Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Krvavec - aktualne informacije 2020/2021

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
 Krvavec - aktualne informacije 2020/2021 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 17, 2021 10:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


Danes sem šel na štiriurno. Začel sem ob kakih pol dvanajstih. Karto sem kupil na Petrolu, parkiral pa na zgornjem parkirišču, tako da je bila celotna izkušnja dostopa do snega zelo neboleča (brez busov/hoje/vrst, zaradi katerih se Krvavca običajno (verjetno pogosto tudi neupravičeno) izogibam.

Odprte so bile vse proge, pretiranega čakanja ni bilo na nobeni napravi, smuka je bila pa tudi super vse do štirih. Jutri in v petek še zelo priporočam obisk, potem bo pa zaradi dviga temperatur in gorenjskih počitnic verjetno precej slabše.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gapi202
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 19, 2021 1:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 22:08
Prispevkov: 2328


Dobra poteza za razbremenitev prometne konice.
Za vikend 20.2. in 21.2.2021 bomo pričeli z obratovanjem 30 minut PREJ

To pomeni BLAGAJNA ob 07:15 uri, KROŽNA KABINSKA ŽIČNICA ob 07:30 uri, ŠTIRISEDEŽNICA TIHA DOLINA ob 07:45 uri in ŠESTSEDEŽNICA VRH KRVAVCA ob 08:00 uri

Cel vikend pa bo šank TO-GO tako na ZVOHU kot tudi na Vrh Krvavca , vabljeni
_________________
10/11=12x
11/12=16x
12/13=17x
13/14=17x
14/15=23x
15/16=23x
16/17=62x
17/18=31x
18/19=34x
19/20=6xLesOrres,1x Katsci,2xKanin,5xkrgora,1xRudno, 3xStražaBled,4xMojstrana,2xStariVrh,1x Schladming,1xCerkno,
20/21=5xVogel2xMojstrana,3xSoriška,8xKr.gora, 3xKrvavec+15xturno
21/22=15xVogel,21x Kranjska Gora,1xstari vrh,1xkrvavec,3xKanin
22/23=21xVogel,17xKranjska Gora,1xKanin
23/24=1xVogel,2xKranjska Gora,1xKozji hrbet,1xMojstrana, 2xStari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejm
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 21, 2021 10:23 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2009 18:17
Prispevkov: 60


@Gapi a se da kolkor toliko normalno prit gor v teh dneh?
Lani smo šli med zimskimi prvi dan na Krvavec, pa je bilo že ob 9h zabasano do najnižjega parkirišča, zgoraj pa cca 1,5h za na gondolo prit...no, pol smo hodili v Katchberg do konc počitnc...
_________________
Obstajajo 3 vrste ljudi: Tisti ki znajo računat in tisti ki ne znajo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gapi202
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 21, 2021 11:00 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 22:08
Prispevkov: 2328


Sam vedno ko grem na Krvavec grem tako zgodaj da sem pred osmo na blagajni. Oz da parkiram zgoraj. Ker če enkrat parkiras spodaj je dan že bolj kot ne izgubljen.
_________________
10/11=12x
11/12=16x
12/13=17x
13/14=17x
14/15=23x
15/16=23x
16/17=62x
17/18=31x
18/19=34x
19/20=6xLesOrres,1x Katsci,2xKanin,5xkrgora,1xRudno, 3xStražaBled,4xMojstrana,2xStariVrh,1x Schladming,1xCerkno,
20/21=5xVogel2xMojstrana,3xSoriška,8xKr.gora, 3xKrvavec+15xturno
21/22=15xVogel,21x Kranjska Gora,1xstari vrh,1xkrvavec,3xKanin
22/23=21xVogel,17xKranjska Gora,1xKanin
23/24=1xVogel,2xKranjska Gora,1xKozji hrbet,1xMojstrana, 2xStari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
TilenV
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 22, 2021 5:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2015 20:48
Prispevkov: 50


U petek grem smučat na Krvavec. A se dolgo čaka na gondolo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
montelli
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 22, 2021 6:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Feb 2020 19:16
Prispevkov: 62


Živjo. Danes sem prispel 7:40 na parking. Spodaj sem na krožno-kabinsko čakal cca. 30 min. Se občuti, da so na Gorenjskem počitnice. Na 6 sedo se je do 11 ure čakalo med 5-10 min, kasneje do 5 min. Večinoma sem vozil 17/18/20 kjer je podlaga lepo držala. Drugje se je že malo ojužilo. Enkrat sem šel pogledat proti Kriški ampak sem se raje vrnil - preveč čakanja za premalo proge. Na njivicah sta bili dve 20 m vrsti tako, da sem se raje ognil in peljal na 6 sedo. Pod črto lep dan ampak prevroče.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
TilenV
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 22, 2021 6:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2015 20:48
Prispevkov: 50


Super. Hvala za odgovor.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejm
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 25, 2021 8:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2009 18:17
Prispevkov: 60


3 dni smo bili na Krvavcu in se imeli super.
Če si ob 7.15 pod gondolo, si ob 8.15 na smučeh. Se čaka, ampak samo spodaj na gondolo, zgoraj dejansko nismo čakali nikjer prav posebej dolgo - glede na to, da so počitnice in da je tujina zaprta, smo se smučali super!
Zratrakirano je bilo zgolj za silo, ampak žičničarji se trudijo in so res prijazni (za razliko od KG), pomagajo mulčkom in se obnašajo kot da so 200km severno. Edino park smo pogrešali...

Vroče ko prasica, folk smuča v majčkah, ampak proge so zdržale, sploh bolj osojne. Ko gre folk na malico in smučarski tečaji v dolino, smo pičili direkt s proge na žičnico. Brez vrste. Škoda da nisem slikal.
Je pa treba zgodaj vstat, da se ne gužvaš predolgo za na gondolo in da zjutraj narediš 4-5 voženj preden se masa ljudi pripelje gor.
_________________
Obstajajo 3 vrste ljudi: Tisti ki znajo računat in tisti ki ne znajo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
TilenV
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2021 7:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2015 20:48
Prispevkov: 50


Tudi jaz sem bil danes. Proge osojne so zdržale do 14. Gužve po smučišču ni bilo. Malček več se čaka na gondolo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 01, 2021 7:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 526


Danes skoraj idealno na Krvavcu

Skozi teden se bojim, da bo prevec zajužilo... morda spet super od nedelje naprej ?

Kriške doline nismo šli sprobat, več komentarjev in fotk v spodnjem #relivu

https://www.relive.cc/view/v8qkjpKEn36
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
screamc
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 06, 2021 2:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Dec 2019 1:05
Prispevkov: 49


Tudi sam še poskušam ujet nekaj smučarskih dni po Sloveniji, nad tujino sem letos ze nekaj tednov nazaj obupal.

V četrtek sem bil na Krvavcu. Glede na to, da sem bil gor med tednom, nisem pričakoval takšne guzve. Kljub šoli je bilo na smučišču ujetih kar nekaj otrok. Na parkingu sem bil ob 8:15, parkiral v spodnjem delu zg. parkinga. Na gondolo čakal cca. pol ure.

Proge so zdrzale nekje do 14. ure. Načeloma super smučarski dan. Opozoril bi le na nekaj kopnin v zg. delu povezave Kriška planina. Konkretno sem naletel na kos betona, ki se je skrival sredi proge, k sreči ni bilo večjih poškodb na smučeh.

Bi pa pohvalil samo smučišče da se kljub nelogičnim ukrepom na nek način po tihem upirajo le tem. Lahko posediš na klopci, lezalniku in normalno spiješ kavo, kar je drugod skoraj nemogoče.

Kako je kaj za prihodnje glede investicij, se obetajo kakšne nove naprave na hribu?
_________________
2018/19 - Nassfeld; Bad Kleinkircheim; Weinebene; ; Mariborsko pohorje; Rogla
2019/20 - Saalbach-Hinterglemm; Flachau; Kaprun / Kitzsteinhorn; Rogla
2020/21 - Mariborsko pohorje; Krvavec
2021/22 - Nassfeld; Mölltal; Civetta; Arabba / Val Gardena / Alta Badia / Marmolada; Mariborsko pohorje; Krvavec
2022/23 - Obertauern; Nassfeld; Flachau; Bad Kleinkircheim; Saalbach-Hiterglemm; Kaprun / Kitzsteinhorn
2023/24 - Flachau / Zauchensee; Nassfeld; Krvavec
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 06, 2021 8:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 942


screamc je napisal/a:

Bi pa pohvalil samo smučišče da se kljub nelogičnim ukrepom na nek način po tihem upirajo le tem. Lahko posediš na klopci, lezalniku in normalno spiješ kavo, kar je drugod skoraj nemogoče.


Tudi drugod, ampak se tega NE OBJAVLJA - imajo že brez FB, IG, in forumov dovolj obiskov inšpekcij!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
screamc
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 06, 2021 10:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Dec 2019 1:05
Prispevkov: 49


Mislim da jim kr dol visi za njih kar so letos ze dokazali
_________________
2018/19 - Nassfeld; Bad Kleinkircheim; Weinebene; ; Mariborsko pohorje; Rogla
2019/20 - Saalbach-Hinterglemm; Flachau; Kaprun / Kitzsteinhorn; Rogla
2020/21 - Mariborsko pohorje; Krvavec
2021/22 - Nassfeld; Mölltal; Civetta; Arabba / Val Gardena / Alta Badia / Marmolada; Mariborsko pohorje; Krvavec
2022/23 - Obertauern; Nassfeld; Flachau; Bad Kleinkircheim; Saalbach-Hiterglemm; Kaprun / Kitzsteinhorn
2023/24 - Flachau / Zauchensee; Nassfeld; Krvavec
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 19, 2021 12:05 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


Danes spet ne štiriurni na Krvavcu. Prišel sem že ob 7.55, da bi se izognil gužvi, ki pa je potem sploh ni bilo, mogoče je bilo največje zgornje parkirišče zapolnjeno do kakšne petine.

Temperatura je bila pod ničlo, tako da sta bila sneg in vzdušje zimska. Zvoh danes žal sicer ni delal, ampak ga v bistvu sploh nisem pogrešal, ker sem se od 8.20 do 12.20 tako zelo dobro nasmučal po odlično urejenih, speglanih, praznih progah, da kar nisem mogel verjeti. Letos sem dvakrat zadel terno na Krvavcu - v bistvu imam glede na okoliščine odlično sezono, je pa res, da lahko na srečo izkoristim dneve med tednom. Ko bi le lahko še aprila ali maja zaključili kje čez mejo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 21, 2021 6:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

Lep smučarski dan, zjutraj precej mrzlo, pozneje se ogrelo. Do malo pred enajsto lepo sončno vreme, potem se je pooblačilo za kakšno uro in pol, na koncu pa mešano, no iz oblakov je sijalo sonce. Nov sneg, precej mehak na večini smućišča. Zaradi obilice snega me letos skoraj nobeno odstopanje od perfektnega snega skoraj ne moti. Dalo se je tudi malo povijugati izven prog. Seveda smo dokaj hitro razrili speglane proge. Gneča kar precejšna (letos tu zame največja), za tako lepo nedeljo pa nič posebnega. Meni še vedno najbolj leži Kržišče z svojima prekratkima progama. Mogoče zato, ker je tu vedno najboljša snežna podlaga zame. Škoda, ker nista daljši vsaj za enkrat .
Res imamo letos srečo med to epidemijo, da je na slovenskih smučiščih zapadlo toliko snega. Niti ne pogrešam preveč avstrijskih, italijanskih smučišč.

Nekaj utrinkov iz današnje smuke













Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja Stran 5 od 8

Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Krvavec - aktualne informacije 2020/2021
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB