Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Kaj po Magfire 12

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Kaj po Magfire 12 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
nikolaj
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 13, 2016 5:03 pm    Naslov sporočila: Kaj po Magfire 12 Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Feb 2007 17:09
Prispevkov: 133


Trenutno vozim Elan Magfire 12, letnik 2008 (176 cm, 17,4 m radija, širina pod pancarjem 82 mm, enojna titan ojačitev).

Ker počasi ostajajo brez robnikov se ogledujem za novim parom. Tukaj pa se začnejo sladke dileme.

Testiral sem 14 in 82, tisto leto ko so uvedli Amphibio tehnologijo, 82 mi je bolj odgovarjala. Mi pa Amphibio na splošno ni bil preveč všeč, smuči so skoraj preveč same od sebe sledile zavoju.

Sedaj pa so uvedli še 4D tehnologijo, in smuči, ki imajo 4D nimajo waveflexa. Trgovec pravi, da se ta 4D precej pozna, da umiri smučo.

Direktna naslednica moje je 84 Ti, ki pa je po trgovinah ni. Da se dobiti 84 XTI (ki pa je po specifikacijah sodeč trša). Glede na to, da sem 8 let starejši kot ob nakupu trenutnih smuči, razmišljam, da bi si mogoče omislil malenkost bolj easy smučko (pa zdi se mi, da bi mi odgovarjal malo manjši radij).

Tako da sedaj gledam 14Ti in 16Ti2 (oboje v dolžini 178 cm). Potem kot že zgoraj napisano XTi84 (v dolžini 176 cm), da pa se dobiti še lanski model 82 XTi (176 cm). Če bi malo spustil zahtevnost prideta v poštev še 78Ti in pa 13, obe v dolžini 176.

Zanima me, ali je kdo ki je vozil zgoraj naštete smuči, pa je pripravljen deliti svoja spoznanja, oz. če ima kdo malo več prevoženih zavojev in zna opisati vpliv 4D tehnologije iz prakse (če je res toliko boljše).

Hvala vsem za pomoč, LP

Nikolaj
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Kaj po Magfire 12
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB