Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2018/2019

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 23, 24, 25  Naslednja
 Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2018/2019 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 10, 2019 6:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 941


A ni fora dodatne kartice za 4€, da se potem fila z dnevnimi kot sezonska? Po moje bi lahko prinesli tudi lansko sezonsko na primer. Ne vem - vprašam.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 10, 2019 8:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 941


Če bi majstri večkrat dali karte po 5€ (no dajmo bit realni - po 20€ za dnevno), bi bilo večkrat tako polno, tako pa upam napovedat za naslednji teden ko se malo poleže hipe in bo spet nočna kakih 20-30 ljudi.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kotulc
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 10, 2019 9:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 13:46
Prispevkov: 876


Kakšne pa so bile drugače razmere (razen pričakovane gužve)?

Sicer je pa za nočno vse kar je več kot 15€ preveč, sploh če se ne tepta vmes, potem je proga že od začetka boga. Ali pa vsaj akcijo po vzoru kinocentrov bi naredili, npr. en dan v tednu nočna -50% in če pride 5x več ljudi se obrestuje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 10, 2019 11:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 941


Nisem bil - mrzim nočno smučanje.

Zanimivo, da imajo recimo v Bormiu mislim da 7 (z besedo SEDEM) dni nočnega smučanja v vsej sezoni; Corvara pa en dan na teden - Fišer popravi me če se motim.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 11, 2019 10:32 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

ima....samo ne Corvara, La Villa ima na progi Gardenaccia in to vsako sredo od 20.00-22/23.00 (ne vem več točno-nikol bil, ker mi to ne pomeni ama baš nič)...drugače pa glede včerajšnje nočne....z eno besedo KAOS, NEVARNO (se res čudim, da ni bilo kakšnih večjih krešev sem pa spoznal da so rokavice zakon za odrivanje smučarskih znalcev, da ne trčijo vate), neurejeno, slabo smučarsko znanje in seveda obvezno precenjevanje svojih sposobnosti mariborskih Stenmarkov in podobne klientele.....če ne bi moral bit gor, ne grem na take akcijske dneve niti namalan.....bomo videli kako stanje bo danes...aja, edino stadion je bil OK in relativno brez gužve (kar se mene tiče mi ni bil problem sprehod v pancarjih)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 11, 2019 10:37 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 941


Ja saj La Villo sem mislil (za mene je celi firtl Corvara )

A pa baš včeraj ste morali vadit?

Kot jim je napisal en na FB - cena je odločilna, naj se malo zamislijo. Raje 500 ljudi po 5€ kot pa 125 po 20€, ker 500 ljudi po defoltu več potroši levo-desno (baje je gostinjcem pijače zmanjkalo) kot 125 in potem lahko tudi upravičeno pričakuješ kako "subvencijo" gostincev.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 11, 2019 10:47 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

...sobota je tu....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 11, 2019 10:54 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Corvara mislim da nima nočne smuke (da ti vrnem: nehaj se siliti med Dolomitarje ) . Nočna smuka je v La Vili na sedežnici Ninz enkrat tedensko. To je tista brezvezna otroška sedežnica, na katero greš samo zato, da se ti ni treba porivati, če greš proti Sponati. Da bi si za to še enkrat obuval pancarje - ni šans.

So nočne smuke res bolj redkost v Dolomitih. Na Kronplatzu je v San Vigiliu na ta kratki kabinki, smučarjev je običajno zelo malo, sem imel enkrat tam hotel, pa če se prav spomnim, tudi ni delalo vsak dan. Je pa kar solidna nočna smuka v Innichenu. Tam se mi vedno cedijo sline, če grem zvečer mimo, ker je to prvi dan in proga malo bolj resna. Nekaj nočnih smuk lahko najdeš tule.
https://www.dolomitisuperski.com/en/Live-info/Night-skiing

Po moje ima nočna smuka zelo smisel, če je smučišče blizu večjih mest, ali pa na severu, ko je nočna smuka itak cel dan, na rezidenčnih pa ne. Prej je za hotelske goste zanimivo kakšno nočno sankanje, nočni pohodi itd., če imajo še kaj energije.

Vidim, da me je Fischer prehitel (hiter na smučkah - hiter na tipkovnici) . Nočna smuka pa žal ni na Gardenacia ampak na Ninz, ki sicer poteka vzporedno ampak samo na spodnjem položnem delu, tako da je vse skupaj bolj ena žalost.


Nazadnje urejal/a marko Pet Jan 11, 2019 12:11 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 11, 2019 10:55 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 941


Že izpiti? mi smo tri sezone delali učiteljskega, ker sta dve bili t.i. zeleni zimi pa samo cca 20 smučarskih dni na sezono (preden smo se zalaufali je bilo pol sezone mimo) pol pa 91ega pa smo se čez prvotno kočo-Kočo čez streho vozili pa po metru in kusur pršiča po Jonatanki v dolino.

Drugače pa: https://www.vecer.com/vsi-na-nocno-6642499

Veliko smučarjev se ni odločilo, da bi se peljali v dolino, saj je bilo do vzpenjače treba pešačiti, a pretirane slabe volje zaradi tega ni bilo. Mojca Javnik, ki je na smučanje prišla s prijateljico, je pozdravila promocijsko akcijo: "Zdaj se vidi, koliko se nas rado smuča. Samo 'Čopko' naj še odprejo. Danes, ker je cena nižja, bomo že potrpeli teh nekaj metrov pešaka." Brata Aljaž in Jure Šegula sta na Pohorje prišla s starši. Gneča in razrita proga jima nista bili pretirano všeč, a sta to pričakovala. "Čuti se, da je sneg umeten," je dejal Aljaž, Jure pa ga je dopolnil: "Če bi bila odprta sedežnica Radvanje, bi se še raje zapeljala v dolino." Marprom smo vprašali, kakšni so razlogi za nedelovanje sedežnice Radvanje, teh naj bi bilo več. "Pri današnji otvoritveni nočni smuki do doline prvič sodelujejo vsi lokali oziroma koče ob smučiščih od zgornje postaje vzpenjače do doline. Zato je tokrat skupen interes, da smučarji ne ostanejo samo na Snežnem stadionu in obiščejo le enega od sodelujočih gostincev, kar bi se najverjetneje zgodilo ob delovanju Radvanja, temveč da se po spustu do doline z gondolo vrnejo na vrh Pohorja in smučajo tudi na drugih progah ter se ustavijo v kočah ob njih. Je pa v načrtu, da smučarjem ponudimo dva dodatna dneva nočne smuke, in sicer torek in sredo, ko bo nočna potekala izključno na Snežnem stadionu, in takrat bo Radvanje seveda delovalo," so zapisali v Marpromu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zlatko83
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 11, 2019 1:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 10:29
Prispevkov: 168


Meni spet smrdi po kakšnem manjkajočem dovoljenju za obratovanje Radvanja, ki ga niso uspeli dobit do srede zime
S svojim pojasnilom me Marprom ni prepričal. Sem pa pri sebi prepričan, da jih je koncert ob začetku sezone streznil in so ugotovili, da ne morejo samo jemat, ampak tudi kaj ponudit, pa ne milnih mehurčkov
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 11, 2019 1:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

si pa res poznavalec....se pospiam s pepelom Marko.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
winni
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 11, 2019 4:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Mar 2013 19:37
Prispevkov: 145


JurijB je napisal/a:
Zanimivo, da imajo recimo v Bormiu mislim da 7 (z besedo SEDEM) dni nočnega smučanja v vsej sezoni; Corvara pa en dan na teden - Fišer popravi me če se motim.


Sicer malo offtopic, pa vendar: tudi jaz se večkrat sprašujem, kako prav v Bormiu kjer je nočna razsvetljava res dobro uštimana (in nasploh večjih centrih v Italiji) imajo nočno smuko vsega parkrat v sezoni, a kar nekaj naših smučišč ponuja nočno smuko skoraj vsak dan (npr. stari vrh) ???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
medo089
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 11, 2019 5:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Jan 2015 16:56
Prispevkov: 27


eni pišete ,da bi bila potrebna večkrat takšna akcija,da bi bilo več smučarjev,v isti sapi pa,da več ne greste ker se v takšni gužvi ne da smučati????ja treba se bo odločiti,ali dati več in se nasmučati,ali it poceni in se gužvati.oboje skupaj ni možno.in tudi gostincem ni zmanjkalo pijače.zmanjkalo je tistih 50l,ki jih je po dogovoru točil BREZPLAČNO.eni pač niso imeli podna.pijač ki so bile za plačati je bilo verjemite dovolj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
modri mislec
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 11, 2019 8:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Nov 2010 18:14
Prispevkov: 85
Kraj: slovenska bistrica

Na kamerah ni videti aktivnosti zasneževanja na Arehu-zgleda da je res dovolj snega kot je zapisl enkrat Lenko.Bomo videli ko pride prva prava odjuga.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
volki
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 11, 2019 8:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Apr 2011 18:54
Prispevkov: 188
Kraj: Maribor

Danes je delal samo en top na Piskru, je pa akumulacija vode praktično prazna.[/i]
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 23, 24, 25  Naslednja Stran 15 od 25

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2018/2019
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB