Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje-aktualne informacije 2017/2018

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 31, 32, 33  Naslednja
 Mariborsko Pohorje-aktualne informacije 2017/2018 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 16, 2018 1:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 941


Reči to onim na MB letališču, ki odpovedujejo lete zaradi 0 potnikov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 17, 2018 4:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

nena se šali Jurček... jutri je nov dan....in nova Žuja kliče da se jo potoči po grlu....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andmer99
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 19, 2018 7:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 10:24
Prispevkov: 201


A ima kdo kakšno informacijo, kakšni aftobusarski triki so to glede povezav? Za vikend Stolp, Videc in Partizanka kljub obilici snega niso delali, danes pa spet delajo. Se je spet pokvaril kakšen Stolp, pa tega niso hoteli obešati na veliki zvon ali kaj?

Skratka, meni ni čisto jasno v čem je trik.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kotulc
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 20, 2018 11:46 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 13:46
Prispevkov: 876


Se se da peljati po čopki in stadionu? Vem da sta uradno zaprti, zanima me neuradno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 20, 2018 2:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 941


Be my quest!



Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andmer99
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 20, 2018 2:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 10:24
Prispevkov: 201


kotulc je napisal/a:
Se se da peljati po čopki in stadionu? Vem da sta uradno zaprti, zanima me neuradno


Strogo neuradno: v četrtek je po čopki šlo še čisto ok, da le nisi rabil z gondolo dol. moral pa si seveda gledati, kje se pelješ.

Včeraj pa jaz nisem upal dol po čopki, sem šel rajši v dolino z gondolo. Teh par cm svezega snega je namreč pokrilo kopnine, da jih ne vidiš. Se je pa po sledeh videlo, da so se nekateri vozili v dolino, videlo pa se je tudi, da se niso vozili samo po snegu. Tako da jaz bi to delal samo še s kamnozerkami..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
medo089
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 21, 2018 10:38 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Jan 2015 16:56
Prispevkov: 27


Je pa zanimivo da je pri tako lepi smuki in prodanih preko 1000 raznih kart na smučišču le kakšnih 50 smučarjev,pa še od tega pol turistov. Če bi pa slučajno zaprli,bi pa se vsi razburjali kako so prikrajšani za smuko.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 21, 2018 11:23 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 941


Nič ni čudno, vedno je bilo tako. Ko se v dolini začnejo lepi dnevi, ko ata vrt štihajo in mati rožce sadijo (ok letos je tu mala izjema) se smučarija nepreklicno neha, pa čeprav skoraj vedno konec marca ali začetek aprila še vrže nekaj cm snega in je smuka praviloma med boljšimi v sezoni.

Bi pa vseeno upravljalce smučišča povprašal kaj se bo zgodilo 1.4.? Sezonske nam namreč veljajo še 10 dni do 31.3..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
medo089
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 21, 2018 1:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Jan 2015 16:56
Prispevkov: 27


to mi je vse jasno.ni pa mi jasno,da vsi povdarjajo do kdaj veljajo karte,smuča pa se tak nena skoraj nihče več.Meni je žal to smešno,da pospravijo smučke in se nimajo namena niti pod razno več smučat,če bi se pa kakšne naprave ustavle,bi se pa ti najbolj razburjali.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 21, 2018 1:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

A pol naj bo po sistemu: če ni 100 smučarjev gor tisti dan smučišče ne dela, al kako? Eni morajo med tednom delat, da lahko čez vikend smučajo....vsak ima svojo računico koliko dni ga zadovolji oz. da občutek, da se je nasmučal/izkoristil sezonsko karto...po mojem sta še dva vikenda pred nami...mogoče celo podaljšan s velikonočnim ponedeljkom...... skratka 4-5 dni je še v špilu za vikenda smučarje...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
medo089
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 21, 2018 1:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Jan 2015 16:56
Prispevkov: 27


To pomeni da te za vikend in vel.praznike vidimo na bregu?ali?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 21, 2018 2:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 941


Ja, na koncertu Tabujev in predprodaji sezonskih za drugo sezono.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
medo089
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 21, 2018 3:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Jan 2015 16:56
Prispevkov: 27


Saj to sem tudi pričakoval od forumašov.kaj si pa mislijo,mora vse laufat,saj mi karta še velja,ampak smučat pa ne grem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
medo089
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 21, 2018 3:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Jan 2015 16:56
Prispevkov: 27


To je isto kot v gostilnah,kjer najbolj pluvajo,komentirajo in se bunijo taki ki sploh ne smučajo.me zanima koliko od forumašov se je letos smučalo na Pohorju.In prav taki so najbolj pametni in vse vedo.vsaka čast pa pravim ljubiteljem smučanja na Pohorju.In samo ti imajo pravico komentirat in seveda tudi kaj po kritizirat.Jezi me ko vidim kritike takih,ki so jasno povedali da si karte ne bodo kupili in da jih Pohorje ne vidi.In takih je kar nekaj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 21, 2018 5:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 941


Tak kot je Fischerpro na kubik napisal: eni se moramo med tednom vsaj delat da delamo, tak da lahko samo čez vikend podpiramo "toti naš breg".
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 31, 32, 33  Naslednja Stran 26 od 33

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje-aktualne informacije 2017/2018
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB