Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Elan Amphibio....WTF

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Elan Amphibio....WTF « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Ki9
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 20, 2013 10:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2012 22:52
Prispevkov: 447


Sorty, "tvoje" smuči se že prodajajo. Več pa na http://www.elanshop.si/smuci/novo-smuci-sezone-2013-14/3755-smuci-elan-slx-aa2j86a3.html
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vrtacar
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 25, 2017 7:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Mar 2017 19:07
Prispevkov: 2


Pozdrav še z moje strani!

Mam vprašanje glede nakupa novi smuči. trenutno imam v uporabi waveflex gt elan 10 tko stare 5let. V tem času sem se kr izpopolnil v smučanju. Tako da si želim za naprej kupiti bolj tršo smučko. Imam se za dobrega rekreativnega smučarja, ki je v zadnjih dveh letih od 20-30 dni na smučišču.

tehtam 73 kg in sem 174,5 cm visok. Na smuščiču sem testiral kar nekaj smuči, trenutno pa se odločam med ELAN AMPHIBIO 12 in 14. Ti dve smuči sta mi bili od vseh nekako nabolj vodljivi mogoče 14tka še bolj.

Kaj mi svetujete glede na moje velikost in težo da vzamem 166cm/172 cm.
Prav tako raje 12tko ali 14 tko ?

Se opravičujem če sm komu nejasno napisal oziroma podal premalo imformacij, želim si samo da od izkušenih formulašov, mogoče celo od ljudi, ki že imajo v uporabi omenjeni smuči za kake dodatne informacije

Hvala vsem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Piljo
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 01, 2017 10:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Nov 2017 22:00
Prispevkov: 9


Lp, zanima me kateremu modelu je ekvivalentna amphibio waveflex 12 ko je izsla? Se zmeraj amphibio 12 al je ze amphibio 14ki oz. kateremu drugemu modelu od lanskega leta? Hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MSIN
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 02, 2017 7:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Mar 2015 11:39
Prispevkov: 197
Kraj: Ljubljana

iz katerega leta 12 si imel v mislih?

drugače je pa tako, da je današnja 14ti prejšnja 12 oziroma je namenjena isti skupini smučarjev.

16ti je pa stara 14.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Piljo
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 02, 2017 8:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Nov 2017 22:00
Prispevkov: 9


Zacetne letnike, torej 2011/12...
Se mi je kar zdelo da je danasnja 14ka namesto stare 12.
Bo treba nove nabaviti in nisem vedel ali naj se oziram za 12ko ali 14ko
Najlepsa hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zoranv12
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 26, 2018 12:42 pm    Naslov sporočila: ELAN AMphibio 11, 12, 13 in 14 Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Jan 2018 12:28
Prispevkov: 1


Zdravo,
imam nekaj vprašanj za poznavalce: pred kratkim sem na Pohorju preizkusil smučko Amphibio 14Ti,... (Elan je imel cel dan testiranje smuči) in sem bil dejasnko navdušen. Kasneje sem malce raziskoval in glede na prebrano tukaj in poznavanje samega sebe - sem bolj kot ne amater, ki ne zna najbolje "pritisniti" smučke na ledeni podlagi in uničujem progo - prišel do zaključka, da je zame najbrž precej napredna in ji nisem dorasel. Nisem še poskusil 12, sem pa zasledil, da v intersportu prodajajo tako 11 kot 13, ki pa ju Elan ne trži v 2017/18; Po vseh aktualnih opisih sodeč, sta 11 in 12 ista smučka, dokler ne primerjaš širine obeh smučk. Torej le ni ista smučka. Ali ima kdo izkušnje z 11tko in mogoče 13tko (ista fora med 13 in 14); Sem 176 76 (trenutno sem na Fischerjevi Progressor f18 oziroma race - delana za Hervis in mi je malce prekratka 160cm, sem se zaj., ker sem poslušal trgovca, sicer mi ustreza, ampak Elanka je za amaterje ta prava, gre kar sama kamor pomisliš ).
Hvala za obzirnost in nasvete. PS: 14tko sem poskusil 172 dolžino in me je impresionirala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 18, 2018 11:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 526


kr tk me firbec matra... zakaj ne greste na 88ko ? Je pretežka ? pogrešate pri njej kaj drugega kar dobite pri 11-16 ? Jaz osebno bi imel še širšo kot 88 - ki se kr sama pelje
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Milko
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 18, 2018 11:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Feb 2008 22:26
Prispevkov: 229
Kraj: Radovljica

Je pa ogovor precej preprost, rečeš ČAU Elanu...in kupiš smuči druge firme.
_________________
Vsakdo ima svojo mantro...jaz pa Volkl Mantro.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ki9
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 14, 2019 5:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2012 22:52
Prispevkov: 447


Na Elanovi strani sem prebral zapis člana DEMO teama, ki hvali Elanovo smučo Element. Ali je to že kdo probal? Prodajna cena je res nizka...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
arkham
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 04, 2019 10:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Sep 2014 18:51
Prispevkov: 8
Kraj: Mirna

Ki9 je napisal/a:
Na Elanovi strani sem prebral zapis člana DEMO teama, ki hvali Elanovo smučo Element. Ali je to že kdo probal? Prodajna cena je res nizka...


To je Elanov vstopna smuča namenjena začetnikom.
_________________
2017/18 - 9x Kranjska Gora, 1x Golte
2018/19 - 5x Kranjska Gora,
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6 Stran 6 od 6

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Elan Amphibio....WTF
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB