Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Novosti za sezono 2006/07

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Novosti za sezono 2006/07 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
zibko
PrispevekObjavljeno: Čet Maj 18, 2006 9:18 am    Naslov sporočila: Novosti za sezono 2006/07 Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 0:37
Prispevkov: 59


Za naslednjo smučarsko sezono se pripravljajo naslednje pomembnejše investicije:
- RTC Krvavec: zamenjava sedežnice Vrh Krvavca z vklopljivo 6-sedežnico
- Mariborsko Pohorje: zamenjava sedežnice Poštela s 4-sedežnico s transportnim trakom,
- GTC Kope: zamenjava vlečnice Kaštivnik s 4- s transportnim trakom sedeženico ,
- RTC Žičnice Kranjska Gora: priprava zamenjave vlečnice Kekec s podaljšano 4-sedežnico s transportnim trakom,
- STC Stari vrh: zamenjava sedežnice Stari vrh , z vklopljivo 6-sedežnico,
- SC Soriška planina: nova sedežnica Lajnar,
- Dograditev zasneževalnih sistemov na posameznih smučarskih središčih;

Več informacij dobite tule
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pet Maj 19, 2006 9:45 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3454
Kraj: Maribor

Ja, zdaj pa imamo že tri varijante za letošnje novogradnje: Božičnik je v prvem intervjuju omenil številko 5, nato v drugem 7, zdaj jih je šest. Zibko, a je tebi jasno kaj natančno pomeni
Citiram:
priprava zamenjave vlečnice Kekec s podaljšano 4-sedežnico s transportnim trakom


Si to lahko razlagamo da bodo letos naredili samo pripravljalna dela ali da bodo tudi postavili sedežnico (ugibam: tega še sami Kranjskogorci ne vedo ) ?
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Pet Maj 19, 2006 12:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1021


Če bodo dobili papirje (upam, da ni kakšnih hroščkov na pobočju Vitranca) je možno da že letos...



Me je danes vreme presenetilo in ni padavin kot so napovedovali, tako da se ravnokar odpravljam pogledat kaj se dogaja v bikeparku in novi 4sedi Blato I (se opravičujem Vitranc I)...




Fotke sledijo...
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Maj 19, 2006 3:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

miki je napisal/a:
Ja, zdaj pa imamo že tri varijante za letošnje novogradnje: Božičnik je v prvem intervjuju omenil številko 5, nato v drugem 7, zdaj jih je šest. Zibko, a je tebi jasno kaj natančno pomeni
Citiram:
priprava zamenjave vlečnice Kekec s podaljšano 4-sedežnico s transportnim trakom


Si to lahko razlagamo da bodo letos naredili samo pripravljalna dela ali da bodo tudi postavili sedežnico (ugibam: tega še sami Kranjskogorci ne vedo ) ?

Ta Božiček itak po moje samo dokazuje, da nima pojma, kaj se sploh dogaja in je le malo boljši od novinarjev. Tu npr. piše o štirisedi Kekec, mi pa že vemo da bo 2-seda. Pravtako piše o 4-sedi na Kopah, mi smo že prebrali o 6-sedi. Imam občutek, da kar nekaj ugiba, s svojim pravim delom se pa ne ukvarja. Drugače bi že zdavnaj imeli skupno sezonsko karto in žičničarji bi pocuzali ves razvojni denar iz evropskih skladov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Pet Maj 19, 2006 3:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1021


marko je napisal/a:
Tu npr. piše o štirisedi Kekec, mi pa že vemo da bo 2-seda.


Si prepričan?
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pet Maj 19, 2006 7:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3454
Kraj: Maribor

@marko:
Citiram:
Pravtako piše o 4-sedi na Kopah, mi smo že prebrali o 6-sedi.
Zdaj pa si ti ustrelil kozla . Božičnik govori o letošnjih novostih, in med njimi bo štirisedežnica na Kaštivniku. Tisto kar smo prebrali pred nekaj dnevi pa so načrti za šestsedežnico na Pungartu, ki bo, če Bog da, nekje okoli leta 2008.

@ledenko1: tvoje nerazumljivo sporočilo sem izbrisal, če želiš kaj povedati v zvezi z naslovom teme, se zberi in napiši tako da bomo vsi razumeli !
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pet Maj 19, 2006 8:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3127


da se nebojo pisali ki o odklopni 8 sedeznici kekec
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polde
PrispevekObjavljeno: Pon Maj 22, 2006 10:39 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Nov 2005 9:25
Prispevkov: 356
Kraj: Dunaj

[Ja, zdaj pa imamo že tri varijante za letošnje novogradnje: Božičnik je v prvem intervjuju omenil številko 5, nato v drugem 7, zdaj jih je šest. Zibko, a je tebi jasno kaj natančno pomeni ]

Mislim, da bi znala biti famozna 7 novost med žičniškimi napravami to poletje v Sloveniji VZPENJAČA NA LJUBLJANSKI GRAD[/quote]
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Maj 22, 2006 12:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Špik je napisal/a:
marko je napisal/a:
Tu npr. piše o štirisedi Kekec, mi pa že vemo da bo 2-seda.


Si prepričan?

Nisem prepričan. Sodim le po tem, kar je bilo objavljeno na tem forumu, kar se je dosedaj izkazalo še za najbolj točno. Sploh nisem prepričan, če bo sploh kaj novega. Hotel sem reči, da Božičnik nekaj naklada, ko morda še lastniki centra ne vedo, kaj bodo postavili. Enkrat je omenil 5 novosti, pa naštel 3, pa enkrat sedem. Morda kdo bolje pozna Božičnikovo delo, ampak rezultat je bolj žalost. Mislim, da ni njegovo delo, da opravlja delo tiskovnega predstavnika Kranjske gore in napoveduje njene novosti. Raje naj poskrbi za regionalne smučarske vozovnice. Ni jih niti omenil. Tudi v Avstriji se niso mogli dogovoriti o skupni karti, pa jim je deželna vlada zagrozila z ukinitvijo vseh pomoči.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Maj 22, 2006 12:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

miki je napisal/a:
@marko:
Citiram:
Pravtako piše o 4-sedi na Kopah, mi smo že prebrali o 6-sedi.
Zdaj pa si ti ustrelil kozla . Božičnik govori o letošnjih novostih, in med njimi bo štirisedežnica na Kaštivniku. Tisto kar smo prebrali pred nekaj dnevi pa so načrti za šestsedežnico na Pungartu, ki bo, če Bog da, nekje okoli leta 2008.

@ledenko1: tvoje nerazumljivo sporočilo sem izbrisal, če želiš kaj povedati v zvezi z naslovom teme, se zberi in napiši tako da bomo vsi razumeli !

Najbrž sem res zamenjal Kaštivnik in Pungart. No bomo videli, kaj bo zares stalo leta 2008 na Pungartu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Novosti za sezono 2006/07
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB