Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Vzdrževanje smuči

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Naslednja
 Vzdrževanje smuči « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Munger
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 25, 2005 6:12 pm    Naslov sporočila: Vzdrževanje smuči Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:24
Prispevkov: 298


Evo ga mene pa zanima, kako kaj vi vzdržujete smuči?
Brusite/voskate/peglate to kaj, pa tudi klko jih kaj uporabljate.. Pa recimo kakšen nasvet glede vsega tega.

Jaz mam moje (1 par) zdaj eno leto, na začetku sezone sem jih dal generalno porihtat na neki servis, drugače pa sem pred kratkim nabavil tudi neko pilo in sem se nekaj mantral z brušenjem. Vsake toliko jih malo namažem s tistim voskom (Glide Wax Swix).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 25, 2005 7:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


jaz sem jih pred kratkim namazal z neko swix pasto, robniki so še kr ok ker so smuče stare par tednov jih pa nameravam v bližnji prihodnosti malo nabrusiti in pa tudi popraviti malo drsno ploskev, ki sem jo že poškodoval zaradi prokletih kamnov in skal vglavnem treba si vzet čas za urejanje svojih smuč
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 25, 2005 9:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

he he jst pa jih še od prejšne sezone nism, pa sm to sezono že trikrat smuču. mja robniki so kr uničeni, zdej jih bom dal, sam nevem kam..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SaMmY
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 10, 2005 9:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolesar
Kolesar

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 20:53
Prispevkov: 178
Kraj: Maribor

jaz delam komplet servis po novem doma ampak še nimam pravih izkuzenj zato raje ne bi dajal nasvetov raje kaksnega slisim

Lp, Sami
_________________
It never get`s easier... you just go faster!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Sre Avg 17, 2005 6:52 pm    Naslov sporočila: servis Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


Zdravo kot vemo je Elan zapru svoje trgovine s tem tudi servis.
Zdej bom pa jest s kolegom odpru v oktobru.(da nebom na cest)
Do zdej sva delala na črno in pogodbeno za Elan cc 3leta. Zdej pa zares. Imam vse mašine in ful prakse.
Pa še to na umetnem snegu zdržijo sam 5 smučanj- Zato je treba čist mal dol uzet (ročno) čene imaš smučke sam za 5x. Ja pa naslov Štula 7
Ljubljana -Šentvid tel 040/980389, 040/381705-Samo
Dare-041/311769
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
gk
PrispevekObjavljeno: Ned Avg 21, 2005 8:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Avg 2005 21:00
Prispevkov: 158
Kraj: Prlek!

Bi nujno rabu serviserja , ampak mi je Lj mal predaleč
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Tor Avg 23, 2005 8:40 pm    Naslov sporočila: servis Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


s kje pa si mogoč kej hodmo okol pa ti jih poberemo. Al pa če boš kaj hodu okol se bomo zmenil pa mal počakaš pa nardimo.
Ja pa še to mel bom popust za obiskovalce foruma nekje v oktobru v obdobju 3 tedne za 500 sit bom pa sporoču. Imel bom za prodat ugodno neki marker vezi 1000 cc do sto kil.
Pa sposojal bom otroške smuči
servisre dare
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 15, 2005 7:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Jest pa smuči napilm s pilco ki je bila skoraj 40.000sit. Sam smuči pa primejo tudi v najtršem ledu. Pa bolš je ročno pilt kot strojno.
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 15, 2005 8:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

ja ja atomic. pa jst ka sm šou čez kamn, in je ratu robnik tko trd da se ga ne da nabrusit. za normalno pa je res bolše ročno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 16, 2005 7:05 pm    Naslov sporočila: piljenje Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


Mislm da si nismo čist razumel. Z ročno pilo in z naslonskim kotnikom 2 stopinji samo popraviš ostrino oz manšo poškodbo. Jest sem pa mislu ročno podajanje na mašini da ne gre dila z avtomackim podajanjem čez mašino tist je pa šit k ti res preveč pobere ali pa enim serviserjem se ne da ful zalivat smučko (ker jo moraš 2x)pa jo mal več pobrus da je masa gladka -kar je pa brez veze razen če delaš strukturo.
Ja kako pa nardiš spodnji kot 1 stopinjo-(to je pa najbl važen kot pr dili saj ta kot pomeni vodljivost dile) za to pa more čez mašino.
serviser dare
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 20, 2005 7:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


ja mam 3leta sem delal za elan še prej za fischer ker pa so se zaprle elanove trgovine bom odpru s.p v novembru mam pa že okol 500 svojih strank.
Ja to je v LJ- šentvidu Štula 7 po Prušnikovi pred cerkvijo pa desno cc50m so ena zelena plehnata vrata zraven picerije Vinija delava dva
služ.tel040/980389-samo
moj 041/311769-dare
lohk pošlje načrt kje m na e-pošto
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 22, 2005 6:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


A ti piliš smuči tud ročno al samo strojno?
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sid
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 22, 2005 9:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 16:15
Prispevkov: 31


Js si smuči večinoma rihtam sam, včas če se mi ne da jih fotr. Drgač jih dam pa na začetku sezone na mašino, da se naredi struktura.

Najbol mi najeda "abciganje" ker mam same zjebane "cikline" in se morm ful dolg matrat da kulturno spravm vosek dol.
_________________
Sezona 2005/2006 - 4 smučarskih dni:

2× Nassfeld;
1× Krvavec;
1× Velika Planina
6× Val Gardena
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gk
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 22, 2005 9:12 pm    Naslov sporočila: Re: servis Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Avg 2005 21:00
Prispevkov: 158
Kraj: Prlek!

dverbnik je napisal/a:
s kje pa si mogoč


sem iz SV dela Slovenije
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 22, 2005 9:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Ej, pobje kje bi jest dubu to robo za serviserat, sej pilo pa to mam sam vosk pa inpregnacja je pa pošla, pa bi mogu kupt mal zalog, tko da me zanima kje je to najcenej? Pa še to, a se da kje dobit ta vosek (maso) na oglikovi osnovi k jo lahko daš direktno na kovino oz. na smučko ko mase ni več, ker mi je ful mase šlo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Naslednja Stran 1 od 35

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Vzdrževanje smuči
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB