Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2014/15

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 32, 33, 34  Naslednja
 Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2014/15 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 28, 2014 10:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3454
Kraj: Maribor

Hvala za info. Ampak:
Citiram:
pisker pa za zdaj ni v planu
Če je to res, potem enostavno niso normalni. Če ob tem polarnem mrazu ne mislijo zasnežit edine nekoliko daljše proge ki leži na še razumni višini (nad 900m) in ob kateri je postavljena najsodobnejša sedežnica na Pohorju, pol pa je res najboljše da gre vse skup 'cugrund'.
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
atomic sl12
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2014 12:24 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2008 20:21
Prispevkov: 197
Kraj: maribor

Topovi ze veselo delajo na piskru.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2014 7:18 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3454
Kraj: Maribor

Hvala za informacijo, to se že lepše sliši !
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2014 8:21 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

miki je napisal/a:
Hvala za info. Ampak:
Citiram:
pisker pa za zdaj ni v planu
Če je to res, potem enostavno niso normalni. Če ob tem polarnem mrazu ne mislijo zasnežit edine nekoliko daljše proge ki leži na še razumni višini (nad 900m) in ob kateri je postavljena najsodobnejša sedežnica na Pohorju, pol pa je res najboljše da gre vse skup 'cugrund'.


Že od sobote se Pisker zasnežuje.....tako da ne paničarit....Miki lahko bi pa vedel, da se ga ne da v treh dneh zasnežit (ok dobro eno cesto se že da naredit, ne pa v celotni širini.....pa saj sami veste kake skale so na progi....in če so med letom preleni, da bi jih odstranili, pač potem pozimi toliko dalj časa traja, da se zasneži)....Po mojem, da se bo tam 1.1.2015 Pisker zagnal....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smrko
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2014 9:20 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Nov 2012 14:14
Prispevkov: 46
Kraj: Maribor

Kakšen je to smučarski center, gledam bergfex, ni podatkov o webcamu, nobenih podatkov na spletu, ne veš kaj obratuje, kakšna je cesta gor, to je center za vaške pubece ! Dam rajši denar Avstrijcem pa vem kaj me čaka. So me dvignili že na vse zgodaj zjutraj, me je minlo da grem gor. Ne zanima me ali so v stečaju ali so se mu izognili za las, tako se stvari ne streže. Pa Vas sprašujem kdo bo prišel npr. iz CE, LJ, ZG ali iz Gradca če ne veš kakšno je stanje.
_________________
2008/2009: Stubaier Gletscher
2009/2010: Madonna di Campiglio, Tonale, Peio
2010/2011: Pohorje, Gastein, Alpendorf, Flachau, Wagrain, Zauchensee, Kaprun, Schladming, Mölltaler Gletscher;
2011/2012: Pohorje, Gastein, Schladming;
2012/2013: Rogla, 5x Mariborsko Pohorje;
2013/2014: Obertauern, Schaldming, Dorfgastein, Hofgastein, Badgastein, Pohorje
2014/2015: Mölltaler Gletscher
2023/2024: MB Pohorje, Trije kralji, Weinebene, Cervinia, Zermatt, Nassfeld
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2014 9:32 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3128



Če vam res tako pomaga ta webcam.

"Edit admin: Prosim, ne citiraj."
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ninja_man
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2014 12:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Jan 2012 23:56
Prispevkov: 100


Na snežnem telefonu majo kr ažurno pa še po slovensko!

http://www.snezni-telefon.si/default.asp

lp,martin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2014 12:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Z eno besedo ŠALABAJZERJI....ma imam vas pun k....z temi vašimi izgovori.....so mi lepo zjebali dan....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Kunta
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2014 1:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 13:45
Prispevkov: 34


Očitno si nekam slabe volje?! Če že z vsemi deliš tvoje sta nje duha pa nam še povej kaj pa je bilo takega?

Sicer gre tudi meni to avtobusarsko Pohorje že rahlo na jetra... vse skupaj izgleda kot da vse skupaj pedina ena 12letna frfla s svojega mobitela prek facebooka. Živim pod Pohorjem in če ne bi z lastnimi očmi videl, da se nekaj zasnežuje sploh ne bi bilo videt da je tu kako smučišče...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2014 2:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Vsako leto isto.....sneg jih preseneti, naprave so v k...u prvi dve uri zato ker preko noči na zajle sneg našpricajo-btw a so res totalni začetniki z zasneževanjem, polno ceno kart računajo....potem te pa prosijo da si potrpežljiv in imajo za to kup izgovorov....drugače pa ni bilo nič kaj takega.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
modri mislec
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2014 4:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Nov 2010 18:14
Prispevkov: 85
Kraj: slovenska bistrica

Moje mnenje je da niso krivi zasnezevalci, ampak zicnicarji oz vzdrzevalci le teh.Saj se ve da ce se snezi pod traso da nekaj snega naleti na sidra in jih je treba seveda scistit.Po moje so prepozno zjutraj sli na teren in so zato bolj dolgo rabli da so pripravili naprave.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2014 4:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

zanimivo...si bil zjutraj na spodnji postaji Ruške?? ni bila stvar v sidrih ampak v zaledeneli zajli, kar pomeni,da naprave niso delovale ....sicer pa meni dol visi za vzrok...lotili so se posla, prevzeli naprave, bili pravočasno opozorjeni na sneg in ustrezne temp, turisti so prišli, nekateri kupili karte za 27 eur in prišli SMUČAT.....pa ni šlo ....in vsako leto je ISTO....in od nas se pričakuje da bomo strpni......ko bi vsaj zjutraj kaj na njihovi spletni strani napisali ali pa na FB...pol me je pa vprašal kako sem prišel na spodnjo postajo Ruške in če nisem videl table.. Ja iz Ruš kolega je bil moj odgovor...No , pa sva se gledala....

"Edit admin: Prosim, ne citiraj."
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gogocak
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2014 8:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Dec 2013 13:18
Prispevkov: 62


Za Pisker sem napisal, kar so mi povedali žičničarji, da do novega leta zagotovo ne bo odprt. Je pa res, da se meni ne mudi, in bom smučal ko pač vse porihtajo:)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jerman
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 30, 2014 10:37 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Dec 2009 23:06
Prispevkov: 52
Kraj: Maribor

Ve kdo zakaj se ne more zasneževat čopka? Ni dovolj topov? Bil včeraj na smučišču, in sem bil razočaran. Na začetku delala samo Sleme in na Arehu Ruška pa za otroke Areška. Proge so še kolko tolko dobre, razen okoli nekaterih topov je sam led(areh in luka). Očitno jim konkretno teče voda iz cevi. Desna stran Cojzarce se zasnežuje samo do koče in ne do vrha sedežnice Pisker. Zgoraj pa ves sneg razpihan....
Sem pa zadnjo furo šel v dolino in pod Lukejem sam led, res nevem al nimajo pojma kaj delajo al pa jim enostavno ni za delat(tudi topove so komaj takrat prižgali pa je bila temp. ves dan v minusu). Čopka glede na pršič še kar dobro vozna, je bla z umetnim snegom dosti krat slabša.
Dobil sem občutek, da hočejo čim več zaslužit z minimalnimi stroški in spravit sezono pod streho. Očitno pa jim ni v interesu zaseneževat stadiona ali čopke. Polna cena karte za to kar ponujajo: HVALA LEPA!
_________________
http://www.bergfex.si/mariborsko-pohorje/webcams/c6714/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mraz
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 30, 2014 1:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Jan 2012 22:08
Prispevkov: 72


Še obstaja kakšna aktivna spletna kamera iz MB Pohorja?
_________________
Spletne kamere

Rogla
Krvavec
Kranjska Gora
Vogel
Golte
Stari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 32, 33, 34  Naslednja Stran 15 od 34

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2014/15
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB