Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » [Mali oglas] Kupim palice 140 ali 135cm

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 [Mali oglas] Kupim palice 140 ali 135cm « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
andrejg
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 30, 2006 5:43 pm    Naslov sporočila: [Mali oglas] Kupim palice 140 ali 135cm Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2006 0:46
Prispevkov: 39
Kraj: ljubljana

Kupim rabljene palice navedene dolžine.Sem iz Ljubljane.

Ali če kdo ve za kakšno trgovino kjer je še naprodaj smučarska oprema ker v večjih trgovinah (Hervis, Intersport,...) so vse pospravili. In ko sem vprašal če lahko uzamejo kakšne iz skladišča in jih pridem iskat čez npr. 2 dni, me je prodajalka najprej 5 sekund čudno gledala, potem pa rekla da nikakor ne. Toliko o poslovanju velikih športnih trgovin. Danes lahko kupite v Hervisu 50 različnih modelov kopalk, smučarskih palic pa nikakor ne. Na smučiščih je še nad 2m snega, morje ima pa danes (sem pogledal) 8.5 stopinj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tomaž
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 30, 2006 7:05 pm    Naslov sporočila: Re: Kupim palice 140 ali 135cm Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Okt 2005 9:54
Prispevkov: 221
Kraj: moste

andrejg je napisal/a:
Kupim rabljene palice navedene dolžine.Sem iz Ljubljane.

Ali če kdo ve za kakšno trgovino kjer je še naprodaj smučarska oprema ker v večjih trgovinah (Hervis, Intersport,...) so vse pospravili. In ko sem vprašal če lahko uzamejo kakšne iz skladišča in jih pridem iskat čez npr. 2 dni, me je prodajalka najprej 5 sekund čudno gledala, potem pa rekla da nikakor ne. Toliko o poslovanju velikih športnih trgovin. Danes lahko kupite v Hervisu 50 različnih modelov kopalk, smučarskih palic pa nikakor ne. Na smučiščih je še nad 2m snega, morje ima pa danes (sem pogledal) 8.5 stopinj.
Poskusi na kakem servisu!
_________________
,Sezona 2010/11, 6 dni na snegu!!Dolomiti so res zakon!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
angur
PrispevekObjavljeno: Sre Apr 05, 2006 9:14 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Sep 2005 8:54
Prispevkov: 44
Kraj: gorica

Al pa pejdi smucat brez palic
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andro_
PrispevekObjavljeno: Sre Apr 05, 2006 2:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Feb 2006 20:39
Prispevkov: 537


no . jaz eno leto nisem pač imel palic in sem se zdek rar navadu smučat brez palic ..... tisto je blo ko sem imel cca. 8 let ... se pravi da brez palic smučam 3 leta ....
_________________
Sezona 2016/17
Serre Chevalier 6x
Cerkno 2x
Stari vrh 1x
Rudno 1x
Bad Kleinkirchheim1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 06, 2006 11:54 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


probi sport 2000 ali elanovo na rudniku zraven big-ben
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » [Mali oglas] Kupim palice 140 ali 135cm
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB