Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Kam to soboto/nedeljo 15.3.2014/16.3.2014

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Kam to soboto/nedeljo 15.3.2014/16.3.2014 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
matejp
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 13, 2014 1:54 pm    Naslov sporočila: Kam to soboto/nedeljo 15.3.2014/16.3.2014 Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Nov 2012 10:40
Prispevkov: 239


Zdravo,

glede na to, da so v Sloveniji pomladne temperature (in da nižjeležeča smučišča ječijo pod temperaturami), me zanima, kam se splača odpraviti to soboto/nedeljo (enodnevni izlet), kjer bo sneg še dokaj užiten (ne preveč južen) in ne preveč gužve. Na tem forumu sem sicer bral, da je grozna gneča, ko so akcije, ampak zdaj sem se udeležil že dve taki akciji (BKK in Nassfeld), pa se mi ni zdelo nič kaj bolj obljudeno kot navadno... Akcije niso ovira...

Sam sem gledal naslednje destinacije, štartamo pa iz Ljubljane:
- Heilingeblut (kar daleč iz Ljubljane ali pač ne?)
- Gerlitzen
- Molltal
- Turracher Hohe

Mnenja, predlogi?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 13, 2014 2:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Moeltall, Heiligenblut, Turracher, Gerlitzen (oziroma čimvišje).....po tem vrstnem redu....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 13, 2014 4:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


Nekako tako kot je napisal fischerpro3, dobra opcija je še Obertauern. Kar se tiče oddaljenosti Heiligenbluta pa: ko si enkrat mimo Mölltala, preostali del poti hitro mine, tako da ni neke blazne razlike...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 13, 2014 5:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1310
Kraj: Jesenice

V soboto popoldne zna na višje in bolj severno ležečih smučiščih že predstavljati problem močan veter, ki se bo v nedeljo še okrepil in marsikje ustavil žičnice, oziroma jih sploh ne bodo pognali. Nasploh bo vreme v nedeljo slabše, posebej severneje, zato priporočam npr. Španov vrh .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 17, 2014 10:02 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Sobota je sicer že davno mimo, ampak se načeloma strinjam s Tomijem, čeprav je dal tam zraven smeška. V takih dnevih, kot so sedaj, je namreč precej bolj pomembna usmerjenost in senčnost smučišča kot pa par 100 metrov višine. Lep primer je recimo Krvavec, kjer je Kržišče (gleda na SZ) na 1500 m običajno še zelo trdo, ko je Zvoh na skoraj 2000m že totalna čofta.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Kam to soboto/nedeljo 15.3.2014/16.3.2014
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB