vsa smucisca ki jih imajo v lasti), tako da nebo denar odtekal v žepe tistim, ki ne nardijo kot je treba.... no pustmo času čas in bomo vidli.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ledenko
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 30, 2021 5:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mojster zasneževanja
Mojster zasneževanja

Pridružen/-a: Pet Okt 2005 22:49
Prispevkov: 1891


-_m4tj4z_- je napisal/a:
naše izvajalce so potisnili na stran in pripeljal svoje hišne (kot na vsa smucisca ki jih imajo v lasti), tako da nebo denar odtekal v žepe tistim, ki ne nardijo kot je treba...


To niti približno ni res, tu se hec konča pri denarju. Glavna je realna ponudba in posel dobi tisti, ki je najugodnejši-ne najnižja cena. Tu ni nobene servilnosti, ali empatije, goli posel, kar je spoznal marsikateri domačin, ampak verjetno mora biti tako.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 04, 2021 4:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

ledenko je napisal/a:
Ne me držat za besedo, ker ne vem veliko, ampak ko sem že omenjen;

Na Vitranc menda nikoli ne bo dobičkonosne proge, ker je prestrmo. Sedežnica je opravičljiva izključno v povezavi z gostilno na vrhu, ki bi lahko bila donosna zaradi fantastičnega razgleda.

Povezava z Planico je pomembna za celo občino, ker bi na tak način razbremenili dolino v času skokov. Vsi gledalci bodo prišli tja z kabinko in veliko logistike bo udobno rešene. Naprava bo zanimiva tudi poleti za lepe izlete in za ne preveč zahtevno kolesarsko progo.
Pozimi bo ta kabinka povezava z predvidenim smučiščem v Planici in Kranjsko Goro, bo pa imela tudi progo ob napravi sami.

Tako nekako sem uspel razumet iz pogovorov med domačini.
Če špekuliram z prihodnostjo se mi zdi, da bo šel trend smučarije (Ne samo v Krg.) v smeri kot jo prakticira Kronplatz. Zaradi službe razpotegnjene čez cel dan si vedno manj smučarjev privošči svojo opremo, raje si jo izposojajo na smučišču, oziroma kar na vlaku, ki pelje na željeno smučišče. Ni treba razglabljat, da taki smučarji niso najbolj vešči smučarije in če se že dela nova proga, naj bo taka, ki jim ustreza, torej začetniška. Kone koncev poglejte usodo Rogle in usodo Koble. Rogla ima same začetniške proge, tudi Jurgovo ni bavbav, pa je vedno polna. Kobla ima res dobre proge, posebej Kobla 3 in Ravne so za moje pojme najboljše proge kar jih premore naša državica, ampak so šli cugrunt, ker so proge pretežke za klasičnega turista, ki pride smučat v Slovenijo.

Ne vem, morda se motim, pri nobeni od zgornjih navedb me ne preveč držat za besedo. Ampak kakorkoli obrneš, so lastniki vzeli KRG resno, veliko investirajo (tudi privatnega dnarja) in je ne jemljejo kot molzno kravo.

Glede Koble imam jaz drugačno mnenje. Kobla je propadla finančno, ker so najeli kredit z obrestno mero, kakršne še trgovina z mamili ne prenese (R+20, če se prav spomnim). Smučarjev je bilo vedno dovolj, čeprav si rabil več kot uro, da si prišel do vrha. Sicer pa je Kobla2 zelo primerna za povprečne smučarje, trojka ima položno obvoznico spodaj pa sta še 2 vlečnici.

Mogoče še večji problem kot tisti kredit pa so zagamani Bohinci, ki odbijejo kakršnegakoli investitorja. Me prav čudi, da nekaterim tam uspeva (hoteli, Vogel).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ledenko
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 04, 2021 4:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mojster zasneževanja
Mojster zasneževanja

Pridružen/-a: Pet Okt 2005 22:49
Prispevkov: 1891


Verjamem, da so tvoje informacije točne.
Kobla je za vse smučarje in ne le za povprečne.
Kozji hrbet in Kobla 1 sta položni, Kobla 2 in Ravne so srednje težke in Kobla 3 je že kar lepa, skorajda težka proga. Svoj čas je bila na Kobli ob trojki in dvojki z dolgim zavojem proti Ravnam edina res prava smuk proga pri nas in ob vlečnici Ravne je bilo mogoče pripravit odličen Fis slalom, ali veleslalom, ki je startal malce višje na eni prelomnici. Zdi se mi presneto škoda, da je to šlo po gobe, še posebej ob možnostih širitev smučišča kakršnih nima noben pri nas. In od Raven navzgor so bili vedno dobri pogoji za zasneževanje.

To kar zdaj menda pozkušajo na Ravnah se mi ne zdi smotrno. Po moje bi morali to počet na Ravnah, ampak morda se motim.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jimy
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 11, 2021 5:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jul 2013 18:06
Prispevkov: 16
Kraj: Oplotnica

Projekt gondole dokončno padel v vodo, na vrh Vitranca bo peljala štirisedežnica
Graditi bodo začeli vsak čas, projekt naj bi bil končan najpozneje v začetku leta
Rekreacijsko-turistični center Žičnice Kranjska Gora začenja postavljati štirisedežnico do vrha Vitranca. Nova žičniška naprava bo nadomestila staro enosedežnico, ki že več let ne deluje, zgrajena pa naj bi bila najpozneje do začetka leta 2022.
Štirisedežnica Vitranc 2 velja za eno redkih večjih naložb na slovenskih smučiščih v zadnjih letih. Na kranjskogorski občini in Turizmu so zadovoljni, da se večinski lastniki njihovih žičnic, ki prihajajo iz Južne Tirolske, resno lotevajo razvoja smučarskega oziroma gorskega središča.
"Trenutno so po mojem védenju edini v Sloveniji, ki vlagajo res znatna sredstva, svoja sredstva v razvoj žičniške infrastrukture," je poudaril kranjskogorski župan Janez Hrovat. Kot je poudaril, gre za infrastrukturo, ki je za kranjskogorski turizem izrednega pomena ne le v zimski, temveč tudi poletni sezoni.

Trenutno se na smučišču izvajajo kar tri večje naložbe. To so okrepitev sistema umetnega zasneževanja, garaža za shranjevanje opreme na območju štirisedežnice Vitranc 1 in postavitev nove štirisedežnice Vitranc 2, je povedal direktor Turizma Kranjska Gora Blaž Veber in poudaril, da dostop do vrha Vitranca pomeni izredno veliko pridobitev za kraj.

Zamisel o gondoli v vodo padla zaradi divjega petelina
Kot je spomnil, so že pred več leti pridobili gradbeno dovoljenje za postavitev nove štirisedežnice, s katero bi nadomestili obstoječo enosedežnico, ki že leta ne deluje, saj so bili stroški vzdrževanja stare naprave previsoki. Potem pa se je pojavila ideja, da bi do vrha Vitranca namesto štirisedežnice speljali sodobno, zanimivo gondolo, vendar jim za projekt ni uspelo pridobiti soglasja Zavoda RS za varstvo narave, saj gre za območje, kjer je tudi življenjski prostor divjega petelina. "Mi smo sicer prepričani, da gondola ne bi pomenila drastičnega povečanja števila pohodnikov na zaščitena območja, saj bi bila namenjena predvsem tistim, ki bi prišli na vrh za krajši čas, predvsem po lepe razglede," je povedal Veber in dodal, da niso našli skupne rešitve.

Gradnja naj bi bila končana najpozneje v začetku prihodnjega leta
Je pa Veber vesel, da so se lastniki odločili vsaj za gradnjo štirisedežnice, ki bo potekala po trasi obstoječe enosedežnice. Naložba je ocenjena na okoli tri milijone evrov, medtem ko bi gradnja gondole stala med osmimi in devetimi milijoni evrov. Priprave za postavitev štirisedežnice so že stekle, postavljali naj bi jo v novembru. "Konec gradnje je predviden do konca leta 2021, če bi nam vreme ponagajalo, pa v začetku leta 2022," so pojasnili v RTC Žičnice Kranjska Gora. Sedežnica v letošnji zimski sezoni verjetno še ne bo delovala, saj je treba urediti tudi še smučišče, se bodo pa potrudili, da bo s pridobitvijo uporabnega dovoljenja nared za naslednjo poletno sezono.

V Kranjski Gori imajo velikopotezne načrte tudi za nadaljnji razvoj žičničarske infrastrukture. Z novimi žičnicami namreč želijo v prihodnje povezati Kranjsko Goro tudi s Planico in Macesnovcem. Gre za obsežne, več deset milijonov evrov vredne naložbe, pri čemer v Kranjski Gori računajo na uresničitev napovedi ministra za gospodarski razvoj in tehnologijo Zdravka Počivalška, da bo v prihodnjih letih država za posodobitev slovenske žičniške infrastrukture zagotovila okoli 100 milijonov evrov.
POVEZAVA https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/ture-avanture/projekt-gondole-dokoncno-padel-v-vodo-na-vrh-vitranca-bo-peljala-stirisedeznica/596296
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ki9
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 11, 2021 6:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2012 22:52
Prispevkov: 447


Včeraj sem hodil po trasi okoli nove 4-sedežnice. Upam, da ne bo edina možna proga le trenutna cesta, ki ne bo kaj preveč uporabna za smučanje. Za začetnike bo prestrma, tistim ki pa bolje smučajo/mo pa je smučanje po strmih in ozkih cestah odveč.
Sicer pa pohvale za vse kar delajo...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejm
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 12, 2021 10:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2009 18:17
Prispevkov: 60


Baje bo za dol najprej samo cesta in pa trasa pod žičnico. V začetku je mišljena samo kot popestritev ponudbe, pozimi za frirajd smučarje in borderje, poleti pa za kolesarje. Progo bodo delali kasneje. Zakaj, ne vem.
_________________
Obstajajo 3 vrste ljudi: Tisti ki znajo računat in tisti ki ne znajo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 13, 2021 8:09 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Ko je dovolj frisnega snega je teren tam tudi po gozdu vrhunski. Je pa res, da pri padavinah v teh koncih to pomeni 5 dni smucanja na 5 let, tako da dvomim da bi bila investicija zaradi freerida opravicljiva. Poleg tega pa je terena tako malo, da je bil ze v sedanjih casih, ko je bilo treba gor na lasten pogon, ves posmucan v par urah. Ko bo pa zicnica, bo pa ob 9:30 konec veselja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 13, 2021 12:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Domnevam, da imajo vseeno v mislih ureditev proge za solidne smučarje. Seveda bi se dalo urediti progo, ki bi šla malo levo desno in bi ji pri tem pomagal buldožer, ampak po moje jim bodo to težko dovolili.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
borci
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 13, 2021 1:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2007 11:37
Prispevkov: 132


Pod sedežnico z vrha sem včasih smučal, samo je bilo divje divje, snega do pasu pa ozko in drevesa pa misli da je bila na parih mestih še neka zaščitna mreža..( Pozimi niso potem pustili gor smučmi zaradi preveč nesreč medtem, ko je enoseda poleti še delala ...)
Zdaj se verjetno nebi upal tam dol smučat..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 13, 2021 3:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Po obstojeci "progi" bi bilo danes, sploh ce bi bila urejena, precej zanimivo gledati ljudi, kako bi hodili dol. jaz priznam da sem jo smucal zgolj zadnja leta, ko je bilo ob ustreznih razmerah prsica do pasu, pa je kot prvo fejst ozka in kar prijetno strma, zgornji konec pa se prav lepo visi. Ko to potepas in po moznosti se malo zmrzne, zna biti pa hudo zanimivo, glede na to, da bo verjetno gor rinil vsak, ki mu nekako uspe zapeti smuci.
Tako da mogoce bi bilo celo boljse (in predvsem bolj varno), ce bi to res pustili nepoteptano kot freeride zone.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gapi202
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 13, 2021 4:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 22:08
Prispevkov: 2328


Sej mislim da včasih tudi sploh ni bilo teptano samo zvoženo. Ker je bilo ledeno +kupi. Je bilo pa res adrenalinsko . Bi bilo pa z preureditvijo in današnjimi teptalci vrjetno možno uredit krasno in varnejšo progo. Nenazadnje marsikatero smučišče v tujini se hvali z kakšno črno progo ki naj bi ti nagnala strah v kosti. No ta bi ga pa res.
_________________
10/11=12x
11/12=16x
12/13=17x
13/14=17x
14/15=23x
15/16=23x
16/17=62x
17/18=31x
18/19=34x
19/20=6xLesOrres,1x Katsci,2xKanin,5xkrgora,1xRudno, 3xStražaBled,4xMojstrana,2xStariVrh,1x Schladming,1xCerkno,
20/21=5xVogel2xMojstrana,3xSoriška,8xKr.gora, 3xKrvavec+15xturno
21/22=15xVogel,21x Kranjska Gora,1xstari vrh,1xkrvavec,3xKanin
22/23=21xVogel,17xKranjska Gora,1xKanin
23/24=1xVogel,2xKranjska Gora,1xKozji hrbet,1xMojstrana, 2xStari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 13, 2021 8:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3117


Imam par pomislekov pred temi idejami, ki se pojavljajo v tej temi.
Točnega ozadja za idejo ureditve 4 sedežnice ne poznam, lahko pa podam nekaj opazk glede zadev, ki se pojavljajo.

Proga je trenutno zelo ozka in zavita, načeloma neprimerna za urejanje s teptalcem. Sneg je problem, ker se pogosto pojavljajo situacije, ko pade zelo veliko snega v kratkem času. V tem primeru brez urejene položnejše poti/proge na vrh nimaš kako priti gor, to pa pomeni da je vsaj nekaj časa po tem sneženju proga zaprta. Ko se pa proga odpre, pa je le-ta strma, in primerna za kakšne res izjeme, ki imajo radi strme proge, kot so na primer kakšni člani tega foruma, ki nato skoraj sami smučajo po Podkorenu.
V glavnem veliko stroškov za majhno pridobitev. Me spominja na primer Šije na Voglu, večkrat zaprto zaradi urejanja / vremenskih razmer, ampak tam je vsaj bolj primerna proga za splošno množico.

Glede nekih freeride zadev tako sami opažate kako je na stvari. Ampak odpreti napravo samo za primer freerida pomeni, da moreš zagotavljati varnost in tudi reševanje v primeru nesreče, saj smučarju/borderju nudiš storitev. Imaš res hipotetično označeno eno progo z vrha, po gozdu je nato vse skupaj nelegalno, ampak kako boš ko se bo nekaj zgodilo. Vozil po strmini dol AKI-ja?

Pa kolesarjenje z vrha. WTF? So brez prave ideje, samo v smeri, ker je to trenutno aktualno, bomo pa dali to možnost. Res neke ideje brez repa in glave, ker je pač to aktualno, in more vsak zaselek imeti najbolj spektakularno "panoramsko" "flow" "endless" fun zadevo, ampak samo zato, ker v splošnem mnenju prevladuje ideja, da more biti poletna sezona nova zimska sezona. Nato pa se v vsakem kotičku na koncu sveta pojavi vsako sezono en park, ki obljublja nekaj več, je najboljši, nato prične stagnirati, vmes pa se pojavijo novi drugi parki, ki obljubljajo prav isto, da znova pridejo na staro slavo. Investitorjem in upravljalcem prodajajo te zadeve, kot da so kolesarji zlatonose kure, ti temu nasedejo, na koncu pa ti isti kolesarji jedo instant testenine na parkingih, v 30 let starih kombijih, predelanih "wohnwagnih".
Zraven pa še seveda napokati par parkov, sprehajalnih poti, ferat, ki to niso, zajl za zipline, pokoristiti vse kotičke narave, da se izgubi čar skritih kotičkov, vse to, da daš nekomu 15 molekul dopamina, pa da se sobodajalci prisesajo na tvoje storitve kot pijavke.

Takšen nekakšen občutek dobivam tudi v primeru izgradnje te štirisedežnice. Na silo, da imaš za ponudit nekaj več, tehnično gledano bo upravitelju povzročilo več preglavic, kot pa finančnih koristi. No razen, če bodo pritegnili težke frirajderje, s sendviči v rukzakih, ki se bodo na koncu smučali na kakšni nižjeležeči štirisedežnici. Kot kakšni snežni parki na primer, tisti ob Kekcu je dober primer propadle instantne impulzivne ideje, da to kraj rabi, sedaj pa vse skupaj životari, ali pa sploh več ni v uporabi.

Za vse ostale letošnje investicije, pa kapo dol. Na eni strani se rešijo izsiljevanja lokalne skupnosti novim lastnikom, smučišče pa bo deležno kakšnega hitrejšega dneva obratovanja. Pa tudi tistega degradiranega območja na spodnji postaji Vitranca 1, upam da se z novo investicijo rešijo. Ker ko se sprehodiš mimo, se skorajda počutiš kot v ghetu. Če ne bi bilo blizu smučišča je prav vseeno, ko pa se skorajda smučaš skozi, pa meče slabo luč.
Pa na Podkorenu mislim, da gradijo fiksno varovalno mrežo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
borci
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 13, 2021 8:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2007 11:37
Prispevkov: 132


Kot se spomnim včasih te proga ni bila ratrakirana, ker je enostavno prestrmo za ratrak brez vitle, ki jih včasih še ni bilo..
Še polign zgornja strmina so bili samo kuclji visoki kakšen meter pa še kaj čez.
Ratrak je prišel pa do tam kjer je bil konec vlečnice krogci 2 ..(poligon)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 23, 24, 25  Naslednja Stran 15 od 25

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kranjska Gora » Novosti na smučiščih v Kranjski Gori
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB