Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » pancerji

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 53, 54, 55
 pancerji « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
lavigo
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 24, 2019 8:39 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Avg 2010 7:20
Prispevkov: 17


Zdravo. Imel bi vprašanje glede pancerjev. Vedno se mi na začetku smučanja pojavi bolečina v nogi; noga mi v podplatu otrpne, da je sploh ne čutim več. Po nekaj furah, ko je že nevzdržno, se usedem in odprem čevlje za nekaj minut. Potem, ko nadaljujem s smučanjem, pa je vse ok. Pa si jih zapnem enako trdo, lahko še bolj, pa ni bolečine.
Ali je imel kdo enake težave in kako jih je rešil...?
Hvala že vnaprej za odgovore..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bla
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 01, 2019 1:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Nov 2019 13:08
Prispevkov: 1


Vetrolovec je napisal/a:
Jaz moram pa pohvalit Extreme Vital na Viču, se res potrudijo pri izbiri ustreznih pancarjev in potem še naredijo vrhunski boot fitting, u glavnem TOP!



Jaz sem kupila kljub posvetu v Extreme vitalu prevelike in presiroke pancarje. Pa vidim na Bolhi da nas je kar nekaj kupilo v Extreme vitalu prevelike pancarje. Tam ti prodajo kar imajo pač na zalogi, če je skart roba, bo pa tudi to prodal. Ne znajo reči, nimamo trenutno na zalogi kar vi rabite, ampak te prepričajo v napačno izbiro. Npr. V drugi specializirani trgovini sem ugotovila da rabim za eno "školjko" manjše pancarje in namesto 100 širine (kar sem kupila v Extreme vitalu) rabim 90. Toliko o Top Extreme vitalu...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 16, 2020 3:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

Kje v Mariboru lahko razžirijo pancerje?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 16, 2020 3:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 941


Če so za pogret imajo v Intersportu na Taboru, verjetno tudi Hervis. Če ne pa vprašaj pri "Črnkotih" na Mladinski.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 19, 2020 11:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

Hvala, bom zrihtal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 Stran 55 od 55

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » pancerji
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB