Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Reiteralm

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Reiteralm « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
jurij7
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 31, 2021 7:28 pm    Naslov sporočila: Reiteralm Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Mar 2008 17:02
Prispevkov: 129
Kraj: maribor

Ne morem verjeti, da ni teme za Reiteralm (ali pa je jaz ne najdem).
V tej čudni sezoni manjkajo poročila iz Avstrije naših prekaljenih forumašev in upam, da mi je vsaj malo uspelo zapolniti to vrzel. Žal so bili možni le dnevni izleti zato nisva mogla predaleč.
V tokratnem videu sva se odpravila najdlje, v Reiteralm.
Sam sem bil navdušen, proge dolge in široke in vrhunsko urejene, kolikor so to temperature dopuščale.
Še enkrat več se je pokazalo, da je ekspozicija pomembnejša od nadmorske višine zato so proge v dolino ob Silver Jetu "zdržale" najdlje.
Hvala, ker ste gledali videe in se vidimo kmalu.
LP, Jure
https://youtu.be/HCab-T6ygiU
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streif
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 31, 2021 10:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2007 13:40
Prispevkov: 419


Glej kaj pod temo Schladming. drugače pa je itak ena izmed trdnjav avstrijske in svetske tekmovalne smucarije.
_________________
*23/24* : 34x
*22/23* : 40x
*19/20* : Reiteralm, Schladming, Kleinlobming, 9x Turnau, Semmering/Stuhleck, KL Hebalm, Brunnalm-Hohe Veitsch, St. Kathrein am Hauenstein, Präbichl, 11x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 01, 2021 1:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

jurij7 hvala za te lepe posnetke celo sezono juhuuu, šele ko sem gledu film iz Reiteralma, mi je padlo v oči kakašna je razlika v pripravi, širini prog ... med Slovenskimi in Avstrijskimi smučišči. Sem se kar privadil na nižji standard, upam da bomo naslednjo sezono že lahko vijugali spet onstran meje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jurij7
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 01, 2021 8:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Mar 2008 17:02
Prispevkov: 129
Kraj: maribor

Mi je kar precej ljudi govorilo točno to kaka je razlika.
Vedno skušam patriotsko zagovarjat naše (še vedno sicer trdim, da je najbližje in najboljše smučišče 1 uro iz Gradca Mariborsko Pohorje), a tu je treba biti objektiven.
Avstrijci so pokazali, da je smučarija možna na varen način. Upam, da se še samo prehajanje meje normalno porihta potem pa bo.
P.s. meni se je tudi po Voglu malo kolcalo ob tvojih fotkah.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Ned Apr 04, 2021 9:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 526


Odlična finta s kamero v torbo vržt, pokrit, in odkrit na vrhu hriba - boljši efekt, kot katerikoli iz Premiera !!

Ej, a Hochwurzen sta tudi smučala, ali samo zahodno Reiteralm ? Sam Reiteralm je skoraj premalo za cel dan, kajne ?
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jurij7
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 06, 2021 9:56 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Mar 2008 17:02
Prispevkov: 129
Kraj: maribor

Hvala.
Letos je bil Hochwurzen "odrezan" od ostalih.
V normalni zimi bi rekel, da je Reiteralm premalo za en dan.
Ampak, navadili smo se nove realnosti in mislim, da je za en dan ravno prav.
Če ni tako toplo kot pri nama se da ostati okrog Preunegg Jeta dlje, z enim Einkehrschwungom v kako kočo pa je dan skoraj pri koncu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Reiteralm
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB