Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kanin » Kanin - aktualne informacije 2019/2020

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  Naslednja
 Kanin - aktualne informacije 2019/2020 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Tantadruj
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 08, 2019 7:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Feb 2019 12:19
Prispevkov: 53


Ledenko očitno imaš prav. Pravkar sem našel na spletu dve leti star posnetek.
https://4d.rtvslo.si/arhiv/dnevnik/174501818?jwsource=cl
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Wca z Bca
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 08, 2019 8:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pon Feb 2016 22:10
Prispevkov: 800


Glede na podatke iz ARSA(vir) je trenutna snežna odeja debela 82cm

Glede na spodnjo sliko(bila je posneta pred današnjim sneženjem) so že aktivirali teptalce saj so že vidne sledi, ki jih je le ta pustil za sabo.


Kot je napisal Ledenko upam, da čim prej steptajo, da ga kak veter ne odnese, čeprav za vikend ni napovedane burje.


Tako je pa danes izgledala italijanska stran Prevale.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Wca z Bca
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 09, 2019 3:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pon Feb 2016 22:10
Prispevkov: 800


Danes zjutraj je sneženje ponehalo. Višina snežne odeje se je ustavila na 110cm.
Zimska pravljica pa je izgledala nekako takole.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Frenk
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 09, 2019 4:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Pa še bo snežilo...
Upam, da se bo zgodnje sneženje čim bolje izkoristilo...
LP Frenk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gapi202
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 09, 2019 8:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 22:08
Prispevkov: 2328


Ja tudi za drug teden kaže še na vsaj pol metra snega. Tako da bo že kar lepa podlaga
_________________
10/11=12x
11/12=16x
12/13=17x
13/14=17x
14/15=23x
15/16=23x
16/17=62x
17/18=31x
18/19=34x
19/20=6xLesOrres,1x Katsci,2xKanin,5xkrgora,1xRudno, 3xStražaBled,4xMojstrana,2xStariVrh,1x Schladming,1xCerkno,
20/21=5xVogel2xMojstrana,3xSoriška,8xKr.gora, 3xKrvavec+15xturno
21/22=15xVogel,21x Kranjska Gora,1xstari vrh,1xkrvavec,3xKanin
22/23=21xVogel,17xKranjska Gora,1xKanin
23/24=1xVogel,2xKranjska Gora,1xKozji hrbet,1xMojstrana, 2xStari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Wca z Bca
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 10, 2019 6:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pon Feb 2016 22:10
Prispevkov: 800


Slovenska stran Prevale včeraj



Kaninski podi danes

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
skijat
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 10, 2019 8:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Avg 2015 16:31
Prispevkov: 133


Tisti ki je pristal na nakup take sedežnice na Prevali, bi lahko imel doživljensko pravico po vsakem obilnem sneženju, se prvi vsest. Seveda ko bi vse skidal.
_________________
2017/18 42 dni
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
brezsprenevedanja
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 10, 2019 10:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Okt 2019 16:00
Prispevkov: 83


Žalost. Pa tako lep dan je bil. A Kanin bo letos sploh zalaufal? Pred dvema letoma je župana skoraj pretrgalo od ihte, da bi Kanin prvi odprl sezono. Sedaj je snega še več, pa je kot bi nekdo nekaj zamudil. Še dobro, da je kar nekaj smučarjev preštamfalo malo snega, če so že ratraki lepo v belo zavite uspavane lepotice. Aja, vsaka nova metla dobro pometa... upajmo samo, da ne bo tudi snega pometla.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
-_m4tj4z_-
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 11, 2019 4:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Feb 2010 12:11
Prispevkov: 416


Po slikah sodec, niso se niti zaposleni spravli na hrib in poteptali novozapadli sneg...kaj cakajo da ga spiha stran? Glede na letosnje napovedi za november bi brez tezav zalaufal...ampak spet se dela neki napol in posledicno zicnica se ni pripravljena...kaj so za vraga delal ves ta cas??? Ce pa vzamemo v zakup se to, da se je zacetna euforija ze polegla in posledicno se stevilo obiska zmanjsuje.....potem mam obcutek da se bliza konec in ne kot napovedujejo posodobitev smucisca...mogoce se pa motim, ma semizdi da se ne.


PS: so pa povecini Bovcani en tak zanimiv narod....ziveli bi od turizma ampak istocasno ne zelijo videt turistov....in to jasno pokazejo ko si na njihovem koncu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janaj_207
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 11, 2019 6:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Mar 2008 21:45
Prispevkov: 53


Potrebno je opraviti še tehnični pregled KKŽ ..potem pa se lahko začnejo ugibanja o začetku obratovanja
brezsprenevedanja je napisal/a:
Žalost. Pa tako lep dan je bil. A Kanin bo letos sploh zalaufal? Pred dvema letoma je župana skoraj pretrgalo od ihte, da bi Kanin prvi odprl sezono. Sedaj je snega še več, pa je kot bi nekdo nekaj zamudil. Še dobro, da je kar nekaj smučarjev preštamfalo malo snega, če so že ratraki lepo v belo zavite uspavane lepotice. Aja, vsaka nova metla dobro pometa... upajmo samo, da ne bo tudi snega pometla.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tantadruj
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 11, 2019 6:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Feb 2019 12:19
Prispevkov: 53


Ta vikend sem spet preživel v Bovcu in priznam, da sem zaskrbljen. V pogovoru z enim od zaposlenih, ki naj bi bil med vodstvenim kadrom sem izvedel ogromno slabega in nič dobrega. Žalostno je kako lahko neizkušenost v poslu vpliva na uspešnost takšnega podjetja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Wca z Bca
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 11, 2019 7:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pon Feb 2016 22:10
Prispevkov: 800


Tantadruj je napisal/a:
Ta vikend sem spet preživel v Bovcu in priznam, da sem zaskrbljen. V pogovoru z enim od zaposlenih, ki naj bi bil med vodstvenim kadrom sem izvedel ogromno slabega in nič dobrega. Žalostno je kako lahko neizkušenost v poslu vpliva na uspešnost takšnega podjetja.

Ta vikend sem spet preživel v Bovcu in priznam, da sem vesel. V pogovoru z enim od zaposlenih, ki naj bi bil med vodstvenim kadrom sem izvedel ogromno dobrega in nič slabega. Žalostno je kako lahko izkušenost v poslu vpliva na uspešnost takšnega podjetja

Kaj je razlika med tvojim in mojim sporočilom. Ni razlike. Oba sta brez bistvenih informacij kaj je toliko dobrega in kaj je toliko slabega.

Če imaš take veze, bi bilo dobro, da kaj deliš z nami. Najbolj pa nas zanima datum začetka obratovanja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Wca z Bca
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 11, 2019 7:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pon Feb 2016 22:10
Prispevkov: 800


-_m4tj4z_- je napisal/a:
Po slikah sodec, niso se niti zaposleni spravli na hrib in poteptali novozapadli sneg...kaj cakajo da ga spiha stran? Glede na letosnje napovedi za november bi brez tezav zalaufal...ampak spet se dela neki napol in posledicno zicnica se ni pripravljena...kaj so za vraga delal ves ta cas???

Danes zjutraj oba ratraka nista bila več parkirana pri vlečnici Podi(videno preko spletne kamere). Predvidevam, da sta že šla v akcijo

Se pa strinjam, da bi moral biti remont končan do začetka novembra, da bi bili pripravljeni na obratovanje že ob prvi zadostni količini zapadlega snega. Tako pa so rezervni deli prišli šele okoli prvega novembra.
Ko daleč naokoli še trava zeleni, bi bilo tako zgodnje odprtje največja reklama za samo smučišče.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
brezsprenevedanja
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 11, 2019 8:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Okt 2019 16:00
Prispevkov: 83


Wca z Bca je napisal/a:
Tantadruj je napisal/a:
Ta vikend sem spet preživel v Bovcu in priznam, da sem zaskrbljen. V pogovoru z enim od zaposlenih, ki naj bi bil med vodstvenim kadrom sem izvedel ogromno slabega in nič dobrega. Žalostno je kako lahko neizkušenost v poslu vpliva na uspešnost takšnega podjetja.

Ta vikend sem spet preživel v Bovcu in priznam, da sem vesel. V pogovoru z enim od zaposlenih, ki naj bi bil med vodstvenim kadrom sem izvedel ogromno dobrega in nič slabega. Žalostno je kako lahko izkušenost v poslu vpliva na uspešnost takšnega podjetja

Kaj je razlika med tvojim in mojim sporočilom. Ni razlike. Oba sta brez bistvenih informacij kaj je toliko dobrega in kaj je toliko slabega.

Če imaš take veze, bi bilo dobro, da kaj deliš z nami. Najbolj pa nas zanima datum začetka obratovanja




Hahaha, če pa še Wca nima pojma kdaj bodo zalaufali https://www.youtube.com/watch?v=Fkk9DI-8el4&list=FLfGx5FHe1fjnyFVN8_kjbzQ&index=3&t=12s
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Wanc
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 11, 2019 8:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Feb 2016 19:19
Prispevkov: 19


wca.... si siguren,da so prišli deli o katerih govoriš? si zraven, da toliko veš o vsem tem?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  Naslednja Stran 3 od 35

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kanin » Kanin - aktualne informacije 2019/2020
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB