Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Pomoč pri nakupu začetniških smuči

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Pomoč pri nakupu začetniških smuči « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Cemmac
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 18, 2018 2:51 pm    Naslov sporočila: Pomoč pri nakupu začetniških smuči Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Jan 2018 1:10
Prispevkov: 5


Lani sem si kupil nove smučarske čevlje Head Edge Flex 75. Nekaj časa (3x) sem si na Krvavcu smuči izposojal (neke rdeče šolske, Elan Exar....) mi je kar lepo šlo, kot otroci smo veliko smučali 20 let nazaj. zdaj letos pa v nabavo.
Glede na to da je baje to precej mehek pancer, verjetno potrebujem tudi take smuči? Vseeno sem pogledoval, kak Elan Amphibio 12/14, da bi imel eno sredinsko smučko, da ne bom čez eno leto spet menjaval, ker bo počasna.

Planiram obisk sejma ali trgovine, pa glede na poplavo teh smuči, ali ima kdo kak predlog, da bom malo pripravljen? Hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Cemmac
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 21, 2018 1:24 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Jan 2018 1:10
Prispevkov: 5


Nihce nima predloga....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 21, 2018 12:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Poglej že odprte teme.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
some1
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 24, 2018 8:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Jan 2018 7:48
Prispevkov: 27


Malo preglej teste na internetu. Jaz sem nekje v sredini rekreativnega smučanja in sem se letos odločil za nakup salomon-x-max-x10. Danes sem jih videl na sejmu 60% ceneje ( testne intersport ).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Pomoč pri nakupu začetniških smuči
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB