Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Rogla » Rogla - aktualne informacije 2016/2017

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 Rogla - aktualne informacije 2016/2017 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
udi
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 18, 2017 10:53 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Sep 2011 11:49
Prispevkov: 107


Neki res majo, se mi zdi da od letos, čeprav res niso nek vzorčen primer fleksibilnosti pri kartah :
http://www.dolomitisuperski.com/en/ski-pass/assortment

Opcija Transferrable Multi-Day Ski-Pass.

Edin ne vem, če moraš poleg dokumentov še 3-letnega dojenčka pokazat na kassi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
oja
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 18, 2017 12:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Apr 2014 12:48
Prispevkov: 57


hribček je napisal/a:
Tudi jaz sem hotel pisati, da so Slovenska smučišča nefleksibilna, pa se mi takrat ni dalo. In zakaj ravno primer Kronplatz. Tam imajo narejeno tako, da otrok rojen po 26.11.2008 ne rabi kupovati smučarske karte, če smuča z odraslo osebo. Se pravi do starosti 8 let. Pri nas oz. vsaj na Rogli je meja 6 let. Poleg tega tam otrok dobi svoj ski pass, da gre lahko sam čez avtomate, in potem ''strici iz ozadja'' nadzirajo ali ima odraslega spremljevalca ali ne. Pri nas se pa mučijo odrasli in imajo otroke med nogami, da skupaj z njim splezajo čez avtomate. Ko sem jaz omenil na blagajni na Rogli, če lahko dobi otrok svoj ski pass (star je bil 4,5let) je rekla, da mu lahko kupim otroško karto.
Kar se pa tiče menjave kart. Tam imajo večdnevne PARTNER karte za družine z otroki starimi do treh let. In ta karta je namenjena, da jo koristita oba partnerja skupaj, ker vedo da eden od staršev čuva otroka ko nekdo smuča in obratno.

oja je napisal/a:
Jaz sem gospoda provincjalc-a bolj razumel v smislu, da si bodo tedensko oziroma večdnevno karto podajali, temu se reče goljufija oz. zloraba, če to ni tako se mu opravičujem.

P.S. Zbodel me je tvoj način pisanja oz. obsojanja. Ravno tako kot sedaj. Tukaj bi se lahko tvoj odgovor končal. Ampak ne, moral si spet moralizirati.
oja je napisal/a:
Mi je pa zanimivo kako to, da je ravno tebe tako zbodlo, če si pošten te nebi smelo. Vem pa, da na Kromplaz-u, ki ga ravno omenjaš, preverjajo karte saj so našemu sonarodnjaku "poštenakarju" oziroma pri nas bi bil bolj primeren izraz človek, ki se znajde, pred mano odvzeli karto.

P.P.S. Še enkrat. Kronplatz sem ti omenil zato, ker si v prejšnjih temah pisal, da si bil tam, sam ga pa tudi poznam zelo dobro. Ti pa očitno tega ne poznaš, ker potem ne bi obsojal vsepovprek, kakor si tudi v drugih temah. Si moralizator očitno rabiš biti vseved. Človek je rabil nasvet in tvoj komentar to ni bil. In ja, dnevne karte si jaz na Rogli od kar imam družino tudi menjavam s svojo ženo.


V kolikor imam jaz svoje mnenje o določeni temi ga bom objavil, tvoja pravica pa je, da na moje mnenje daš odgovor. Ponovno ne razumem tvojega odziva, če deluješ pošteno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streif
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 18, 2017 11:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2007 13:40
Prispevkov: 419


Da ne bom cisto off t. . se je danes dalo zgoraj za scepec celca napraskat..fajn..
_________________
*23/24* : 34x
*22/23* : 40x
*19/20* : Reiteralm, Schladming, Kleinlobming, 9x Turnau, Semmering/Stuhleck, KL Hebalm, Brunnalm-Hohe Veitsch, St. Kathrein am Hauenstein, Präbichl, 11x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cresh
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 22, 2017 7:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Nov 2008 11:59
Prispevkov: 172


streif je napisal/a:
Da ne bom cisto off t. . se je danes dalo zgoraj za scepec celca napraskat..fajn..


Jst ga imel kar precej, sem se kr mučil parkrat ko sem se notr zakopu .

Drugače šel z dilo iz jurgove proti nunam po celcu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streif
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 23, 2017 4:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2007 13:40
Prispevkov: 419


Ja, star kruh se ze tezje zveci
_________________
*23/24* : 34x
*22/23* : 40x
*19/20* : Reiteralm, Schladming, Kleinlobming, 9x Turnau, Semmering/Stuhleck, KL Hebalm, Brunnalm-Hohe Veitsch, St. Kathrein am Hauenstein, Präbichl, 11x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Frenk
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 29, 2017 9:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

To soboto in nedeljo je bilo na Rogli zelo dobro.
Sneg, vreme, dogajalo se je....


Še žičko mi je zjutraj na Jurgovem zaželel veliko užitkov.
Skratka po dogem času zelo lepa smuka.

LP Frenk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gost2
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 30, 2017 9:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 17:45
Prispevkov: 678


Več turistov na Rogli in v Termah Zreče...

http://4d.rtvslo.si/arhiv/prispevki-in-izjave-slovenska-kronika/174451057
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hribček
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 01, 2017 6:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2009 19:49
Prispevkov: 18


Tako kot je že pisal Frenk, v ponedeljek tudi še super. Bila inverzija, malo nad Zrečami že ven iz oblaka, tako da na smučišču sončno. Sneg v redu, ampak tudi precej ljudi.
Zato pa druga zgodba v torek. Oblačno in megleno zgoraj, spodaj pa se je kasneje megla razkadila. Tako, da: ostruščica cela brez megle; mašin žaga, jasa in košuta pa spodaj v redu, zgoraj malo megleno. Še večje razočaranje kot vreme pa je bilo v torek to, da proge niso bile zratrakirane.
Danes situacija takšna kot včeraj oz še slabša, tako da danes rajši nismo smučali.

Kar se tiče snega. Na snežnem telefonu piše do 90cm. Do teh 90 manjka vsaj polovica napisanega. Najbolj se je to videlo že v ponedeljek na vrhu košute, kjer se je proti koncu dneva zdrsalo do zemlje. Ta zaplata zemlje, kamenčkov se je v torek še bolj razvlekla po smučišču. Je pa gor ogromno madžarov. Precej tudi organiziranih skupin. Iz Zreč do smučišča so si uredili poseben ski bus (ne tisti, ki pelje izpred hotelov, ampak jih pobira zadaj pri apartmajih samo njih). Offtopic: mogoče kdo ve, ali imajo ta teden šolske počitnice in kje bi se to mogoče dalo videti? Za hrvate vem, da jih imajo po novem letu. Ampak zgleda, da se bo treba tudi za madžare počasi pozanimati
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Frenk
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 01, 2017 8:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Ja, madžarskih gostov je vse več!!
LP Frenk
Sedaj bi pa moralo pasti še nekaj snega...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
grokker
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 02, 2017 8:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Feb 2017 20:00
Prispevkov: 1


Pozdravljeni,
je bil kdo danes na rogli kakšne so razmere ?

Hvala za odgovor Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hribček
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 04, 2017 11:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2009 19:49
Prispevkov: 18


V sredo so bile razmere še slabše kot v torek. Proti večeru in v noči na četrtek je celo deževalo. Zato je bil v četrtek sneg zelo zbit po vrhu pa kot skorja. Okoli poldneva se je navlekla megla in še pihati je začel. V petek zopet megla in dež.
Je pa tale topla fronta naredila že veliko škode. Sneg je že konkrento pobralo in če se bo takole nadaljevalo bo zelo slabo. Upam da sredi februarja zapade še kaj snega, če ne bo smučišče med zimskimi počitnicami prazno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Frenk
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 04, 2017 11:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Sneži...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rokxy
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 05, 2017 2:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 19:42
Prispevkov: 382
Kraj: Zreče

danes na rogli kar lep dan. sem bil kar presenečen, da je zapadlo cca 10 cm novega snega. če bo še danes ponoči padalo, kot se obeta, bo kar lepo smučanje v naslednjem tednu. sneg je tak tapravi, da se lepo sprime. ponoči še malo minusa in bo.

kot predhodniki lahko potrdim, da je kar naval madžarov in hrvatov. zgleda da bodo začeli tudi izven časa počitnic na veliko prihajati, česar jaz do pred par let nazaj ne pomnim. to je samo super za naš turizem
_________________
22/23: 6x Kronplatz, 1x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cviček
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 13, 2017 9:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Okt 2009 15:50
Prispevkov: 137


Je bil kdo kaj gor te dni? Kakšno je kaj stanje?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ninja_man
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 13, 2017 9:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Jan 2012 23:56
Prispevkov: 100


Jaz sem bil v soboto. Snega je dovolj še na vseh progah, Jurgovo je bilo ok do kake pol enajsih, nato pa smo šli na drugo stran, kjer je v soboto dobro zdržalo, je bilo pa na nekaterih delih kar ledeno. Ljudi je tudi bilo kar nekaj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja Stran 3 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Rogla » Rogla - aktualne informacije 2016/2017
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB