Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2013/14

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 28, 29, 30  Naslednja
 Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2013/14 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
svfilip
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 14, 2014 1:41 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Okt 2012 14:25
Prispevkov: 193
Kraj: Maribor

Se podpisem pod Broncovo izjavo, moja najboljsa nocna letos )
_________________
sezona 2015/2016=8dni:3xKaprun, 1xObertauern, 3x Mb. Pohorje, 1x Mb. Pohorje nočna
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
metallicaslo
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 14, 2014 11:00 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2013 9:32
Prispevkov: 34


Ste prepričani, da smo bili na istem smučišču? V sredo na nočni je bil ratrakist očitno vinjen, ker od habakuka pa do trikotne je bilo polno grbin, kanalov in lukenj že ob prvi vožnji. Čopka se je pa seveda tudi precej razrila proti koncu, ampak po Mikijevih slikah sodeč precej bolj kot na dnevni dan kasneje ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
volki
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 14, 2014 11:38 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Apr 2011 18:54
Prispevkov: 189
Kraj: Maribor

Včeraj sem začel smuko ob 12.00 uri na Arehu in na večini prog je bilo stanje "razrito". Pisker v zgornjem delu je bil kot, da bi ga preoral s plugom, pod prelomnico pa meterski kupi. Za odtenek boljša je bila Ruška in Partizanka. Novozapadli sneg na vrhu Pohorja (cca 25 cm) je sicer dobrodošel vendar bo trajalo še nekaj časa, da bo utrjen. Tudi danes ponoči je padlo nekaj snega in kot je videti na spletni kameri (Cojzerica), so se odločili, da ratrakirajo proge kar med obratovanjem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bronco
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 14, 2014 11:40 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 11:31
Prispevkov: 176
Kraj: Maribor

metallicaslo je napisal/a:
Ste prepričani, da smo bili na istem smučišču? V sredo na nočni je bil ratrakist očitno vinjen, ker od habakuka pa do trikotne je bilo polno grbin, kanalov in lukenj že ob prvi vožnji. Čopka se je pa seveda tudi precej razrila proti koncu, ampak po Mikijevih slikah sodeč precej bolj kot na dnevni dan kasneje ...


hja... morda smo pa mi že prevečkrat bili na nočni in smo vsega hudega že vajeni .
No, nisem noben profi smučar in tudi meni pašejo popedenane proge, vendar tole v sredo se je meni zdelo čisto ok in sprejemljivo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iLoveSkiing
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 14, 2014 3:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Feb 2013 18:28
Prispevkov: 130


Dans že zgodaj vjutro velika gužva, zdaj se pa začenja z počitnicami.. jao, zakaj morjo bit 2 tedna, 1 teden bi blo čist dovol.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 14, 2014 3:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3128


iLoveSkiing je napisal/a:
Dans že zgodaj vjutro velika gužva, zdaj se pa začenja z počitnicami.. jao, zakaj morjo bit 2 tedna, 1 teden bi blo čist dovol.

Se ti vidi, da ne hodiš z družino na počitnice...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iLoveSkiing
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 14, 2014 3:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Feb 2013 18:28
Prispevkov: 130


lenko je napisal/a:
iLoveSkiing je napisal/a:
Dans že zgodaj vjutro velika gužva, zdaj se pa začenja z počitnicami.. jao, zakaj morjo bit 2 tedna, 1 teden bi blo čist dovol.

Se ti vidi, da ne hodiš z družino na počitnice...


1 teden je čist dovol, polek tega pa lahko za vikende skoz gre družina kam če so že ljubitelji nečesa (smučanja), če ne pol pa očitno niso tak fejst.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
metallicaslo
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 14, 2014 4:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2013 9:32
Prispevkov: 34


Bronco, priznam, prvič sem bil na nočni na Pohorju in iz nočnih smuk sem imel do sedaj samo dobre izkušnje (Kope, Rogla), zato so bila moja pričakovanja večja od tega kar so nam ponudili v sredo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iLoveSkiing
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 14, 2014 4:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Feb 2013 18:28
Prispevkov: 130


metallicaslo je napisal/a:
Bronco, priznam, prvič sem bil na nočni na Pohorju in iz nočnih smuk sem imel do sedaj samo dobre izkušnje (Kope, Rogla), zato so bila moja pričakovanja večja od tega kar so nam ponudili v sredo


Pohorje se lahko skrije pred Rolgo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lumpek
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 15, 2014 2:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2014 16:00
Prispevkov: 48


iLoveSkiing je napisal/a:
Dans že zgodaj vjutro velika gužva, zdaj se pa začenja z počitnicami.. jao, zakaj morjo bit 2 tedna, 1 teden bi blo čist dovol.


vceraj guzva? not
danes pa res bla guzva. na arehu ni bilo kje parkirat. spodaj na gondoli pa se baje zafilalo tak, da so tekoce stopnice tisale gor folk, ki se ni imel zgoraj vec kam umikat in so se vsi skup prevrnili.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 15, 2014 4:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

iLoveSkiing je napisal/a:
metallicaslo je napisal/a:
Bronco, priznam, prvič sem bil na nočni na Pohorju in iz nočnih smuk sem imel do sedaj samo dobre izkušnje (Kope, Rogla), zato so bila moja pričakovanja večja od tega kar so nam ponudili v sredo


Pohorje se lahko skrije pred Rolgo.


Rogla je "na dohvat ruke" ......zanimivo, da toliko Mariborčanov smuča na Rogli... Bo treba temo zamenjat in začet ljudi v temi Rogla spraševat, kake so razmere zgoraj in če se splača iti gor.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 15, 2014 6:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3128


Uniorček je zakon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iLoveSkiing
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 16, 2014 12:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Feb 2013 18:28
Prispevkov: 130


fischerpro3 je napisal/a:
iLoveSkiing je napisal/a:
metallicaslo je napisal/a:
Bronco, priznam, prvič sem bil na nočni na Pohorju in iz nočnih smuk sem imel do sedaj samo dobre izkušnje (Kope, Rogla), zato so bila moja pričakovanja večja od tega kar so nam ponudili v sredo


Pohorje se lahko skrije pred Rolgo.


Rogla je "na dohvat ruke" ......zanimivo, da toliko Mariborčanov smuča na Rogli... Bo treba temo zamenjat in začet ljudi v temi Rogla spraševat, kake so razmere zgoraj in če se splača iti gor.....


Meni je definitivno bolše nekaj kar je dosti bližje, čeprav ni nevem kak daleč rogla. Res pa je da obširnih izkušenj z roglo res nimam da bi lahko definitivno primerjal in nekaj trdil, ampak do zdaj kolikokrat sem bil vsaj kar se tiče urejenosti prog je tam precej bolje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 16, 2014 12:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

iLoveSkiing je napisal/a:
fischerpro3 je napisal/a:
iLoveSkiing je napisal/a:
metallicaslo je napisal/a:
Bronco, priznam, prvič sem bil na nočni na Pohorju in iz nočnih smuk sem imel do sedaj samo dobre izkušnje (Kope, Rogla), zato so bila moja pričakovanja večja od tega kar so nam ponudili v sredo


Pohorje se lahko skrije pred Rolgo.


Rogla je "na dohvat ruke" ......zanimivo, da toliko Mariborčanov smuča na Rogli... Bo treba temo zamenjat in začet ljudi v temi Rogla spraševat, kake so razmere zgoraj in če se splača iti gor.....


Meni je definitivno bolše nekaj kar je dosti bližje, čeprav ni nevem kak daleč rogla. Res pa je da obširnih izkušenj z roglo res nimam da bi lahko definitivno primerjal in nekaj trdil, ampak do zdaj kolikokrat sem bil vsaj kar se tiče urejenosti prog je tam precej bolje.


Malce si nasprotuješ......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iLoveSkiing
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 16, 2014 6:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Feb 2013 18:28
Prispevkov: 130


fischerpro3 je napisal/a:
iLoveSkiing je napisal/a:
fischerpro3 je napisal/a:
iLoveSkiing je napisal/a:
metallicaslo je napisal/a:
Bronco, priznam, prvič sem bil na nočni na Pohorju in iz nočnih smuk sem imel do sedaj samo dobre izkušnje (Kope, Rogla), zato so bila moja pričakovanja večja od tega kar so nam ponudili v sredo


Pohorje se lahko skrije pred Rolgo.


Rogla je "na dohvat ruke" ......zanimivo, da toliko Mariborčanov smuča na Rogli... Bo treba temo zamenjat in začet ljudi v temi Rogla spraševat, kake so razmere zgoraj in če se splača iti gor.....


Meni je definitivno bolše nekaj kar je dosti bližje, čeprav ni nevem kak daleč rogla. Res pa je da obširnih izkušenj z roglo res nimam da bi lahko definitivno primerjal in nekaj trdil, ampak do zdaj kolikokrat sem bil vsaj kar se tiče urejenosti prog je tam precej bolje.


Malce si nasprotuješ......


Niti ne, če nekaj rečem tu gor pomeni da je to moje osebno mnenje, vsekakor pa ne pomeni da je to 100% tak, na konc koncev ima vsak svoje mnenje in svoje poglede na stvari.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 28, 29, 30  Naslednja Stran 24 od 30

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2013/14
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB