Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » ELAN SLX WaveFlex Fusion - dolžina

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 ELAN SLX WaveFlex Fusion - dolžina « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
en_gorenc
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 23, 2013 10:56 pm    Naslov sporočila: ELAN SLX WaveFlex Fusion - dolžina Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 23:15
Prispevkov: 4


Pozdravljeni,

prosim za mnenje oziroma nasvet. Vozim smuče Speedwave 12 dolžine 176. Sam imam 190cm in okoil 100kg. Vedno sem vozil trše smuče (titan sredica). To je že od časov Comprex S in Xe serije - kje je že to

Ko sem šel na carving smuče sem zamenjal Integro s Speedwave-om. Ta smuča je po mojem občutku premehka. Zato sem se odločil testirat SLX WaveFlex 2012/13. Izbral sem dolžino 165. Priznam, da sem max. užival in smuča definitivno gre lepše v zavoj.

Moje vprašanje je glede dolžine. Ali vzeti 165 ali 170? Dolžino 170 je težje dobiti za testiranje. Po drugi strani pa imam občutek, da 165 niti ni prekratka zadeva...

Še eno vprašanje. Ali je SLX trše smuča od serije 14 (Speedwave, Amphibio)? Glede na serijo 12 je razlika občutna. Absolutno bom vzel tršo varianto...



Hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
uros_
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 24, 2013 1:32 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2010 15:37
Prispevkov: 143
Kraj: Maribor

Jaz bi vzel kr dolžino 165. Glede na to da je to slalomska smuča se mi ne zdi da bi bila prekratka. Sploh pa če si jo probal in ti je bila OK, potem vzami 165.

Glede trdote pa mislim da je tu nekje enako vse skupaj - SLX in recimo Amphibio 14. Morda je SLX celo malenkost trša, ampak nebom trdil ker nisem siguren.
_________________
Work less, CLIMB more!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Sorty
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 24, 2013 1:52 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2008 16:37
Prispevkov: 310


Slx je sigurno najtrsa smuca. V tvojem primeru bi se odločil za 170 dolžine ker je bolje če je daljša kot pa prekratka.to pa se seveda opazi ko smuco spustis
_________________
2012/2013: 1x Molltal, 5x Kronplatz
2011/2012: 20x
2010/2011: 20x
2009/2010: 20x
www.vikom.si

z GLAVO na glavo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tarzan
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 25, 2014 11:14 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Feb 2014 17:43
Prispevkov: 8


malo pozno, pa vendar... obe imata dvojni titan le da je pri slx-u bolj debel tako da naj bi bila posledično slx trša. Vsaj pri prerezu smuči in pogovoru z enim elanovcem je tako videti
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » ELAN SLX WaveFlex Fusion - dolžina
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB