Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Elan GSX fusion pro

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Elan GSX fusion pro « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
pika_b
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 30, 2006 1:03 pm    Naslov sporočila: Elan GSX fusion pro Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Jan 2006 12:56
Prispevkov: 10


Imam še ne eno leto staro smučko. Prejšnji teden smo bili na dopustu in je na eni smučki počil lak in to kar 2x. Smučka je rabljena vsega skupaj max 10x.

Ima mogoče kdo kakšno izkušnjo s to težavo in če je to možno reklamirat?

lp, pika_b
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smučka
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 30, 2006 1:30 pm    Naslov sporočila: Re: Elan GSX fusion pro Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Jan 2006 20:13
Prispevkov: 4


pika_b je napisal/a:
Imam še ne eno leto staro smučko. Prejšnji teden smo bili na dopustu in je na eni smučki počil lak in to kar 2x. Smučka je rabljena vsega skupaj max 10x.

Ima mogoče kdo kakšno izkušnjo s to težavo in če je to možno reklamirat?

lp, pika_b




Reklamiraj

Poglej spodnji link in reklamiraj

http://www.smucisca.net/forum/viewtopic.php?t=347&start=0
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Valjhun
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 30, 2006 9:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 14:47
Prispevkov: 164


Ma s tem elanom imajo več al mn vsi probleme. Jz osebno imam elanko slx, ki je tri leta str model in se mi uvila navzven 30 cm pod krivcem.

Mislim, da bomo "prešaltal" na drugega proizvajalca, žal.......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pika_b
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 01, 2006 12:32 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Jan 2006 12:56
Prispevkov: 10


Včeraj smo nesli smučko v trgovino Elan, kjer so rekli, da ne bi smel biti problem zamenjave, le da preverijo v Begunje.

Ampak danes pa že druga pesem. Smuči bodo poslali v firmo, trajalo bo najmanj 10 dni. Ob vprašanju kako pa naj smučam, če morda dajo nadomestne je bil odg. da si jih lahko edino sposodim po redni ceni. Pa haloooooooo!!!

No mi smo res do sedaj kupovali samo Elan - podpiramo domačo industrijo. Ampak kaj se pa zdaj to dogaja, je pa katastrofa.

In še to. Smučke smo reklamirali že drugi dan po nakupu, ker je bil lak čisto mimo (same pike, kot da bi kdo polival po smučki), vendar to niso smatrali kot predmet ganacije, a zdaj pa je kriv lak) Prava ironija!!!

Malce sem se razpisala, ampak me ma kar jeza!!!! Pa takšen dnar za skijo!!!

Javim rezultat reklamacije. Upamo na najboljše!

lp, pika_b
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 03, 2006 9:58 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


Poglej dogovori se da smučko prineseš konec sezone in naj ti to napišejo da neboš brez smučke. Mi na rudniku v elanu smo počeli tako če nismo imeli slučajno druge smučke. Lahko pa pokličeš v servis elan odgovorni je vito šmid 04/5351433 če pa tam ne dosežeš nič pa mitja Urha 04/5351421 Če imajo smučko na zalogi ti jo morajo takoj dati .Ta Vito šmid sprejema reklamacije jih pregleda ,odobri, piše papirje... vemo pa kolk časa traja z papirji povsod v slo.... Ponavadi če si jo prinesel v begunje so jo takoj zanenjali
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
plavi
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 03, 2006 3:04 pm    Naslov sporočila: Re: Elan GSX fusion pro Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2005 14:04
Prispevkov: 52


Lahko, da ti bodo zavrnili garancijo, če si sneg s smučk čistla po starem sistemu trek, tresk smučka ob smučko (največkrat na sedečnici, ko nimaš kaj počet).. to se vidi na samem robu smučke in če je to to, pol arivederči...
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pika_b
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 05, 2006 8:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Jan 2006 12:56
Prispevkov: 10


Žal niso imeli sedežnice na tem smučišču, kjer smo bili na dopustu tako da????

Peljala sem se z vlečnico, ko sem opazila, da je počil lak.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
angur
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 07, 2006 4:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Sep 2005 8:54
Prispevkov: 44
Kraj: gorica

ma jaz tudi mislim da so elanove smuce sicer dobre vendar slabo izdelane zal.Mogoce je sam za tujino tista prava kvaliteta,nevem.Ker imam kar nekaj kolegou ki so reklamirali smuce in to veckrat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pika_b
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 06, 2006 10:37 pm    Naslov sporočila: Rešeno Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Jan 2006 12:56
Prispevkov: 10


No pa smo rešili zadevo. Po enem mesecu so dali dobropis v vrednosti kot so bile kupljene smuči.

Hvala vsem za info.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Elan GSX fusion pro
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB